ДЕРЖАВНА ЗРАДА: як нищили українську армію

ДЕРЖАВНА ЗРАДА: як нищили українську армію

Рукописи не горять, − казав герой одного роману. А от документи – горять. І зовсім не виключено, що після того, як Тимошенко стане президентом, в числі інших згорить ось цей документ за який пані Юлю треба саджати одразу за кількома статтями Карного кодексу.

Наводимо лише кілька позицій, лише кілька пунктів у довжелезному списку військового майна, яке було розпродано лише за одним розпорядження КМУ від 6 серпня 2008 р. N 1092-р. Так нищили українські Збройні сили.

Літаків Л-39 – 101 одиниця. Ціна – 106,92 тис. грн. Тобто кожен літак було продано по ціні легкової автівки середнього класу.

Знаєте, що це за машина? Це учбово-бойовий літак. На ньому льотчики тренуються, а у випадку війни він перетворюється на легкий штурмовик.

Легкий штурмовик Л-39 стоїть на озброєнні багатьох країн світу

Літаків Міг-29 та Міг-29УБ – 63 одиниці. Шістдесят три багатоцільових винищувачі четвертого покоління по залишковій ціні від 470 до 377 тис. доларів при ринкові вартості (нового) 22 мільйони.

Міг-29 є одним з основних винищувачів не лише російської армії

Літаків Су-24 та Су-24М – 62 одиниці. Знаєте, що це за літак? Це фронтовий бомбардувальник з крилом змінної стріловидності. Цей літак коштує 5,6 млн. доларів, продано їх було за остаточною ціною від 531 до 260 тис. доларів.
Двісті шістдесят тисяч доларів за бомбардувальник!

А як вам 49 ударних гелікоптерів Мі-24В, проданих за ціною 99 тис. доларів за штуку? У два с половиною рази менше за ціну львівського тролейбуса!

Штурмовий вертоліт Мі-24 все ж таки не тролейбус…

Хотіли б придбати собі літак Ан-2 за 2 тисячі доларів? Вам не продадуть. А комусь продали. Два.

Стереодальноміри, турбореактивні та турбогвинтові двигуни, рухомі метеорологічні станції, ракети протитанкові, зенітні і тактичні; пересувні радіостанції та засоби радіоелектронної боротьби, радіолокаційні станції, радіодалекоміри, запчастини до військової та спеціальної техніки й сотні інших позицій аж до циркулів і шапок-вушанок.

Волонтери зі шкури пнулися – збирали кошти й везли з-за кордону біноклі для бійців. А уряд пані Тимошенко легким порухом руки продав 9 тисяч біноклів. Ціна від 53 до 132 гривень. Що це як не злочин?

132 автомашини ЗІЛ-131 пішли на продаж по ціні 1 тисяча доларів/шт. Скільки було продано автоматів, карабінів, пістолетів, набоїв, ракет зенітних, протитанкових, тактичних можете подивитися самі на стор. 14-17 списку тут: http://www.uazakon.com/documents/date_3v/pg_gnndxb/index.htm

А 257 тисяч(!) автоматів АК-74 по ціні 60 доларів/шт?

В зоні АТО бійцям ні на чому було їздити у 2014-2015 роках. Це тому що тільки БРДМ-2 майже нові (2 категорія придатності) пущено на продаж за ціною металобрухту 157 штук.

Про ціну металобрухту – не для красного слівця. Кожну з машин подали за 5,5 тисяч доларів. Це не рахуючи десятків машин 4 категорії, проданих по 3,5 тисячі доларів. БРДМ-2 важить 7 тонн. 

Танки? Тільки Т-72 різних модифікацій практично нових (2 категорія) 198 штук пішло. Середня ціна – 40 тисяч доларів.

Якщо хочете – самі помилуйтеся на стор. 22 списку. А всього у тому списку 45 величезних сторінок, на кожній з яких десятки позицій військового майна, спецтехніки, зброї, запчастин…

Хто цікавиться – перегляньте ті списки. Посивієте точно.

Винуватців тут знайти легко. Це тодішній президент України, головнокомандувач ЗСУ В. А. Ющенко, прем’єр-міністр України Ю. В. Тимошенко, Міністр оборони Ю. І. Єхануров та голова Комітету Верховної ради України з питань національної безпеки і оборони, колишній Міністр оборони А. С. Гриценко.

Не виключено, що ці списки складалися саме за обіймання посади міністра Гриценком. Та і не єдиний це список. У попередні роки за такими само списками Гриценко порозпродував не менше за Єханурова.

Усі ці люди за виключенням хіба що Єханурова, зараз не вилазять з телевізора, розповідаючи як не треба керувати армією і країною взагалі.

Усі, за виключенням хіба що Єханурова, полізуть балотуватися у президенти.

Бо ще багато чого не розпродано. Багато чого нинішня влада зробила, купила, відремонтувала, відбудувала.
Ручки чешуться.

До слова: Тимошенко, Гриценко, Ющенко, Єхануров мають сидіти. За ст. 111 (державна зрада), 190 (шахрайство у особливо великих розмірах), 191 (привласнення або розтрата майна, або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем), 86 (розкрадання у особливо великих розмірах) Кримінального кодексу України.

Натомість вони підуть у президенти. І мільйони довірливих громадян за них голосуватимуть. Адже Юля Володимирівна та Анатолій Степанович так красиво у телевізорі говорять…

Залишити відповідь