ДМИТРО КАЛИНЧУК (ВОВНЯНКО): ТИМОШЕНКО ПООБІЦЯЛА ЗЛИТИ НАС МОСКВІ

ДМИТРО КАЛИНЧУК (ВОВНЯНКО): ТИМОШЕНКО ПООБІЦЯЛА ЗЛИТИ НАС МОСКВІ

Тимошенко пообіцяла: зробити “Нафтогаз” збитковим як у часи її прем’єрства, залізти в нові нечувані борги і довести Україну до того стану, коли Європа відвернеться від нас остаточно, а Москва нас просто за борги забере.

Ніяких інших шляхів виконати її обіцянку “знизити тарифи до рентабельної і адекватної ціни і списати борги за газ” я не бачу. Просто не існує їх.

Своєю заявою Тимошенко по факту закликала своїх прибічників за газ не платити – Юля спише. Це означає, що навіть якщо гіпоптетично вона виграє (в чому я сильно сумніваюся), вона отримає “Нафтогаз” з купою боргів, якому вона ще й перекриє природне джерело фінансування – встановить “державну” ціну на газ видобутий з українських родовищ. Про прибутковість “Нафтогазу” можна буде забути. А це – одна з КЛЮЧОВИХ вимог МВФ.

І чим тоді уряду рятувати “Нафтогаз”? Відповідь – лише позичати. А хто нам дасть гроші на ду-у-у-у-уже сприятливих умовах? Очевидно – Росія. Домовлятися з Москвою на “взаємовигідних умовах” Юлі не вперше.

Про санкції Заходу проти РФ тоді можна забути. Про Крим – так само. Про Донбас – й поготів.

Але є й хороша новина – фірми наближені до Тимошенко, на різниці між “державною” і ринковою цінами на газ, зароблять мільйони – так само як фірма Онищенко. Якщо цін існує дві – на цьому ОБОВ’ЯЗКОВО хтось наживеться.

Треба ж буде її посіпакам на щось жити на Заході, в той час коли Москва гнобитиме нас новим Голодомором?!

Панове! Все це уже було. Були вже гарні соціалісти Винниченка які обіцяли йолопам землю зразу і на шару – а не через викуп, як хотів отой мерзенний гетьман Скоропадський. Проїхавшись по вухах йолопів, соціалісти Винниченка стали владою, аби… красиво злити Україну московським більшовикам Леніна. Чорні запорожці ще відбивали атаки червоних, коли Винниченко прибіг до більшовиків канючити посаду заступника голови раднаркому УРСР. Голодомор тоді був уже запрограмований.

Бійтеся данайців що дари приносять. Бійтеся Юльку що халяву обіцяє. Ще ніколи вона не висловлювала свої наміри настільки відверто.

І пам’ятайте, якщо тарифи не підніме влада українська – їх підніме влада окупаційна. Руками своїх посіпак.

ДМИТРО КАЛИНЧУК (Вовнянко)

Залишити відповідь