ДВА ОБЛИЧЧЯ МАДАМ ТИМОШЕНКО

ДВА ОБЛИЧЧЯ МАДАМ ТИМОШЕНКО

Усім відомо, що Юлія Тимошенко послідовно бореться за інтереси українського народу. Тому вона категорично проти скасування мораторію на впровадження ринку сільгоспземель.

Доводів багато: якщо вільно продавати землю, то її скуплять іноземці, олігархи, заберуть у бідних селян останнє, виснажать українські чорноземи і залишать бідних українців у пустелі.

І все було б ніого. І можна було б повірити Юлії Володимирівни в її щирому піклуванні про звичайних селян та долю української землі, якби не одна обставина: сама Тимошенко свого часу планувала продати українські землі… Росії. І не лише їй.

Про це трохи згодом, а поки повернемося на 10 років назад.

28 лютого 2008 року у Верховній Раді України було зареєстровано проект Закону про ринок земель. Ініціатор законопроекту – прем’єр-міністр України Тимошенко Юлія Володимирівна.

З текстом цього документу можна ознайомитися тут: http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=31852

Саме так, десять років тому пані Тимошенко була гарячою прихильницею ринку сільгоспземлі. І олігархи та іноземні буржуїни тоді чомусь пані Тимошенко не лякали.

Ще і як мінялась. Просто вона сподівається, що ми про деякі речі уже забули

Що ж змінилося? Що сталося за ті 10 років? Де справжнє обличчя Тимошенко? Те, яке було тоді, чи те, яке зараз?

Сталося лише одне: Тимошенко більше не при владі. Коли вона була при владі, ринок землі їй був дуже потрібен. Адже саме пані Тимошенко тим ринком керувала б. Знаєте, у скільки оцінюється гіпотетичний ринок української землі? Від 30 до 70 мільярдів доларів.
Ото й уся таємниця.

Тепер найстрашніше й найцинічніше. Тимошенко не втомлюється вкладати у голови «електорату» просту думку: це Порошенко хоче продати землю іноземцям та ще собі купити задешево. Це Порошенкові потрібне скасування мораторію.

Але в урядовому законопроекті про ринок сільгоспземель є кілька дуже цікавих пунктів, про які Тимошенко чомусь з телевізора не говорить.

По-перше, пропонується обмежити максимальний розмір земельної ділянки у одних приватних руках 200 гектарами, а по друге, заборонити продаж її іноземним громадянам.

А тепер дивимося пункт 3 законопроекту, який свого часу створила і просувала Тимошенко:

Суб’єкти та об’єкти ринку земель
1. Суб’єктами ринку земель є власники та покупці земельних ділянок (прав на них):
громадяни та юридичні особи України;
територіальні громади в особі відповідних органів місцевого самоврядування;
держава в особі відповідних органів державної влади;
іноземні громадяни та особи без громадянства;
іноземні юридичні особи, спільні підприємства, засновані за участю іноземних юридичних та фізичних осіб;
іноземні держави.

Тобто у 2008 році Юлія Тимошенко наполягала на тому, що українську землю можуть купувати іноземці, особи без громадянства та іноземні компанії без будь-яких обмежень.

Але це ще не все: Тимошенко мала в планах продавати українську землю іншим державам! Державам!

Можна з одного разу здогадатися, на замовлення якої саме держави Тимошенко написала той законопроект. Яка саме держава скупила б через «Сбербанк», «ВТБ», «ВнешЭкономбанк» мільйони гектарів української землі, якби у 2008 році Тимошенко домоглася свого.

Можна згадати, як саме російському ВТБ свого часу, будучи міністром оборони, інший великий борець за народне щастя, пан Гриценко продав Дніпропетровський окружний військовий шпиталь. Ледь відбили назад через суд вже у 2016 році.

Але Гриценко продавав шпиталь незаконно, тобто, крав. Тимошенко збиралася продавати іншим державам українську землю у відповідності до чинного зконодавства. І ніякий суд нічого б уже не вдіяв.

У 2017 році “Батьківщина” збирала підписи за референдум по землі й агітувала проти ринку. А Тимошенко робила вигляд, що ніколи ніякого закону про продаж землі іноземним державам не просувала.

У давньому Римі існувало божество – Янус, яке у нас помилково називають богом Часу. Насправді Янус був богом протилежностей. Тому він мав два обличчя, які дивилися вперед і назад.

В Україні богинею протилежних думок, тверджень і вчинків безумовно є пані Тимошенко. Тільки її обличчя дивляться не вперед і назад, як у Януса, а праворуч і ліворуч, як голови російського імперського орла.

Тимошенко не цурається примітивної брехні. Ось така “наглядна агітація”  розповсюджувалася в наметах “Батькіщини”. Розрахунок на те, що люди повірять у чесне слово Тимошенко. А даремно. Бо у власності федерального уряду США знаходиться лише 27,7 % всієї землі, а не лише сільськогосподарської. 14% з неї – це національні парки та заповідники.

Ви ще вважаєте, що Юлія Володимирівна Тимошенко є послідовним борцем з інтереси українського народу і держави Україна?

Наївні…

ПАВЛО  ПРАВИЙ

Залишити відповідь