Левицький Роман Миронович про підтяжку повік

Левицький Роман Миронович про підтяжку повік

Що таке підтяжка повік? Розповідає один із найкращих пластичних хірургів України Левицький Роман Миронович

Підтяжка повік https://plasticsurgery.kiev.ua/pidtyazhka-povik/?lang=uk це відкриття ока за допомогою хірургічних чи неінвазивних процедур — пояснює Роман Миронович Левицький

Прийнято вважати, що очі – це дзеркало душі, і підсвідомо це перша область тіла, яку звертають увагу під час встановлення контакту чи відносин. Парадоксально, але саме в цій галузі процеси старіння дають про себе найшвидше знати. Зменшується кількість колагенових та еластинових волокон, а також гіалуронової кислоти, втрачається жирова підшкірна клітковина. — каже Левицький Роман Миронович

Це викликає опущення повік, утворення зморшок навколо повік (так звані «гусячі лапки») та явище, відоме як «мішки під очима». На щастя, завдяки досягненням сучасної естетичної медицини є можливість прибрати ці недоліки та повернути цій галузі обличчя молодий та свіжий вигляд.

Хірургічна пластика повік

Блефаропластика – хірургічний метод підтяжки повік https://plasticsurgery.kiev.ua/blefaroplastika-plastika-povik/?lang=uk, є процедурою, яка є рішенням для людей, що борються з цією проблемою. Суть її полягає у видаленні надлишків шкіри та жирової тканини в області очей. Зазвичай її проводять амбулаторно, під місцевою анестезією, хоча, за бажанням пацієнта, її можна проводити під загальною анестезією.

Хірург робить невеликий розріз, через який видаляються надлишки шкіри та жиру. Розташування розрізу залежить від області, що оперується. Що стосується верхніх повік виробляється з його природного заломлення. Якщо корекції піддається нижня повіка, оператор має два варіанти.

Перший – це зовнішній доступ, коли робиться надріз трохи нижче лінії зростання вій. Другий спосіб – внутрішній доступ через кон’юнктивальний мішок. Після операції рану накладають шви, які можна зняти через 5–7 днів. Повний ефект видно через кілька тижнів. Повернення до повної активності після операції зазвичай не перевищує двох тижнів.

Звичайно, як і будь-яке хірургічне втручання, воно загрожує ускладненнями. До них відносяться, серед іншого, кровотеча, ризик розходження швів післяопераційної рани чи інфікування. Дуже часто після процедури також залишаються синці та набряки повік, які зазвичай зникають менш ніж за місяць.

Щоб знизити ризик їх появи, перші дві доби використовуйте компреси, що охолоджують. Крім того, рекомендується помірна фізична активність для прискорення процесу загоєння ран. Завдяки розрізу рубці, що утворилися після процедури, практично непомітні. Блефаропластику можна проводити до двох разів на життя, а ефект зберігається до 20 років.

https://plasticsurgery.kiev.ua/krugova-blefaroplastika/?lang=uk

Підтяжка повік за допомогою радіохвиль

Являє собою новий погляд на підтяжку обличчя за допомогою радіохвиль. В основі пристроїв лежить проривна технологія комбінування монополярних та біполярних радіохвиль, завдяки чому можна проводити імпульс прямо в дерму. Це дозволяє здійснювати як ендодермальний, і зовнішній ліфтинг.

Ендодермальний ліфтинг, також званий зовнішнім ліфтингом, заснований на випромінюванні радіохвиль від джерела, розташованого всередині шкіри. Для цього лікар уводить під шкіру спеціальну канюлю. Його діаметр дуже малий, навіть менше, ніж при лікуванні із застосуванням підйомних ниток. Дія цієї канюлі двояка.

По-перше, це джерело, що випромінює радіохвилі, а по-друге, він діє як специфічний зонд, що дозволяє точно контролювати тепловий подразник. Другий тип процедур, що пропонуються радіохвильовими апаратами, — це зовнішня підтяжка особи, яка, на відміну від ендодермальної підтяжки особи, є неінвазивною процедурою.

Він також заснований на використанні як монополярних, так і біполярних радіохвиль. Випромінювачі хвиль є спеціальні профільовані керамічні головки, адаптовані до окремих частин тіла. Процедура полягає в тому, що лікар прикладає голову до області тіла, що піддається лікуванню. Голова випромінює радіохвилі, викликаючи сильне перегрівання уражених тканин.

В результаті скорочуються колагенові волокна та стимулюються процеси ліполізу жирових клітин. Результатом вищезгаданих процесів є стимуляція фібробластів до вироблення колагенових волокон. В результаті вищезгаданих процесів ми отримуємо дуже якісний ефект ліфтингу та схуднення. Цей тип підтяжки обличчя ідеально підходить для виконання.

Підтяжка Мадонни

Підтяжка Мадонни – це процедура, що використовує вплив на тканини  фракційного СО2-лазера , завдяки чому вдається усунути надлишки шкіри та тканин навколо повік, зморшки «гусячі лапки», тіні під віками. Механізм роботи фракційного лазера заснований на випромінюванні електромагнітних хвиль такої довжини та частоти, які забезпечують дуже хороше проникнення всередину води, що становить більшу частину обсягу всіх тканин.

Завдяки цьому він може впливати практично на всі тканини, залежно від вибраних налаштувань. Високе фокусування променя дозволяє працювати з високою точністю. Тепловий подразник, що генерується, викликає контрольований точковий перегрів шкіри, що призводить до її пошкодження. Наслідком цього є активація фібробластів, що призводить до збільшення вироблення колагенових та еластинових волокон, що призводить до підвищеного натягу та підвищення пружності шкіри.

Крім того, стимулюється поділ клітин, внаслідок чого пошкоджена тканина замінюється на нову. Крім того, пристрій викидає потік вуглекислого газу. Цей газ покращує кровопостачання тканин, а отже, і їхнє харчування. Завдяки цим властивостям додатково прискорює регенеративні процеси шкіри.

Процедура безболісна і зазвичай не потребує анестезії. Анестезуючі креми можна використовувати у людей з підвищеною больовою чутливістю. Лікар прикладає голову прямо до шкіри, після чого випромінюється промінь лазера, що проникає на різну глибину. Існує кореляція, що більше проникнення в шкіру, тим більше утворюється нової тканини.

Лікування з використанням фракційного СО2-лазера характеризується високою безпекою. Ризик значних ускладнень мінімальний, хоча почервоніння в області, що зазнала процедури, може зберігатися протягом декількох годин після процедури, а також невеликі екхімози та синці. Вищезгадані недуги зникають спонтанно дуже швидко.

Підтяжка повік – показання до процедури

Основні показання до підтяжки повік можна розділити на дві групи. До перших відносяться естетичні дефекти, значення яких не викликає сумнівів. У наш час, коли повсюдний поспіх у роботі та кар’єрі ускладнює належний догляд за здоровим способом життя та збереження привабливої ​​зовнішності довше, ця потреба сильно наголошується.

Завдяки йому набагато простіше знайти себе у світі та зберегти впевненість, необхідну для досягнення успіху. Проте слід забувати, що навислі повіки – це лише естетичне недосконалість.

Він може викликати порушення поля зору у вигляді його обмеження, що часто значні і порушують повсякденну діяльність (наприклад, значні труднощі при керуванні автомобілем). Виконання підтяжки особи цієї групи пацієнтів дає можливість повернутися до поточної діяльності.

Левицький Роман Миронович

Залишити відповідь