Мікрокредити на карту в Україні – особливсті оформлення онлайн

Мікрокредити на карту в Україні – особливсті оформлення онлайн

Миттєві позики через Інтернет перекладом на карту – це відмінна можливість терміново отримати гроші в борг до 20000 гривень. Для оформлення досить надати тільки паспортні дані. Подати заявку і отримати терміновий мікрокредит на карту онлайн за кілька хвилин після підписання оферти, не так вже й складно.

Вимоги до позичальників

Для отримання термінової позики достатньо відповідати простим вимогам. МФО вимагають від клієнта наявності постійного доходу, дієздатність, українське громадянство та іменну банківську карту. З документів достатньо надати лише паспорт.

Умови видачі кредитів

Отримати позику вийде на наступних умовах:

  • Термін складе 30 днів.
  • Ставка варіюється в межах 0,3 – 2% на добу.

Процедура оформлення

Оформити новий займ можна всього за 5 хвилин. Для початку, слід порівняти умови декількох МФО і зупинити свій вибір на найбільш вигідній пропозиції. Подача заявки і весь процес оформлення здійснюється безпосередньо на офіційному сайті організації. Для цього слід вказати суму і термін, на який необхідні кошти. Далі система запропонує заповнити онлайн заявку. Знадобиться вказати відомості про роботу, рівень доходу, місце проживання і завантажити скани документів.

На фото повинна бути чітко видно вся інформація, в зворотному випадку вони не пройдуть ідентифікацію. Після схвалення анкети заявнику буде надано кредитний договір. Після підписання документа система здійснить переказ коштів на вказаний рахунок.

Ідентифікація

Для отримання коштів на карту необхідно пройти ідентифікацію. В цьому випадку система спише з рахунку певну суму. Заявник повинен вказати її розмір. Дізнатися це можна тільки в разі підключеної послуги Онлайн банк. Після успішного завершення операції компанія моментально здійснює переказ коштів.

Для оформлення слід приготувати іменну картку з позитивним балансом, також власником картки повинен бути заявник.

Пролонгація

Сьогодні МФО пропонують продовжити договір, у випадку труднощів з оплатою чергового платежу. Для цього клієнт повинен виплатити нараховані відсотки і вибрати нову дату платежу. Після цього, система автоматично продовжить договір.

Пролонгація рятує людей від можливих наслідків несплати позики. При простроченні кредиту нараховують високі штрафи. У разі тривалого протермінування передається справа до суду.

Переваги швидких кредитів

  • Можливість оформити договір в будь-який час;
  • Гроші можна перевести в готівку чи використовувати в електронному вигляді;
  • Не потрібно звітувати перед організацією, на що потрібно витратити кошти;
  • Успішно повернувши позику, клієнту повторний кредит запропонують на більш вигідних умовах;
  • Можливість достроково повернути гроші, при цьому заощадити на виплаті відсотків;
  • Не потрібно доводити свою платоспроможність. Для оформлення досить надати тільки паспорт.

Слабкі сторони

З негативних моментів можна виділити досить високі відсотки. МФО, на відміну від банків, пропонують позики під високі відсотки, які нараховують щодня.

При несвоєчасному поверненні коштів нараховують штрафні відсотки. Все це веде до зниження кредитного рейтингу і надалі отримати кредит буде дуже складно.

Джерело: https://creditfaq.com.ua

Залишити відповідь