НАВІЩО ЗЕЛЕНСЬКИЙ ГАВКАВ З-ПІД ЯЛИНКИ

НАВІЩО ЗЕЛЕНСЬКИЙ ГАВКАВ З-ПІД ЯЛИНКИ

Зараз, коли трохи знизився градус емоцій, можна проаналізувати те, що сталося у новорічну ніч й відповісти на питання «що то було».

Давайте зразу визначимося: команду поставити замість вітання президента хамську промову Зеленського давав не генеральний продюсер каналу «1+1» пан Ткаченко – пикою та посадою не вийшов. Команда прийшла від власника каналу.

Якщо комусь не відомо, кому належать «1+1» – це пан Коломойський. Той самий, що зараз Ховається у Швейцарії.

Виступ Зеленського в образі президента – це не просто дно. Це бруд. Це підлість. Це хамство. Не на адресу Порошенка – на адресу усіх громадян України. Оце володіне ав-ав-ав… токефалія та «термос» – це коробить й обурює навіть тих, хто до Володі ставився нормально.

Загалом Коломойський практично «убив» свій телеканал та «убив» Зеленського як потенційного кандидата в президенти. За клоуна, який гавкає з телевізора у новорічну ніч, проголосують хіба що стовідсоткові кретини, яких у нас все ж недостатньо, аби зробити гавкаючого паяца президентом.

Тоді навіщо Коломойський це зробив з огляду на колосальні кошти вкладені у «гавкаючого»?

Відповідь проста: Зеленський і не мусить претендувати на президентську булаву. Зеленського просто використовують в якості одного з таранчиків.

От цікаве питання: а чому усі вирішили, що Зеленського ЦВК зареєструє кандидатом в президенти? Є дуже серйозна проблема у Вовчика: декларація про доходи.

Поки Вовчик є пересічним громадянином України й працює клоуном – Закон не змушує його подавати декларацію. А от кандидат у президенти має це зробити обов’язково. І що він там напише? За увесь рік студія «95 квартал» звітувала про 2 мільйони доларів доходу. На всю братву. Скільки покаже Вовчик у декларації?

Покаже багато – виникнуть питання з податками – щось не віриться, що такий як він їх сплачував чесно. Покаже мало – виникнуть питання щодо фінансування президентської кампанії. Лише грошова застава кандидата в президенти становить 2,5 мільйони гривень.

За законом, грошову заставу вносить або сам кандидат, або партія, яка його висунула. Гарно Юлії Володимирівні – в неї теж декларація порожня, але за нею є партія, яка скаже: «Це наші гроші». А за Вовчиком партії немає ніякої.

Правда, для такого випадку можна купити якусь дрібну партійку, яка раптом побачить у Вовчику геніяльного політичного стратега й патріота, але це буде настільки прозорий і відвертий обман, що він може цілком боком вилізти не лише Вовчику, але й його господарю.

І ось тут стається те, що шокувало половину країни: господар запускає Вовчика під новорічну ялинку; той люто гавкає з під неї: ав-ав-ав…

 

Тепер, якщо ЦВК відмовить Вовчику в реєстрації, або буде порушено справу щодо несплати ним податків, можна розгортати кампанію на тему «Порошенко розправився з конкурентом та помстився за критику». Ну і, звичайно, «Порошенко злякався» – про це уже повідомив генеральний продюсер «1+1» пан Ткаченко у своїй сторінці на Фейсбуці.

І цю тему використає реальна кандидатка від пана Коломойського. Та й сам Зеленський не мовчатиме – йому цілий телеканал надали для того, аби Вовчик не закривав рота тижнями й місяцями.

Ключове питання тут таке: чи має шанси Вовчик на вихід у другий тур? Ні, він їх немає. Навіть «накручені» рейтинги дають йому менш ніж 9%, тоді як у Тимошенко 16, а у Порошенко 14, а в реальності й більше.

Відтак не виключено, що господар Вовчика прорахував: вкладати кошти у нього нема для чого. Стане кандидатом в президенти – добре, погавкає ще з телевізора. Не зареєструють – теж добре, буде тема для «чорнухи» проти президента.

А від самого «президента» тут нічого не залежить. Він лише грає роль, яку для нього написали ті. Хто його годують…

Павло Правий

До слова: не секрет, що усі провідні українські телеканали є збитковими й олігархи їх утримують в якості політичної зброї. Не виключено, що в планах власника є закриття «1+1» через брак коштів на фінансування. Так само, як було свого часу знищено ФК «Дніпро» – фіналіста Ліги Європи.

І для цієї оборудки провокація у новорічну ніч також може зіграти свою роль…

Залишити відповідь