ОПЕРАЦІЯ ОБ`ЄДНАНИХ СИЛ: колаборанти і російські терористи в паніці

ОПЕРАЦІЯ ОБ`ЄДНАНИХ СИЛ: колаборанти і російські терористи в паніці

Перші реально помітні наслідки переформатування АТО в ООС – Операцію об’єднаних сил. В ЛНР-ДНР наростає паніка. І не просто паніка – серед бойовиків ходять дуже цікаві чутки…

Як передає відомий блогер «Фашик донецький», в очікуванні великого наступу ЗСУ, почали масово розбігатися співробітники силових відомств. Цитата:

«Бум! Только позавчера уволились 25 коллаборантов из так называемого центра спецопераций мыгыбы. Из этих 25 пособников оккупантов, шоб было понятно, большинство – это боевое мясо мыгыбы дыныры, живодеры…
В отделе так назывемого центра спецопераций мыгыбы паника и непонимание причин, по которым не хотят дохнуть за магазины захараста крепостные. Так называемый «беркут» мвд дыныры – 2 недели назад уволилось 18-20 коллаборантов».

Повідомляється, що із т. з. «спецназу» ДНР «Витязь» звільнилася 21 особа, причому аби це зробити, дехто давав хабаря!

Вересень 2016 року. Тоді у “Вітязі” служити було “круто” і вигідно: 25-30 тис. рублів “зарплати” + “гуманітарна” пайка від кремлівського господаря. Це при тому, що в ДНР зарплатня 7 тисяч рублів  вважається великою. Утім, навіть тоді вони боялися. Боялися потрапити на камеру. Зверніть увагу на вираз облич цих “героїв”. Про систему розпізнавання облич вони точно чули.

Наші джерела в Луганську також доносять про бродіння й бурління серед місцевих бойовиків. Причина одна – страх. в Лугандонії упевнені, що скоро ЗСУ підуть у масштабний наступ. І від цього дехто уже не раз змінив плямисті штани, а дехто уже їх замінив на цивільні “спортивки”.

Ті, хто розумніші, пакують все, що нажито непосильним трудом й позирають в бік російського кордону. Дехто ще коливається, але страшно всім.

Звичайно, є й такі, хто битиметься до кінця. На них стільки всього, що їм нема куди діватися. Росії ці звірюки, що звикли до крові не потрібні. Під амністію в Україні вони не потрапляють. А на 15-20 років або пожиттєво в «зону» згодні далеко не всі.

При цьому й ті, й інші чудово розуміють, що без підтримки бурятських «трактористів» на Т-72 та рязанських «шахтарів» з автоматами імені Калашникова, Лугандонія хрупне, мов яйце-бовтун за тиждень максимум.

І нема цьому ради – 40 тисячами бойовиків, включно з «беркутом», «Вітязем», спецназом і простими міліціонерами 487 км фронту не утримаєш. Навіть якщо всіх до одного на передову вигнати й не залишити жодного «орка» в резерві, на кожен кілометр фронту – 82 бойовика на один кілометр приходиться. Ріденький ланцюжок виходить.

До речі, навіть додаткові 40 тисяч бурятів ситуацію навряд чи врятують – потрібно принаймні удвічі більше, аби утримати цей шмат території.

Бойовики накопали масу укріплень. Три лінії оборони. Зараз риють четверту. Аде хто в тих «опорниках» сидітиме? Путін нагнав на Донбас самих лише танків до 700 штук. Так вони й стоять, бо і з місцевих у «трактористи» ніхто не хоче, і в Росії бажаючих ризикнути все менше.

А тут ще «Джавеліни» американці підвезли. І не просто підвезли. Відкриємо не таку уже й таємницю для тих в Донецьку і Луганську, хто розуміє державну мову й читає цей текст: в підрозділах ЗСУ уже давно підготовано розрахунки для цих ракетних комплексів.

Дехто сміється: Порошенко з “Джавеліном”, мов Ленін з колодою. Насправді, причин для сміху немає: президент України цілком заслужив на те, щоб першим пронести цей комплекс. Порошенко стільки зусиль вклав в те, щоб це відбулося. Пригадуєте, як різні проплачені “екперди” кричали що їх нам не дадуть? До речі, сміх без причини – дуже негарний симптом…

Не даремно ж на Ширлані та Яворівському полігоні американці місяцями сидять. Вірніше, якраз і не сидять…

Так що спекотно буде всім. За умови, що Путін цю валізу без ручки все-таки вирішить непомітно залишити біля першого ліпшого стовпа. В Донецьку бойовики уже вголос кажуть, що Москва їх здає.

І це друга причина для зростання паніки та підвищення реалізації самогонки на місцевих «точках».

А от щодо того чи дійсно ЗСУ планують наступ і на який термін – про це помовчимо. Бо є таке поняття, як військова таємниця. В цій статті ми просто пояснили причини паніки будівничих “Русского мира” на окремо взятих територіях. а ми за мир і за “Мінський процес”…

До слова: з Москви наказано прибрати з прапора ДНР двоголового орла. Так, 9 лютого “народный совет ДНР” затвердив “державний прапор”:

 В законопроекте определено описание Государственного флага Донецкой Народной Республики. Государственный флаг ДНР представляет собой полотнище, состоящее из трех равновеликих горизонтальных полос. Верхняя полоса флага черного цвета, средняя – синего, и нижняя – красного. Надписи и герб на флаге отсутствуют.

ЦИРЮЛЬНИК ГОЛОХВАСТОВ

 

Залишити відповідь