ПОЛКОВНИК НЕ ЗРОБИВ – ПОЛКОВНИК ЩЕ РАЗ СКАЗАВ

ПОЛКОВНИК НЕ ЗРОБИВ – ПОЛКОВНИК ЩЕ РАЗ СКАЗАВ

От все таки умиляє словесна еквілібристика пана полковника Гриценка. Вражає те, як зморозивши якусь чергову дурню, пан-полковник невдовзі не змигнувши оком говорить прямо протилежне, про попередні свої фрази не згадуючи ніяк.

Приклад? Та будь ласка. Щойно пан-полковник заявив що у 2014 р. він не пішов на фронт, бо бачте не знайшлося в ЗСУ військової спеціальності яку він міг би обійняти. Бачте – не потребувала тоді армія офіцерів з обслуговування літаків, а його спеціальність саме така. І це – не перша подібна заява.

Квітень 2014 р. Пан полковник заявляє що його син, як істинний патріот, пішов до військкомату, аби добровільно піти до ЗСУ. Коли у травні того ж року військкомат задовольняє прохання молодого патріота Гриценка-молодшого, пан-полковник здіймає галас, ніби відправка його сина до війська – то підступна помста Кривавого пастора Турчинова, за громадську позицію обох Гриценків – старшого і молодшого. Тоді він вимагає відставки Кривавого пастора.

Стрєлков у Слов’янську… ЗСУ виставляє блок-пости на Донбасі… В Донецьку, Луганську і Маріуполі сепари беруть владу в свої руки…

Формується перший добробат – «Дніпро»… Мобілізація в розпалі… Як раз час для відставки головнокомандувача, правда?

Проте. Всі ці деталі НЕ завадили пану-полковнику Гриценку знову, вже зараз, заявити що його син – доброволець і до армії пішов виключно за власним бажанням. І навіть додав фото де Гриценко-молодший, службовець частини розташованої в Бродах (Львівщина), охороняє аеропорт, щоправда не Луганський і не Донецький – Дніпропетровський.

Гриценко-молодший на “службі”. Позує. Зверніть увагу на відсутність магазинів з набоями, норвенький чистий камуфляж і чистісінький бронежилет. Все – задля селфі. Через рік він на чолі “Автомайдану” їздитиме додому до керівників держави й кричати що вони – “зрадники”.

А ось Гриценко-молодший позує зі зброєю. Типу, на вогневому рубежі. Правда, автомат з запобіжника забув зняти. До речі, бачите отам, куди спрямував зброю син “настоящєго полковника” – люди. Це кричуще порушення, за яке сержанти б`ють новобранців в бубен. Але це ж селфі “мажора”…

За логікою – перед Турчиновим пан-полковник мусив би вибачитися. Але де там? Про Турчинова нині – ані мур-мур. Як кажуть в моєму рідному місті Запоріжжі, «пацан сказав – пацан зробив, пацан не зробив – пацан ще раз сказав».

Тепер пан-полковник заявляє, що на фронт у 14-му він не пішов бо бачте не потребував фронт інженерів з обслуговування літаків. Потребував чи ні, насправді – варто спитати у полковника Мимрикова, командира 25-ї бригади транспортної авіації чиї пілоти перекидали вантажі і особовий склад в Донецький та Луганський аеропорти і який САМ пілотував ІЛ-76 в аеропорт Луганська – міг бути збитий замість загиблого ІЛа, а потім увів свій борт з ЛАП під носом у терористів. Хай він скаже – потребувала його бригада у 2014 фахівців аеродромного обслуговування чи ні?

ВПС України нанесли сотні авіаударів по позиціях бойовиків та скупченню бойової техніки. Знаєте, що це за вогники? Це теплові ловиушки, випущені літаком – це значить, що по ньому стріляють з ПЗРК. Під час бойових дій ЗСУ втратили 10 гелікоптерів та 11 літаків. Але полковнику Гриценку роботи на війні не знайшлося. Навіть по спеціальності

Пояснення пана-полковника жалюгідне і смішне. Він – закінчив військовий виш. Він керував всіма збройними силами країни. У 2014 р. тисячі людей опановували військові професії на пустому місці, або йшли на посади значно нижчі за ті що відповідають їхнім погонам. Я знав очкарика-ботаніка програміста, який програмував електронні блоки на «Піони» та журналістку яка опанувала професію мінометника. Було й ще не таке.

Фронт в 14-му людей потребував шалено – і я знаю про що пишу. Я пам’ятаю з якою радістю у липні 14-го на україно-російському кордоні біля Новоазовська прийняли наш добровольчий загін. Хлопці справді зашивалися, рук бракувало шалено – а з того боку вже ревіла двигунами російська техніка. Моїм побратимам на фронті місце знайшлося, а пану-полковнику – ні. А було ж іще до бісової мами роботи у тилу…

Але Бог з ним – з військовим фахом. Але. Дещо раніше пан-полковник заявляв цілковито протилежне сказаному нині. Він заявляв, ніби на фронт він всією душею хотів, але його не пустив туди той-таки Кривавий пастор Турчинов. Заборонив ніби Пастор полковнику Гриценку виїздити на фронт. От тисячам волонтерів, добровольців, журналістів і навіть народним депутатам – не забороняв, а пану-полковнику – заборонив. Олександр Турчинов ще тоді посміявся з цих заяв.

Отут пан полковник у своїй стихії. У тисячі кілометрах від фронту розповідає, що Порошенко “не так воює”.

Тепер пан-полковник заявляє, ущент протилежне попередньому – каже що рішення не їхати на фронт він прийняв особисто і це з його боку було відповідально. Виходить, раніше про заборону Кривавого пастора він просто збрехав? Виховані люди в таких випадках просять вибачення.

Але це – не про пана полковника. Полковник не зробив…

Цікаво, наскільки можна вірити усім іншим його заявам?

АВТОР: ДМИТРО ВОВНЯНКО (“Калинчук”)

До слова: зі слів найближчого помічника Юлії Тимошенко пана Власенка, 21 березня 2014 року Гриценко просив її допомогти звільнити Турчинова з посади в. о. головнокомандувача ЗСУ і призначити в. о. головонокомандувача його, Гриценка. Це було задовго до призову Гриценка-молодшого.

Найімовірніше, пан патріотичний полковник розробив такий собі нехитрий план, як стати президентом. Ні у березні, ні у квітні на Донбасі ще не було масованого заходу російських кадрових військових та військової техніки. Гриценко вочевидь сподівався швиденько розбити алкоголічні загони місцевих “ополченців” і як переможець, з тріумфом виграти президентські вибори.

Саме задля цього пан Гриценко вийшов з фракції “Батьківщини” – було зрозуміло, що там підтримають на виборах Тимошенко. Саме для цього пхав сина в армію. А коли не “вигоріло” з головнокомандуванням, почав волати як його ображає й переслідує “Кривавий пастор”.

Але коли влітку 2014 року ситуація на Донбасі з АТО перетворилася на гібридну війну, з`явилися сотні російських танків, ствольна та реактивна артилерія, снайпери, до 14 тисяч кадрових російьких військових, у пана полковника виникли серйозні причини не йти воювати.

Спеціальність в нього не та…

 

Залишити відповідь