ПРО “ПАРТІЮ ВІЙНИ”, або тінь “Русского мира” над “патріотами”

ПРО “ПАРТІЮ ВІЙНИ”, або тінь “Русского мира” над “патріотами”

Когось обурили слова Медведчука що в Україні при владі знаходиться «партія війни» і її треба у 2018 році замінити?
Даремно.

Даремно обурюєтеся. Бо Медведчук абсолютно правий. Дійсно, у нас при владі – «партія війни».

Ця «партія» воліє продовжувати війну до перемоги, аніж укладати ганебний мир. Путінський кум, звичайно, дуже хотів би, щоб ми капітулювали перед Кремлем і підписали мир на умовах Путіна.

Путін хоче миру. Усім відомо, що він миротворець, яких ще пошукати треба. Так і написано у Великій російський енциклопедії про нього: «невтомний борець за мир».
Методом килимових бомбардувань.

Путін з Медведчуком хотять САМЕ ТАКОГО миру.

За яким Україна стане федерацією. За яким захарченки-мірошники-ходаковські-пасічники сидітимуть у Верховній Раді й за командою з Москви контролюватимуть зовнішню політику України. За якою російську мову оголосять «другою державною». За якою «новороських» убивць, ґвалтівників, грабіжників, наркоманів і мародерів амністують.

За яким всі вони гоголем ходитимуть вулицями наших міст й глузливо реготатимуть, тикаючи пальцями у пам’ятники нашим солдатам та героям Небесної сотні.

ЛИШЕ ТАКИЙ мир їм потрібен.

Лише такий мир, за якого Україна повернеться в обійми Москви, влаштовує Путіна. І всі, хто не хочуть ТАКОГО миру – за словами путінського холуя, мають бути замінені.

Як там сказав Путін?

Ми хочемо дружити з Україною, але без Порошенка. Порошенко має піти. 

А кого на його місце? Очевидно ту, яка навесні 2014 горланила на засіданні РНБО «Жоден танк не повинен вийти за межі військової частини». Яка таємно допомагала Путіну та Медведчуку розкручувати на Донбасі “Русскую весну”. Яка підписувала в Луганську меморандуми з сепаратистами.

Очевидно того, хто у 2008 затіяв війну з росіянами, здав 20% території своєї країни й підписав ганебний «План Путіна-Саркозі», який було написано навіть без його участі. Який набив мозолі на язиці, поливаючи брудом Україну.

Очевидно когось із тих, хто жирів на оборудках з російським газом.

Так от: якщо нинішня влада – це «партія війни», яку хотять звалити Путін і Медведчук, то я – на боці «партії війни». І вважатиму ворогом України кожного, хто прагнутиме «скинути владу» – лише тому, що це є метою зрадника українського народу Медведчука та його хазяїна.

Тепер ось яке питання: а чому, власне, Медведчуку так свербить скинути «партію війни» саме у 2018 році? Уявімо, що плани Медведчука здійснилися десь так у вересні-жовтні. За півроку до виборів президента України?

Але навіщо? Чому не дочекатися чергових виборів?
Чому не дочекатися виборів до Верховної Ради у 2019 році?

А тому, що до літа 2019 року путінська Росія може і не витримати. Через санкції й міжнародну ізоляцію вона вже котиться під гірку зі швидкістю, що зростає.

Тому для Путіна та Медведчука важить кожен день. Від того, наскільки рано вдасться скинути «партію війни» в Україні, посадити у владу своїх маріонеток, залежать шкури обох цих типів. В буквальному сенсі.

Я ТАКОГО миру не хочу. Тому я на боці «партії війни» – Геращенко, Порошенка, Луценка, Парубія, Турчинова, Ричкової, Гройсмана. Якими б вони не були, та вони не здають нас Путіну і це зараз головне.

Я на боці генералів Муженка, Грицака, Полторака, Мікаца, Гордійчука, Луньова, Попкова. Я на боці полковників Заболотного, Собко, Мамчура, Гараза…

Я на боці Ричкової, Прудченка, Толмачової та сотень інших волонтерів, які не шкодують ні сил, ні коштів, аби армія і надалі тримала «Русский мир» подалі від ваших, панове, міст і сіл.

А ви, панове «скидателі злочинної влади» можете перебувати на боці Медведчука, Путіна та проплачених російськими олігархами «революціонерів».

Можете повторювати проплачені з Москви мантри про «ворог не в Москві – ворогу в Києві» та «Війна вигідна Порошенку і олігархам».

Тільки не плачте, коли «Русский мир» прийде до вас, як він якось прийшов в мій Луганськ. Ви навіть не помітили, як він уже простіг свої обскубані крила над вашими порожніми головами: «Війна вигідна Порошенку і олігархам».

Не плачте, коли Путінприйде.
Я уже спробував що воно таке.

Не раджу…

ПАВЛО ПРАВИЙ

Залишити відповідь