ТЕПЕР НАС НЕ ЗУПИНИТИ…

ТЕПЕР НАС НЕ ЗУПИНИТИ…

Не будіть лихо, доки воно тихе. А Путін розбудив не лихо – він розбуркав українців. Тепер нас не зупинити. Україна повільно, але невідворотно перетворюється на найбільшого військового монстра Європи і сьогоднішня подія це підтверджує.

В Україні завершилися випробування ракетного комплексу “Вільха”, за підсумками яких Президент Петро Порошенко поставив завдання почати його серійне виробництво вже в поточному році.

Ракетний комплекс “Вільха” створено на базі найпротужнішого радянського ракетного комплексу залпового вогню “Смерч”, який досі стоїть на озброєнні росіської армії.

Але “Вільха” має здатність вражати цілі на відстані 60—120 км. При цьому відхилення від цілі на максимальної дальності не перевищує 7 м.

Для порівняння максимальна дальність ураження “Смерча” становить 90 км при відхиленні від цілі 0,21%, тобто 180 метрів.

Більше того, за дальністю дії та точністю комплекс “Вільха” перевищує стару оперативно-тактичну ракету “Точка-У”, яка влітку 2014 року зупинила колони російських БТГ, викосивши тисячі “ихтамнетов”.

Головна перевага “Вільхи” – це керованість польоту ракети, що робить її набагато більш грізною зброєю, ніж “Смерч” і навіть потужнішої за зарядом “Точки-У”.

Завершальний етап випробувань ракетного комплексу проходив в Херсонській області.

“Щойно завершилися фінальні випробування ракетного комплексу “Вільха”. Чому це так важливо? Не тільки тому, що українська армія, нарешті, отримає високоточну зброю, яка значно підвищить ефективність дій підрозділів Збройних Сил України. Це важливо і тому, що ракета “Вільха” зібрана повністю з українських комплектуючих. Нам ніхто не може перешкодити виробляти цю високоточну зброя”, – написано на сторінці президента в мережі Фейсбук.

“Я поставив завдання, щоб ракета пішла в серійне виробництво вже в 2018 році”, – додав він. – Тільки два роки тому рішенням Ради національної безпеки і оборони було доручено почати ракетну програму, і сьогодні ми завершили випробування. І ракета буде поставлена ​​на озброєння”, – заявив Президент.

Він нагадав, що до 2014 року можливості ВСУ знищувалися, були ліквідовані цілі виробництва.

“Ми за це заплатили дуже високу ціну. І зараз ворог вже знає потенціал українського оборонно-промислового комплексу, ворог знає потенціал української армії. Можу сказати одну конкретну цифру: ця ракета “Вільха” в 10 разів точніше і, відповідно, в 10 разів ефективніше, ніж старі системи залпового вогню, які перебували на озброєнні ще з часів Радянського союзу”, – поінформував Петро Порошенко.

Президент також уточнив, що зараз поставлено завдання щодо розробки власних крилатих ракет. “Іскандери” уже не сміються…

До слова: в Україні також завершується випробування оперативно-тактичного комплексу ОТРК “Грім-2”, який зможе (офіційно) вражати цілі на відстані до 280 км, що відповідає параметрам Режиму контролю за ракетними технологіями.

Неофіційно дальність дії цього комплексу за потреби може бути до 500 кілометрів. Тобто в радіус його дії потрапляють такі російські міста як Москва, Вороніж, Бєлгород, Ростов-на-Дону, Липецьк, Волгоград, Орел, Тула, Рязань.

До речі, крилату ракету українські конструктори роблять в тому числі й під ОТРК “Грім-2”.

“Іскандери” вже не сміються…

Залишити відповідь