ДО ВИДАННЯ ГОТУЄТЬСЯ КНИГА-СЕНСАЦІЯ

ДО ВИДАННЯ ГОТУЄТЬСЯ КНИГА-СЕНСАЦІЯ

До кінця червня у світ вийде справжня книга-сенсація. І в той самий час – книга скандальна. Рівно 75 років тому на Волині сталася трагедия, котра досі кривавить і яка є однією з найстрашніших й одноасно трагічних сторінок в історії Другої світової війни. Про це – історичне розслідування Павла Правого “Волынская резня: правда, которая никому не нужна”.

Досі вся дискусія точилася переважно навколо питання відповідальності українців і поляків за розв’язання драми, яка в Росії і Польщі отримала назву «Волинська різанина», а в Україні – «Трагедія на Волині».

І дуже мало досліджень, які зв’язали б ці події з «великою політикою», з геополітичними процесами, які проходили у світі в той час.

У властивій йому легкій, доступній формі Павло Правий спробував розслідувати справжні причини трагедії і виявити справжніх її винуватців, яких, на переконання автора, слід шукати у столицях «Великих держав».

Так, як не дивно, велика частка правди полягає в тому, що і українці, і поляки стали заручниками таємної політики «сильних миру цього», а їхня кров – тим «матеріалом», який змащував моторошну машину «Великої війни».

Правда про цю трагедію не потрібна нікому, тому, що ниточки тягнуться до Москви і Вашингтона, Лондона, Берліна і Парижа.

Саме нестандартний, з абсолютно іншого ракурсу, погляд автора на трагедію Волині дав підставу професору Борисовій говорити про те, що автор книги здійснив наукове відкриття, порівняне з відкриттям Віктора Суворова з проблеми початкового періоду Другої світової.

Ця книга розкриє найбільші таємниці Другої світової війни і покаже всі закулісні ігри «Великих держав», які привели до взаємної різанини українців і поляків на Волині.

До слова: ви можете не лише замовити книгу «Волынская резня: правда, которая никому не нужна» для своєї бібліотеки, а й допомогти отримати її безкоштовно публічним і науковим бібліотекам, військовим частинам, волонтерам, надавши посильну фінансову допомогу на її видання.

Інформацію про умови акції можна отримати за посиланням: http://pavlopraviy.blogspot.com/2018/02/blog-post_21.html

СЕРГІЙ ПАНТЮК, видавець

 

 

Залишити відповідь