Штучні квіти як прикраса сьогодення

Штучні квіти як прикраса сьогодення

Ви коли-небудь купували первоцвіти у стареньких біля метро чи на узбіччі? Що ви про це думаєте? І багато хто досі збирає його самостійно в лісі! Всі вони дуже страждають від «навали» людей навесні, внаслідок чого їх популяція поступово скорочується. А це, в свою чергу, порушує біологічні процеси та порушує природний хід речей у природі.

Однак кожному хочеться порадувати дружину красивими квітами, прикрасити будинок, або квартиру і просто підняти настрій красивим букетом. Це бажання цілком зрозуміле і притаманне чоловікам. Так що ж робити, запитаєте ви. Звичайно ми не пропонуємо вам відмовлятися від своїх ідей, проте водночас шкода знищувати природу. Але вихід є: всі садові та польові квіти, кімнатні рослини та дерева люди давно навчилися прикрашати тканинами, декоративними квітами та стеблами, іншими штучними матеріалами та імітуючими сучасним технології.

IMG_5520-700x700.webp

Ми часто чуємо зневажливе «штучні квіти», але це не так вже дуже давно, зараз поняття флористика https://100idey.com.ua/floristika-ua охоплює не лише живі квіти, але й штучні. Тому що штучні квіти стали настільки різноманітними, витонченими і настільки схожими на справжні, що ми все частіше чуємо «Це штучні? Вони схожі на справжні!». У багатьох випадках при роботі в приміщенні, або на вулиці, ви можете легко замінити штучні квіти живими без втрати візуального ефекту.

Таким чином, прекрасні витвори природи залишаться на своїх луках і галявинах, а не менш прекрасні витвори які створює людина стануть окрасою будь-якого вашого свята, або яскравим елементом декору. Крім того, їх не потрібно регулярно доглядати, міняти воду, обприскувати і слідкувати за температурним кліматом.

Не меньш важливою перевагою штучних квітів є сезонність.

  • Навесні рекомендуємо звернути увагу на штучні квіти для декора https://100idey.com.ua/floristika-ua/kviti-shtuchni-ua, такі як конвалії, мускарі, тюльпани, іриси, незабудки, гілки квітучої яблуні та вишні.

IMG_1478-700x700.webp

  • Влітку серед рослин переважають півонії, троянди, гортензії, космея і лізіантус. А для народної тематики  підійдуть соняшник і мак. Багато літніх фестивалів необходяться без таких дендробіумів, як фаленопсис, цимбідіум, онцидіум і дендробіум.

IMG_5471-700x700.webp

  • Восени традиційно використовують хризантеми, жоржини, гілки з плодами і ягодами, макети ягід і фруктів.

IMG_6585-700x700.webp

  • Взимку також з’являються традиційні рослини та квіти. Пуансетія – або як її ще називають «Різдвяна зірка». Гілка ялини https://100idey.com.ua/floristika-ua/gilki-jalini-hvoji-shtuchni-ua яку можна придбати різних розмірів і форм, може бути вкрита штучним снігом, або інеєм створить неймовірний різдвяний настрій та подарує затишок.

1240-014-700x700.webp

Залишити відповідь