Ви коли-небудь купували первоцвіти у стареньких біля метро чи на узбіччі? Що ви про це думаєте? І багато хто досі збирає його самостійно в лісі! Всі вони дуже страждають від «навали» людей навесні, внаслідок чого їх популяція поступово скорочується. А це, в свою чергу, порушує біологічні процеси та порушує природний хід речей у природі.
Однак кожному хочеться порадувати дружину красивими квітами, прикрасити будинок, або квартиру і просто підняти настрій красивим букетом. Це бажання цілком зрозуміле і притаманне чоловікам. Так що ж робити, запитаєте ви. Звичайно ми не пропонуємо вам відмовлятися від своїх ідей, проте водночас шкода знищувати природу. Але вихід є: всі садові та польові квіти, кімнатні рослини та дерева люди давно навчилися прикрашати тканинами, декоративними квітами та стеблами, іншими штучними матеріалами та імітуючими сучасним технології.
Ми часто чуємо зневажливе «штучні квіти», але це не так вже дуже давно, зараз поняття флористика https://100idey.com.ua/floristika-ua охоплює не лише живі квіти, але й штучні. Тому що штучні квіти стали настільки різноманітними, витонченими і настільки схожими на справжні, що ми все частіше чуємо «Це штучні? Вони схожі на справжні!». У багатьох випадках при роботі в приміщенні, або на вулиці, ви можете легко замінити штучні квіти живими без втрати візуального ефекту.
Таким чином, прекрасні витвори природи залишаться на своїх луках і галявинах, а не менш прекрасні витвори які створює людина стануть окрасою будь-якого вашого свята, або яскравим елементом декору. Крім того, їх не потрібно регулярно доглядати, міняти воду, обприскувати і слідкувати за температурним кліматом.
Не меньш важливою перевагою штучних квітів є сезонність.
- Навесні рекомендуємо звернути увагу на штучні квіти для декора https://100idey.com.ua/floristika-ua/kviti-shtuchni-ua, такі як конвалії, мускарі, тюльпани, іриси, незабудки, гілки квітучої яблуні та вишні.
- Влітку серед рослин переважають півонії, троянди, гортензії, космея і лізіантус. А для народної тематики підійдуть соняшник і мак. Багато літніх фестивалів необходяться без таких дендробіумів, як фаленопсис, цимбідіум, онцидіум і дендробіум.
- Восени традиційно використовують хризантеми, жоржини, гілки з плодами і ягодами, макети ягід і фруктів.
- Взимку також з’являються традиційні рослини та квіти. Пуансетія – або як її ще називають «Різдвяна зірка». Гілка ялини https://100idey.com.ua/floristika-ua/gilki-jalini-hvoji-shtuchni-ua яку можна придбати різних розмірів і форм, може бути вкрита штучним снігом, або інеєм створить неймовірний різдвяний настрій та подарує затишок.