Олександр Перцовській – придумана біографія, не задекларовані мільйони та тендерні махінації ТОПу Укрзалізниці

Олександр Перцовській – придумана біографія, не задекларовані мільйони та тендерні махінації ТОПу Укрзалізниці

Олександр Перцовський пограбував Укрпошту та прийшов грабувати Укрзалізницю” – Блогер та громадський активіст публікує першу частину розслідування діяльності ТОП-менеджера Укрзалізниці раніше Укрпошти Олександра Перцовського. Редакція розмістила повний текст розслідування та відео з каналу Ярослава Бондаренка.

В Україні знищують та викачувють гроші з великих держпідприємств “Укрпошта” та “Укрзалізниця”. Хто за цим стоїть.

В 2020 році блогосферу порвали меми з директором Укрпошти Ігорем Смілянським та президентом США Дональном Трампом. Виявилось що зарплата пана Смілянського в 2 рази більше ніж у президента США. І складає майже мілліон долларів за рік …

Ставленик Ахметова Олександр Перцовський пограбував Укрпошту та прийшов грабувати Укрзалізницю

Але хіба тільки один Смілянський доїть держаний бюджет? В Укрпочті була ціла шайка пройдисвітів з такими захмарними зарплатами.

І що цікаво, зарплата заступників, наприклад такого персонажа як Олександр Перцовський, заступника директора, не дуже відрізнялась від зарплати Смілянського.

Укрпошта

Показово що свої непристойні зарплати ТОП-менеджери «Укрпошти» виправдовували хорошими фінансовими показниками роботи держкомпанії. «Треба дивитися не скільки людина заробляє, а скільки приносить державі», — неодноразово заявляв Смілянський журналістам.

Але ось тут якраз і «зарита собака».

По перше, починаючи з 2016 року коли був призначений Смілянський та Перцовський, Укрпошта була збитковою та дотаційною, що не заважало пройдисвітам нараховувати собі мільйони.

А ось за даними «Укрпошти», в 2019 році нібито вони стали прибутковими і чистий прибуток компанії до сплати податків склав 607 млн гривень в порівнянні зі збитками в 627 млн гривень в 2018 році. Таким чином фінансовий результат компанії за рік нібито покращився на 1,2 млрд грн.

Але У 2019 «Укрпошта» отримала 500 млн гривень дотацій з державного бюджету на компенсацію витрат по виплаті та доставці пенсій та грошової допомоги населенню.

Крім того, за підсумками 2019 року Пенсійний фонд збільшив виплати «Укрпошті» за послуги з виплати та доставки пенсій на 7% до 1,485 млрд гривень. ТАКИМ ЧИНОМ, якщо звести “дебіт з кредитом” УП, можна констатувати, ЩО ЗАГАЛЬНІ ДЕРЖАВНІ ДОТАЦІЇ НАЦІОНАЛЬНОМУ поштового оператора УКРАЇНИ ЗНАЧНО ПЕРЕВИЩИЛИ ПРИБУТОК ЗА 2019 рік.

Отже резонне запитання: за які такі заслуги Смілянський з Перцовським та компанією отримували космічно високу не тільки по вітчизняним, а й за американськими мірками зарплату?

Для прикладу: Керівники китайських держкомпаній в середньому отримують доходи менше $100 тисяч на рік.

І в Китаї на підприємстві з такими доходами та збитками як в Укрпошті, ці нездари отримували би не більше $1000 доларів на місяць.

А за те що вони крадуть, в тій країні цю банду вже розстріляли б.

Варто зазначити що зарплата листоноші в Укрпошті складає приблизно 6000-8000 грн. Але наших вундеркіндів це не сильно хвилює.

Про те звідкі взявся Смілянський та копашка вже багато разів розповідали — це креатура олігарха Рената Ахметова. Саме він домовився після 2019 року з ОП щоб персонажа та його шаражку не розігнали.

Про одіозного Смілянського вже багато разів писали, він був фігурантом не одного корупційного скандалу. А ось фігура його зама Перцовського чомусь не користувалась такою увагою. А дарма.

Бо він займає друге місце в рейтингу космічних зарплат УП. Наприклад в 2017-му він заробив 508 тис грн. Це не враховуючи премій, надбавок, службових авто і т.д.

Декларацій Перцовського «крапка» НЕТ!!!

Стосовно декларації: У пана в публічному доступі декларації тільки 2016 та 2017 року де він не вказує жодного майна.

Питання до антикорупційних органів: де декларації за 2018-2019-2020 роки? При тому що за моїми даними персонаж за ці роки заробив мінімум $1,2млн.

Про компетентність Перцовського з космічною зарплатнею економіст Василь Петренко в своєму блозі на сайті «Кореспондент» у серпні 2016 року писав, що:

«після того як переможцем конкурсу на посаду гендиректора «Укрпошти»став Ігор Смілянський, недалекий міністр економічного розвитку і торгівлі Айварас Абромавічус виступив за призначення першим заступником генерального директора Укрпошти такого собі непримітного Олександра Перцовського.

Треба сказати, що Абромавічуса дуже вражали люди, які отримали ступінь магістра — адже він сам зумів довчитися лише до бакалавра».

Перцовський «погодився перейти на посаду заступника генерального директора Укрпошти за умови виплати йому місячної зарплати 40 тисяч доларів (1 млн гривень в місяць). Для цього йому призначили зарплату 300 тисяч гривень, а решту йому обіцяли доплачувати у вигляді двох 100% надбавок і премій.

Треба сказати, що з його реальною трудовою біографією ніхто не знайомий, її, намагаючись дорожче продати свого клієнта, писало близьке до влади кадрове агентство».

Проблема в тому, що Перцовський, до речі, також як і Смілянський, абсолютно не розбирається в поштових технологіях. Поштовики відразу запідозрили недобре під час його єдиної появи в Укрпошті. З’явившись разом зі Смілянським в Центрі обробки пошти, Перцовський задав дилетантське питання: чому ви тут обробляєте пошту руками, замість того, щоб поставити автоматичну сортувальну лінію?

Здивовані його некомпетентністю поштовики відповіли, що при існуючому потоці кореспонденції така лінія буде завантажена за пів години в день і ніколи не окупить свою чималу вартість».

Згодом з некомпетентністю Перцовського співробітники Укрпошти мали можливість знайомитися кожен день. За вказівкою Смілянського був складений графік, згідно з яким провідні співробітники Укрпошти по годині в день по Скайпу спілкувались з молодим даруванням, який знаходиться в Сінгапурі, і пояснювали йому як працює пошта.

Перцовський просв всіх запропонувати якесь реформаторське рішення, тому що перед ним поставлено завдання «зробити прорив». Поштовики дивувались його поштово-економічному невігластву і пояснювали, що будь-який прорив не робиться швидко і коштує багато грошей, яких у Укрпошти немає.

Все це вони робили з тихою ненавистю — а які ще почуття можуть відчувати люди з зарплатою 8 тисяч гривень, навчаючи свого майбутнього некомпетентного керівника з зарплатою 1 мільйон?»

Укрзалізниця

Проробивши на посаді заступника генерального директора Укрпошти до 2020 року що дозволило непогано натовкти кишені за рахунок державних дотацій, Перцовський стає ТОП-менеджером “Укрзалізниці”.

Вдумайтесь! Людина яка не має ніякого відношення до залізниці стає її керівником. Але для подібних Смілянських-Перцовських та інших Ахметівських дармоїдів не важлива фахова підготовка. Важливо знати де розліпити бюджет.

В УП вони пиляли на тендерах та продажу активів ну а в УЗ можливості для розпилу як ми знаємо набагато більше. І не важливо що підприємство знаходиться в катастрофічному стані та доведено до банкрутства. Пиляти є що.

До речі, чергова команда шарлатанів на чолі з колишнім директором УЗ Жмаком якого нещодавно звільнили, також отримувала захмарні зарплати. При тому доводячи УЗ до катастрофи.

І саме Жмак рекомендував призначити Перцовського.

Жмака пов’язують з відомим рехворматором Саакашвілі, який в свою чергу входить в орбіту впливу Рената Ахметова. І головне, показово що Метінвест Ахметова регулярно вигравав тендери УЗ. Набуть випадковість.

Отже ОП (Єрмак та ко) вирішили відверто ахметівське керівництво прибрати. Щоб поставити вже своїх дерибанщиків. Але ахметівські все ж таки всунули туди Перцовського для подальшого дерибану.

І хоча після Жмака ВО директора УЗ вже побував Івана Юрика а зараз на цю посаду призначено радника міністра інфраструктури Олександра Камишина, чергового ТОП-менеджера Ахметова, Перцовський продовжує сидіти в своєму кріслі. Зрозуміло, що все узгоджено з гори.

На кого буде працювати надалі Перцовський, на Ахметова, Єрмака чи Кирила Тимошенка вже не важливо. Головне при подібних персонажах так чи інакше буде продовжуватись дерибан УЗ та її знищення.

Що зараз і відбувається.

Що розповіли працівники Укрзалізниці

Я ознайомився з ПіАр-публікаціями в інтернет ресурсах про досягнення керівника пасажирської вертикалі Перцовського, і вирішив ознайомиться з реальною ситуацією в даному секторі залізничного транспорту, використовуючи при цьому реальні бесіди з провідниками пасажирських вагонів, працівниками підприємств і звісно відкриту інформацію в ЗМІ.

Що стосується умов роботи провідників у пасажирських поїздах і наданого комфорту пасажирам (на прикладі вже відомого розпіареного поїзда з вагонів типу РІЦ Київ — Одеса та інших поїздів).

Інформацію, про яку я зараз розповім, мені розповіли самі працівники:

— систематично не продовжуються контракти провідникам пасажирських вагонів, в свою чергу це призводить до: по-перше: втрати роботи професійних працівників, а по-друге: переробку норм годин в місяць, тобто порушення норм праці;

— не забезпечуються в достатній кількості витратними матеріалами: милом, туалетним папером, мийними засобами і т.д .;

— особливо болюча тема — якість прання постільної білизни: вологе, запране, діряве. Як пояснили, тут дві причини — не забезпечення новою постільною білизною в достатній кількості і якості його прання через не проведення технічних робіт з ремонту та обслуговування обладнання прачок. Що підтверджується періодично повними зупинками пральних комбінатів Києва і Харкова. У не найкращому стані знаходяться прачки Львова і Одеси;

— моторошне становище систем кондиціонування вагонів і вакуумних туалетів, також через відсутність запасних частин і договорів на їх обслуговування.

Так само наведу тезисно провали, які відомі з висновків Тимчасової Слідчої Комісії, підтвердженої працівниками УЗ і які можна легко перевірити:

— незадовільна організована робота із закупівлі необхідних МТР для роботи всієї філії. За даними за півріччя було оголошено тільки близько 40% торгів на гостро необхідну продукцію.

-провалена робота щодо забезпечення потреб населення в пасажирських перевезеннях в літній період через тотального дефіциту місць в пасажирських поїздах. Показовим були пікові дати на День Незалежності України — коли не було виїзду практично з усіх великих обласних центрів країни.

-За останні роки до поточного часу “Пасажирська Компанія” (філія УЗ якою керує Перцовський) не змогла організувати якісне перед-рейсове прибирання пасажирських вагонів (проводяться експерименти з прибирання провідниками, комплексними бригадами …),

-Масовий відтік фахівців і робітників

-Зростання збитків від пасажирських перевезень

Чого тільки вартий відео сюжет співачки TAYANNи, яка відчула всю красу комфорту і чистоти вагонів.

Це не повний перелік питань і «досягненнь» горе команди Перцовського, але піаритися вони можуть — навіть на тих проектах які починалися і замислювалися без них.

Однак насторожує інше: літні пасажирські перевезення провалені, що за кількістю задіяних вагонів і сформованих поїздів, що за їх якістю.

А також йде пряма загроза зриву прийдешніх зимових перевезень.

Всі критичні зауваження і недоліки були оголошені ТСК, які залишилися поза увагою Перцовського і його команди.

Що стосується його команди, з всіх кого привів Перцовський — жодного з залізниці, жодного залізничника.

Виняток становить тільки один заступник який повинен був створювати локомотивну вертикаль в пасажирської компанії, однак це так і залишається нездійсненим проектом Перцовського, як в іншому і всі його інші ідеї.

Цікавий факт повідали працівники пасажирської вертикалі, що вже тривалий час не виплачується премія, ні кому!, мовляв — «не заслужили!». А у самого пана директора зарплата не менше 500 тис. грн., А на деяких інтернет ресурсах позначається цифра — до 1 млн. грн. — заслужено чи не так? З огляду на викладене вище.

Колективи пасажирської вертикалі і пасажири, які волею випадку користуються послугами пасажирських перевезень пасажирської компанії постійно звертаються з проханням до керівництва АТ «УЗ», Мін Інфрстр. України, Кабінету Міністрів України — негайно поліпшити стан усього комплексу пасажирського господарства і підібрати професійний менеджмент з числа залізничників для виконання даного завдання.

Перцовський лобіює інтереси Олександра Соколовського (компанія «Текстиль-Контакт»)

Цікаво що біля Перцовського крутиться ще один вартий уваги персонаж та відомий пройдисвіт — власник компанії “Текстиль-Контакт” Олександр Соколовський який став постійним і частим відвідувачем кабінету Перцовського на вул. Тверській згідно журналу реєстрацій який не проблема будь кому передивитись і камери спостереження. З грудня 2020 по сьогоднішній день Соколовський проводить 7 — 8 відвідувань щомісяця, а ось про що говорить так часто комерсант і чиновник такого рангу, ми можемо тільки здогадуватися…

Перцовський просуває Соколовського по тендерам на поставку одноразової постільної білизни для Пасажирської компанії. Якість такої білизни — повне лайно, але зрозуміло, що з цієї закупки на величезних об’ємах два ділка хочуть непогано заробити.

Я вже багато розповідав про Соколовського: як він впарював лікарям захисні костюми які не захищають за чималу вартість. Про його фабрику в Донецьку, яку він перереєстрував за»законами»»ДНР». Як його компанія продовжує використовувати тканину зроблену в Донецьку і яку він возив з “ДНР” через територію РФ. Як Соколовський активно співпрацює з Росією та завозить тканину звідти у великій кількості. Як він поставляв російський брезент в ЗСУ та здійснює махінації з тендерними закупівлями.

Але про аферу по закупівлі постільної білизни і про інші махінації вищезгаданих ділків вже в наступному матеріалі.

Не забувайте підписуватись на канал та поширювати матеріали!

Далі буде!

Related

Залишити відповідь