Депутата Київради підозрюють у розкраданні 14 мільйонів на допомозі ЗСУ

Депутата Київради підозрюють у розкраданні 14 мільйонів на допомозі ЗСУ

Трубіцин – головний підозрюваний у гучній справі про корупцію у Київраді.

Громадський активіст, блогер-розслідувач Ярослав Бондаренко викрив Депутата Київради від Партії “Слуга Народу” Владислава Трубіцина у розкраданні 14 млн. грн на допомогу ЗСУ та звернувся до мера Віталія Кличка з проханням звільнити депутата з посади – голови комісії Київської міськради з питань підприємництва, промисловості та міського благоустрою

Звертаюся до Київського міського Голову Віталія Кличка з проханням зробити подання щодо звільнення депутата Владислава Трубіцина з займаної посади.

У боротьбі з корупціонерами, хабарниками та аморальними безпринципними щурами, що наживаються на наших Захисниках Вас підтримує кожен депутат київради та кожен Киянин.

Про схему розкрадання Ярослав Бондаренко розповів у своєму розслідуванні, яке було опубліковано на каналі “youtube”:

“Владислав Трубіцин – кому війна а кому мати рідна. Як слуга-жуль розкрадав допомогу ЗСУ”

На сайті Bondarenko.live своєму розслідуванні Ярослав Бондаренко зазначив, що депутат Владислав Трубіцин провів 4 аукціони, на яких було зібрано 14 млн. грн для допомоги ЗСУ, але зібрані кошти не були передані вказаному благодійному фонду “Рідна Оболонь” “:

Як виглядає схема імені «Слуги Трубіцина» щодо розкрадання допомоги для ЗСУ

За інформацією у ЗМІ з серпня місяця минулого року щур із депутатською «корочкою»! від Слуги народу встиг провести чотири нібито благодійні аукціони. На кожному аукціоні їм було заявлено результат збору коштів: зазвичай це від 3 до 4 млн грн. Тобто всього на загальну суму понад 14,5 млн. грн.

Що продавалося? На аукціоні виставлявся «антикваріат» низького якості, який нікому не потрібний і роками не продається, при цьому ті, хто його передавав, отримували часткову грошову компенсацію за рахунок грошей, отриманих з цього ж аукціону.

Підтвердження справжності «антикваріату» і того, що товар раніше не було вкрадено, ясна річ, теж ніхто не вимагав, бо Трубіцин завжди наголошував, що всі зібрані кошти йдуть на ЗСУ!

Хто покупець? Шахрайська схема вибудовувалась навколо покупців з фінансовими можливостями, яким «впарювалися», а часто заздалегідь це обговорювалося, ліві лоти за завищеними цінами. В обмін обіцялося заступництво із ОП. Під такий лохотрон потрапили Василь Хмельницький та інші підприємці, які щиро хотіли внести свої пожертвування для ЗСУ.

При цьому, третина гостей на кожному аукціоні були підставні люди, які брали участь у торгах для підвищення вартості лотів, особливо за тими позиціями, за якими була попередня домовленість з ВІПами. У учасників Трубіцина було й інше завдання, скуповувати лоти, які нікому не потрібні, для правильної картинки.

Потім ці лоти продавалися на наступних аукціонах. Таким чином, складалася чудова картинка: якби й лоти продані і як би виручені кошти, і як «результат» якби підтримка ЗСУ. Але, звичайно, це все є фікцією схеми імені «Трубіцина».

Реальні ж продажі здійснювалися за готівку, яка так і не надходила на рахунки заявлених благодійних фондів. І ясна річ, ніяк не могли бути витрачені на підтримку ЗСУ. Проте кошти були дуже добре і справедливо поділені під шампанське всіма співучасниками схеми.

Вирішивши, що війна все спише, а в крайньому випадку друзі допоможуть відмазати, депутат організував серію аукціонів як би на підтримку ЗСУ, а як виявилося, що не ЗСУ зовсім, а на підтримку самого депутата-хабарника.

За 2022 рік  Владислав Трубіцин стиг розпіарити та провести вже 4 описані аукціони. Проте гроші, одержані з продажу як антикваріату та старовинних книг, так і не зайшли на рахунки заявленого благодійного фонду «Рідна Оболонь».

Також, Ярослав Бондаренко нагадав, що депутата Трубіцина зі спільниками було спіймано НАБУ при отриманні понад 1 млн 300 тисяч хабара та з залу суду він вийшов під заставу в сумі 15 млн грн:

Нагадаю, Трубіцин – головний підозрювань у гучній справі про корупцію у Київраді. У лютому 2022 року Трубіцина зі спільниками було спіймано НАБУ при отриманні понад 1 млн 300 тисяч взятки.

Співробітники НАБУ провели колосальну роботу, навіть є чітка відео фіксація скоєння злочину. Але з зали суду білий та пухнастий Трубіцин вийшов, бо дістав із «кишені» 15 мільйонів гривень, сплативши заставу та пішов собі далі, у київраду, відбивати на Мафах мільйонні витрати та заробляти на нові судові застави.

Залишити відповідь