Який складати тест з англійської мови

Який складати тест з англійської мови

Яку англійську потрібно робити?

Ви б хотіли   скласти тест англійської мови, щоб підтвердити свій рівень мови, але не знаєте, який із запропонованих тестів підходить саме вам? Це «Міжнародна система тестування з англійської мови» (IELTS) , «Тест з англійської як іноземної» (TOEFL) чи «Кембриджський сертифікат»?

Чим відрізняються ці англійські сертифікати та яка вартість? TOEFL чи IELTS – що легше? Чи має кембриджський сертифікат сенс чи TOEFL пропонує те, що ви шукаєте? Чи є спосіб перевірити свій рівень мови, перш ніж зареєструватися, щоб пройти один із цих дуже дорогих тестів з англійської мови?

Ми зібрали для вас цей невеликий посібник для отримання сертифікатів з англійської мови у вигляді порівняння IELTS та TOEFL та Cambridge. Це робить це простіше, ніж копатися в горах інформації, і дозволяє прийняти зважене рішення.

Як вибрати правильний тест з англійської мови?

Важливою відмінністю між трьома тестами з англійської мови є валідність результату. Кембриджський сертифікат має перевагу в тому, що він дійсний до кінця вашого життя, тоді як TOEFL або IELTS – це миттєві знімки вашого рівня англійської мови і дійсні лише два роки.

Недоліком Кембриджського іспиту з англійської мови є можливість того, що вам доведеться його скласти, а отже, провалитися. У разі невдачі ви не отримаєте мовний сертифікат. З IELTS і TOEFL ви завжди отримуєте сертифікат про проходження іспиту, включаючи ваш бал, незалежно від того, наскільки хорошим чи поганим може бути ваш результат.

Подумайте, для чого потрібен мовний сертифікат. Якщо ви хочете, щоб мовний диплом підтвердив свої знання, і вам є чим приправити своє резюме, Кембриджський іспит з англійської мови, мабуть, найкращий варіант.

З іншого боку, тести TOEFL або IELTS частіше потрібні для отримання візи, роботи, а також для вступу до університету чи коледжу, де певний рівень англійської мови є передумовою для прийняття. Якщо порівнювати ці два іспити, то у Великобританії IELTS потрібен частіше, тоді як TOEFL є більш затребуваним в Америці (проте є винятки, і багато закладів приймають обидва).

Що я маю робити під час іспиту з англійської мови?

Для тесту TOEFL більшість людей обирають тест через Інтернет (TOEFL iBT). Цей іспит складається на комп’ютері і займає від трьох до чотирьох з половиною годин (без урахування десятихвилинної перерви).

Іспит перевіряє ваші навички говоріння, аудіювання, письма та читання. Всього ви можете отримати 120 балів, по 30 за кожен модуль. Тоді оцінка вашого сертифіката буде від 0 до 120, і цей сертифікат дійсний протягом двох років.

IELTS також базується на тих же чотирьох модулях (говоріння, аудіювання, письмо і читання). Перші три модулі (аудіювання, читання та письмо) перевіряються письмовим тестом, який триває 160 хвилин і виконується без перерви.

Усна частина іспиту триває 15 хвилин і проводиться в той же день (після 10-хвилинної перерви) або в інший день. Це залежить від того, де здається іспит. Ви отримаєте оцінку від 1 до 9. Як і TOEFL, IELTS дійсний лише два роки.

Зміст Кембриджського тесту з англійської мови залежить від конкретного типу іспиту, який ви складаєте. Загалом Кембриджський іспит триває два дні. У перший день перевіряються читання, письмо і аудіювання. Кожен модуль займає від однієї до двох годин, залежно від вашого рівня мови.

Усна частина тесту зазвичай відбувається в інший день і триває близько 15 хвилин.

Цю частину іспиту часто складають разом із однокурсником. Кембриджський тест з англійської мови можна скласти на комп’ютері або вручну, залежно від постачальника іспиту. Іспит оцінюється як A, B, C (пройшов) або D, E або U (не склав).

Хто буде складати тести з англійської мови?

Сертифікат TOEFL видається Службою освітнього тестування (ETS), американською некомерційною організацією, тоді як IELTS є спільною «власністю» Британської Ради , IDP Education та Cambridge English Language Assessment .

Кембриджський диплом видається Cambridge English Language Assessment , який базується в Кембриджському університеті в Англії.

Де і коли здавати іспит з англійської мови?

Ви можете скласти всі три тести з англійської мови (майже) в будь-якій точці світу. Ви можете знайти найближчий центр тестування на веб-сайтах різних організацій і навіть зареєструватися на іспит онлайн.

TOEFL та IELTS пропонують іспити майже щотижня. З іншого боку, Кембриджський тест з англійської мови пропонується лише кілька разів на рік, тому вам слід планувати заздалегідь. Пам’ятайте, що якщо ви пройдете підготовчий курс у мовній організації, як-от EF, ми допоможемо вам зареєструватися на іспит і, звичайно, легко його скласти.

Скільки коштує тест з англійської мови?

Тест TOEFL коштує близько 245 доларів США (приблизно 220 євро), IELTS – близько 200 євро, а тест з англійської мови Cambridge – від 165 до 255 євро (залежно від рівня мови). Зверніть увагу, що ці ціни відрізняються залежно від місця розташування та можуть змінитися в будь-який час.

Як підготуватися до іспиту з англійської мови?

Головне тут підготовка. Не недооцінюйте тести з англійської мови та починайте вчитися вчасно. Ви можете зробити це самостійно або на онлайн-курсі. Але якщо ви дійсно прагнете вдосконалюватися, рухатися вперед і отримати якнайкращий бал, найкраще, що можна зробити, — це поставити своїх коней на мовний курс.

Мовні організації, як-от EF, пропонують курси, розроблені відповідно до іспитів, які ви хочете, і включають цілеспрямовану підготовку та практичні іспити.

Проходження мовного курсу за кордоном (наприклад, англійська у Великобританії, США чи Канаді) максимізуватиме ваші шанси на успішне складання усної частини іспиту, практикуючи й використовуючи англійську протягом місяців і тижнів до іспиту.

Перш ніж вирішити

Дізнайтеся про свій поточний рівень мови та про те, чи підходить вам курс підготовки до іспитів, пройшовши наш безкоштовний онлайн- тест EF SET (стандартний тест з англійської мови EF). Скористайтеся версією тесту EFSET PLUS для більш повного та точного оцінювання рівня вашої мови.

Звичайно, цей тест також є абсолютно безкоштовним. Таким чином, ви можете водночас краще оцінити, чи має вам сенс Кембриджський сертифікат, чи TOEFL чи IELTS вам більше підходять. Удачі!

Залишити відповідь