А зберігає він свої позиції, тому що у нього «зависло» його особистих один мільйон квадратних метрів недобудованого житла, які не відповідають технічним нормам. А це означає, що житло це – не узаконене. Тому йому вкрай потрібна влада, щоб закрити це питання.
Але хто такий цей самий Вадим Столар? Давайте розберемо. Вадим Столар, який не мав ніякої офіційної посади ні в мерії Києва, ні в Київраді, деякий час дуже успішно вирішував кадрові питання в столичній владі.
Зараз відомий нам Вадим Михайлович Столар, як то кажуть, велика людина! Він став нардепом від ОПЗЖ за квотою не менш скандально відомого Рабиновича.
На даний час, Столар вступив в змову, з Іллею Павлюком і Ігорем Калєтніком, «одним з творців диктаторських законів» 16 січня 2014 року. Так ось, щоб ви були в курсі, Калетник і Павлюк – це головні контрабандисти в країні, які один з одним і знайшли спільну мову.
Розуміючи, що політика зараз в нашій країні – це велике вікно в фінансове та безтурботне майбутнє, ця трійця взялася за фінансування Пальчевського, оскільки такий «ручний мер», як золота рибка, зможе виконувати всі їхні бажання і команди.
А запити у цих осіб, як ви переконалися, чималі. Так що там, цілі партійні!
Але Їм цікава не тільки політика, а й судова гілка влади, оскільки, провертаючи такі справи, «своїх» треба мати всюди. Так, нещодавно з подачі Столара і Павлюка (Калєтніка) був призначений заступник генерального прокурора – Ігор Мустеца (відкривав провадження проти майданівців)
Тут же виникає резонне питання: а куди дивиться така принципова генеральний прокурор Ірина Венедиктова, набираючи таких «цінних» кадрів на роботу? Або варто вибудувати логічний ланцюжок і припустити, що їй просто «підсовують» цих умільців її радники від ЗЕкоманди, адже відомо що Павлюк тісно пов’язаний з Зеленським, навіть завів у фракцію «Слуг Народу» багато своїх людей.
Політика любить «відбитих на всю голову», а Столар саме такий, якщо зважився на всіх парах увірватися на політичну арену, не маючи за душею ні гроша.
Свого часу Столар вже стояв на колінах перед Черновецьким, який і привів його в політику з «приданим» в 6 мільйонів, але довіру не було виправдано, а вибори програні.