До міськради Одеси від партії Пальчевського балотується скандальний головлікар онкодиспансеру Лук’янчук

До міськради Одеси від партії Пальчевського балотується скандальний головлікар онкодиспансеру Лук’янчук

Кандидатом в депутати міської ради Одеси від партії “Перемога Пальчевського” став головлікар обласного онкодиспансеру Олег Лук’янчук.

Він балотується за списком політсили під №12, пишуть Вести.

За даними видання, Лук’янчук – один з декількох одіозних кандидатів, які потрапили до списку партії шоумена Андрія Пальчевського: “Погодившись на кандидата Лук’янчука, Пальчевський зробив контрольний постріл по перспективам своєї партії в Одесі”.

Лук’янчук працює в онкологічному диспансері з 1986 року. Останні роки на посаді головлікаря.

Як повідомляють Вести, неодноразово фігурував в скандалах, “пов’язаних з хабарами і поборами з пацієнтів, а також махінаціями з оборотом медпрепаратів”. У листопаді 2019 року в очолюваному ним онкодиспансері прогримів “порноскандал”: в одному з гінекологічних кабінетів таємно знімали відео за участю пацієнток і продавали його відповідним інтернет-ресурсів.

За інформацією Вістей, з цього ж виборчого списку під третім номером, до міськради балотується дружина Лук’янчука Владлена Дубініна – заступниця міністра охорони здоров’я в Кабміні Азарова, фігурувала в корупційному скандалі і рейдерському захопленні Одеського медуніверситету.

Перший номер списку і кандидат на пост мера – близький до Дубініної адвокат Максим Болдін. У різний час був підозрюваним у так званій “справі Смоляра”, а також захищав в суді підозрюваного в організації вбивства Катерини Гандзюк.

“Чи то Пальчевський спочатку тверезо оцінював свої шанси і підійшов до формування одеської команди формально, чи вибирати йому було не з кого. Так чи інакше до нього прибилися всі, від кого інші партії до свого щастя встигли відмахнутися”, – пишуть Вести.

Залишити відповідь