Роман Левицький – що потрібно знати перед пластичною хірургією

Роман Левицький – що потрібно знати перед пластичною хірургією

Перед операцією

Перед будь -якою операцією важливо зустрітися з лікарем і вирішити, яку частину свого тіла ви хочете змінити. Пластична хірургія не є простим процесом, тому ви повинні переконатися, що лікар знає, чого ви хочете і як це зробити.

Перевірте репутацію хірурга

Сумна реальність, що багато лікарів, які виконують пластичні операції, не мають спеціального дозволу на це. Багато медичних працівників вважають, що їх іншої підготовки достатньо для проведення косметичної операції. Хоча це певною мірою правда, пластичний хірург без належного дозволу – це не та особа, яку ви хочете оперувати.

Ви повинні перевірити кваліфікацію та репутацію пластичного хірурга, перш ніж вибрати їх для своєї операції. Якщо ви цього не зробите, у вас можуть виникнути медичні проблеми, що виникли через їх незнання. Вам слід поцікавитися і подивитися, чи задоволені попередні пацієнти своїми результатами. Якщо ви читаєте погані відгуки в Інтернеті або постійно чуєте погані враження від цього лікаря, вам неодмінно слід пошукати в іншому місці.

Встановлення проблемної зони

Косметична хірургія – це зміна проблемної зони вашого тіла. У популярній культурі багато людей вважають пластичну хірургію переважним вибором для прикраси. Хоча в деяких випадках це дійсно так, косметична хірургія також допомагає людям вирішити такі шкідливі проблеми, як відхилення перегородки, надмірно важкі груди або обвислі повіки.

Припустимо, ви хочете, щоб ваші повіки були підняті. Ви можете старіти з опущеними повіками, які перешкоджають чіткому зору, або ви могли б попрацювати проти цього обвисання заздалегідь. У будь -якому випадку, ви повинні описати точну область, над якою потрібно працювати хірургу. Якщо вони зайдуть занадто далеко або зайдуть недостатньо, вони можуть призвести до більш неприємних ускладнень на повіках, ніж у вас раніше. Якщо ви маєте чітке керівництво, ви та ваш хірург зможете максимально використовувати процедуру.

Визначення очікувань

Незважаючи на те, що косметична хірургія повинна назавжди вирішити проблему, вона не є ідеальною панацеєю, якої хочуть люди. Ви та ваш хірург повинні встановити реалістичні очікування щодо процедури та спланувати майбутні операції, якщо процес потребує часу. Після процедури місце операції може запалитися або хворіти. Це абсолютно нормально, і після інвазивної операції слід очікувати набряку. Тому не розраховуйте на ідеально виліплені губи через кілька хвилин після збільшення губ.

Сама процедура

Перш ніж піддаватися, важливо знати, як відбувається операція пластичної хірургії. Якщо ви не знаєте про конкретні дії свого хірурга, ви також можете не знати про можливі ускладнення.

Оформлення документів

Перед операцією лікарі повинні отримати вашу згоду у вигляді підпису. Інформована згода означає, що ваш лікар пояснив вам операцію, включаючи пов’язані з цим ризики. Важливо відзначити, що медичні ризики є серйозними, і не варто їх відкидати.

Можливо, у вас є сильне бажання завершити операцію та здійснити її, але не варто ігнорувати можливі ускладнення чи інфекції. Вам слід зайняти деякий час, щоб зважити рішення з урахуванням усіх факторів, перш ніж підписувати форму згоди. Пластична хірургія є плановою хірургією, тому не варто легковажити над цією деталлю.

Наркоз

Залежно від об’єму операції, швидше за все, ви підете під загальний наркозом. Коли лікарі розрізають відкриті частини тіла, це найлегше, коли пацієнт перебуває під заспокоєнням і нічого не відчуває. Перехід під наркоз також передбачає власний ризик. Ви можете мати алергічну реакцію на анестетик або мати проблеми з ліками під час процедури. Переконайтеся, що ви розумієте весь обсяг операції та те, що вона від вас вимагатиме.

Після Операції

Хірургічне втручання є серйозною медичною подією, до якої не слід ставитися легковажно, особливо відразу після неї. Ваш лікар, ймовірно, захоче наглядати за вами деякий час, перш ніж відпустити вас додому, на випадок, якщо у вас виникне побічна реакція.

Зосередьтеся на відновленні

Відновлення – це час після операції, перш ніж ви йдете додому, коли лікар спостерігає за вашим процесом загоєння. Ви спочатку прокинетесь від наркозу і набудете повної свідомості. У цей момент ви, ймовірно, відчуєте, як місце операції пульсує і болить – адже вас просто розрізали на операційному столі. Під час відновлення вам слід зосередитися на лікуванні та відпочинку, щоб ваше тіло могло швидко відновлюватися.

Післяопераційна реєстрація

Після операції і відновлення ви поїдете додому і продовжите відпочивати і відновлюватися. Хоча ви перебуваєте не в такому вразливому стані, як під час одужання, вам слід бути обережними з рухами та доглядом за ранами. Через тиждень або два ви знову зустрінетеся зі своїм лікарем, щоб обговорити загоєння рани та загальні результати операції. Це ваша можливість згадати про будь-які незвичайні болі або відчуття, які ви відчували після операції.

Розвиток та ускладнення

Ми всі сподіваємося, що кожна операція пройде без проблем. Однак це не завжди так. Хірурги не є досконалими і можуть робити помилки, які ускладнюють ваше медичне становище. Якщо ви відчуваєте небезпечне для життя ускладнення після пластичної операції, вам слід розглянути судові дії. Порушення з боку лікаря – це серйозне правопорушення, і не варто сприймати це легковажно.

Плануючи косметичну процедуру, пам’ятайте про ці речі, які ви повинні знати перед пластичною операцією. В основі кожної успішної операції лежить спілкування. Коли ваш лікар розповість вам усе про операцію та поділиться всіма вашими післяопераційними проблемами, ви зможете уникнути проблем, перш ніж вони стануть серйозними. Однак уникнути шкоди неможливо, якщо винен ваш хірург.

Залишити відповідь