ТОП 3 пластичних хірургів Києва

ТОП 3 пластичних хірургів Києва

Як вибрати лікаря пластичної хірургії?

Є фактори, які залежать від успіху естетичної операції. Найважливіший із цих факторів – досвід лікаря. Людям, які вирішили на естетичну операцію, слід звернути увагу на деякі критерії при виборі лікаря. Ці критерії:

  • Пластичні хірурги діляться за своїми спеціальностями. Поділ на області вказує на те, що лікарі надають послуги у відповідній галузі та роблять свою спеціалізацію у цій галузі. З цієї причини ви повинні спочатку спитати, в якій області лікар є експертом.
  • Досвід лікаря збільшує час відновлення та підвищує ефективність процедури. Тому вам слід поставити під сумнів досвід лікаря.
  • Ви можете попросити лікарів розглянути попередні випадки операцій зі збільшення грудей та ринопластики.
  • Пластичні хірурги зазвичай працюють за погодженням із лікарнями. Тому слід дізнатися, в якій лікарні хірург проводить операції.

Представляємо ТОП 3 пластичних хірургів Києва.

Роман Левицький

Левицький Роман Миронович – хірург вищої категорії з 27-річним досвідом роботи у пластичній хірургії, провів 16 000 успішних операцій. Закінчив дворічну клінічну ординатуру на кафедрі пластичної та естетичної хірургії Санкт-Петербурзької медичної академії післядипломної освіти. Сертифікований для роботи у найближчому зарубіжжі та європейських країнах. Стажувався та практикувався у Бразилії, Німеччині, Франції, Америці.

Світлана Работенко

Один з двох пластичних хірургів, який отримав членство в ASPS (Американське товариство пластичних хірургів). Світлана Работенко спеціалізується на відновленні жіночої постаті після вагітності, пологів, грудного вигодовування.

Денис Юрченко

Засновник Клубу пластичних хірургів України, експерт зі збільшення грудей – принаймні, він називає себе саме так. З його роботами можна також ознайомитися в акаунті Інстаграм, щоправда, тут вже їх у рази менше, ніж у перелічених вище колег.

Ви можете сміливо довіритись будь-якому з цих пластичних хірургів. Кожен має достатній досвід, щоб віртуозно проводити операції. Якщо не можете вирішитись відразу, перегляньте фотографії робіт – вони, як правило, показові. І наважуйтеся хоча б на первинну консультацію, на якій лікар докладно розповість, що і як готовий для вас зробити.

Чому лікар важливий під час пластичних операцій?

Мета естетичної операції – досягти природного та красивого зовнішнього вигляду. Формування очікуваної природності після операції повністю залежить від вправності хірурга. З цієї причини для проведення процедури обов’язково слід вибирати лікарів з підвищеною вправністю. Чинником, який безпосередньо впливає на вартість операції, є хірург. Ви обов’язково маєте враховувати вартість операції хірурга. Хоча естетичні операції збігаються з назвою, процедури безумовно не стандартні. Вибір правильного хірурга дуже важливий як з погляду здоров’я, і ​​з погляду естетики. 

Яким має бути спілкування пластичного хірурга та пацієнта?

Пластичні операції – дуже важливі операції, які впливають психологічний стан людей. Тим більше, операції з невдалим результатом завдають великого збитку як у фінансовому, так і в моральному плані. З цієї причини між пацієнтом та лікарем має бути налагоджене дуже гарне спілкування до та після процедури. Пацієнт повинен найбільше конкретно пояснити своєму лікарю, чого він очікує від операції. Відсутність спілкування між лікарем та пацієнтом має негативні наслідки. Пластичні хірурги повинні уважно стежити за своїми пацієнтами до та після операції та застосовувати все необхідне лікування. Розуміючи побажання пацієнта, він повинен мати можливість вибрати найбільш точний метод операції, який може підійти пацієнту.

Особливості, які повинні мати при собі пластичні фахівці, що входять ТОП 3 пластичних хірургів Києва

Пластичні хірурги повинні мати певні характеристики. По-перше, ви повинні бути добрим слухачем. Він повинен вислухати очікування та скарги пацієнта та запропонувати правильні рішення. Якщо бажана форма тіла та операції не підходять пацієнту, слід правильно орієнтуватися та орієнтуватися на максимально природний результат. Бажана структура брів, форма носа, структура грудей та пломби не можуть бути однаковими для всіх. З цієї причини далекоглядні та досвідчені лікарі повинні показувати пацієнту бажану йому форму у її найбільш природному стані. Обов’язково слід пам’ятати, що потрібно вибрати правильного та надійного лікаря, щоб результат операції залишив задоволеним. Інакше ви можете зазнати матеріальних та моральних збитків.

 

Залишити відповідь