“Топазу” дали 8 років, але завдяки Надії Савченко він скоро вийде на волю

“Топазу” дали 8 років, але завдяки Надії Савченко він скоро вийде на волю

За організацію масових зарушень, які призвели до загибелі людей під час Майдану в 2014 році, один з керівників Антимайдану Ігнат Кромской (Игнат Кромской), відомий за позивним “Топаз” отримав 8 років позбавленя волі з конфіскацією майна, але скоро вийде на волю

Таке рішення виніс Харківськимй суд. Прокуратура просила 15 років. Але судді один з найтяжчих епізодів бурхливої діяльності пропутінського злодія визнав недоведеним.

Згідно з висновком слідства, Кромськой був організатором захоплення приміщення Харківської обласної державної адміністрації 1 березня 2014 року, учасником побиття євромайданівців (яких змусили пройти через тортури у так званому “коридорі ганьби”), а також організатором масових заворушень 14 березня 2014 року на вул. Римарській, під час яких загинули люди.

Його затримали 28 березня 2014 року, але звільнили звільнили під цілодобовий домашній арешт, на який  “Топаз” начав з високої дзвінниці і негайно майнув боротися за “Русский мир”. 25 квітня 2014 року його затримали вже у Донецьку, і суд узяв його під варту без права внесення застави.

Кромському інкримінували кілька статей Кримінального кодексу України – зазіхання на територіальну цілісність та недоторканість України (ч. 1 ст. 110), участь у масових заворушеннях (ч. 1 ст. 28 ч. 1, 2 ст. 294) та незаконне заволодіння транспортним засобом – автомобілем Mazda-6 (ч. 2 ст. 28 ч. 2 ст. 289).

Цікаво, що “Топазу” залишилося сидіти менш ніж 2 роки. Адже згідно до Закону Савченко, йому порахують день в СІЗО за два. Закон цей, щоправда, 17 червня минулого року було скасовано, але на той час Кромськой уже сидів у слідчому ізоляторі, а як відомо закон зворотньої сили не має

До слова: на суді Ігнат Кромской так і не визнав себе винним.

Залишається сподіватися, що через 2 роки ми не побачимо Кромського серед бойовиків Захарченка з причини ліквідації ДНР та ЛНР і встановлення миру в Україні.

Нагадаємо, що Кромськой став відомий завдяки поширеному в 2014 році відео, на якому антимайданівці б`ють власного ж прихильтника, журналіста Сергія Рульова, а той кричить “Топаз дай команду!”

Зараз, за наявною у сайту doslova.com інформацією, Рульов мешкає у Ростові-на-Дону і позиціонує счсебе як іноземний кореспондент газети “Славянские новості”.

Пропонуємо переглянути запис і згадати той час: http://www.dsnews.ua/world/topaz-day-komandu-v-rossii-zaderzhali-izvestnogo-separatista-09042017205800

ПАВЛО  ПРАВИЙ

Залишити відповідь