Володимир Назаренко – насилля та здирництво. Блогер розсказав про депутата Київради

Блогер та громадсткий активіст Ярослав Бондаренко на своєму каналі повідомив: “В травні 2018 році Назаренко з 20 титушками увірвалися на будмайданчик житлового комплексу Парк Ленд в Солом’янскому районі. Тітушки були озброєні спецзасобами, травматичною та холодною зброєю. Вони розгромили майданчик, пошкодили будівельну техніку та завдали двом співробітникам тяжких фізичних ушкоджень. Це був повторний візит Назаренка до цього об’єкту, перший був особистий, при якому останній вимагав у забудовника приміщення в 100 кв.м. в обмін на спокій будівництва.

Про те, що для  Назаренка не має закону, а він типовий рейдер та вимагач, свідчить те що замість того щоб визивати поліцію, звертатися до прокуратури він з озброєними тітушками, вдирається до приватної власності, всупереч закону України, правам людини та бізнесу, та завдає шкоди простим робітникам, техніці та в цілому бізнесу.

Бізнесу, який створює робочі місця, підтримує українську економіку, сплачує податки, з яких, доречи, він отримує депутатську заробітну плату.

Але не тільки будівельними майданчиками цікавиться наш герой. В наступному ролику я розповім ще більше цікавих подробиць згідно з якими нашим героєм давно вже мусить зацікавитись прокуратура, НАБУ, СБУ та інші правоохоронні органи.

Но не тільки будівельними майданчиками цікавиться наш герой. Його цікавить все, де можна по швидкому «зрубити» бабла.

Вже  в листопаді 2018 року,  ГО “Сокіл”, під керівництвом того ж Назаренка, із зброєю захоплює штурмом один з найбільших ТРЦ Києва Оушн Плаза.

Привід є – начебто російські зв’язки. Про те що Оушн Плаза було придбано російськими Ротенбергами в 2012 році не знав тільки якийсь зебіл, але ця новина ні в 14-у році в розпал Революції Гідності ні в інші роки не цікавила Назаренка, аж до поки Оушн Плазу не виставили на торги і задля того, щоб знизити ціну, Назаренко зі своїм озброєним «Соколом» бере штурмом будівлю під гучні національні лозунги.

Ще раз нагадую, що йшов не 14-й і навіть не 15-й рік, а 2018, і захват ТРЦ має зовсім не патріотичну мету, а комерційну – знизити вартість в умовах рейдерського захоплення під керівництвом Назаренка

Лише уявіть, на скільки була знижена вартість подальшої купівлі Оушен Плази і який відкат отримав Назаренко з рейдерського захоплення. Про дотримання закону чинним депутатом навіть не йдеться.

Йдемо далі. 2 липня Назаренко вдерся до кабінету Юрія Тація, в департаменті містобудування та архітектури КМДА, побив останнього аж до струсу мозку та знищив частину документів, про це йдеться в протоколі кримінального провадження поліції.

І де ж закон, де поліція – а ні де, тому що закону для Назаренка не існує…

І вже на наступний день на засіданні постійної комісії Київради з питань житлово-комунального господарства, яке відбулося 3 лютого Назаренко вимагав виключення Святослава Кутняка з членів постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, для того щоб одноосібно очолити контроль над питаннями землекористування, будівництва та архітектури.

Далі депутат від ВО “Свобода” Володимир Назаренко зламав мікрофон колишньому однопартійцю Святославу Кутняку, заважаючи розповісти правду про дії самого Назаренка на очолюваній посаді.

Як писав тоді  активист Володимир Тищенко: “Враховуючи сьогоднішні події на комісії ЖКГ, в діях групи осіб щодо депутата Київської міської ради Святослава Кутняка вбачаються ознаки складу злочину, передбаченого ч. 1 ст. 351 Кримінального кодексу України, а саме, створення штучних перешкод у його роботі, що може каратися обмеженням волі на термін до трьох років”.

І ви думаєте Назаренко поніс покарання? Яке там. Він тільки ще більше розійшовся намагаючись залякати всіх членів комісії з житлово-комунального господарства. Вже 13 лютого Назаренко очікує на свого колишнього однопартійця Олександра Чорнопищука і без будь яких пояснень відкриває вогонь з травматичної зброї. І як би цінично це не звучало, Назаренко не просто намагається якось запугати чи ще щось, він робить 3 постріли, 1 цілеспрямовано в голову та 2 по тулубу. Вам не здається що це замах на вбивство?

Отже Назаренко,  остаточно втратив відчуття закону. Статус рейдера та безкарність повністю затьмарила йому розум. А це тільки початок його кар’єри депутата, попереду голосування до Верховної Ради…

І навіть на цьому, на жаль, не можна ставити крапку, адже вже 2 вересня цього року,  до офісу «Свободи» завітала Нацполіція з офіційним ордером на затримання Назаренка.

І як би іронічно це не звучало, але троє поліцейських отримало тілесні ушкодження після вчинення спротиву працівникам поліції, прикриваючись депутатською недоторканністю.

А ось як виклав цю новину сам Назаренко на своїй сторінці в Фейсбуці.

Його «Сокіл», «Правий сектор», С14, «Нацкорпус», ГО Центурія та інші організації, виривали з рук поліції Назаренка не поважаючи закони України. Назаренка який вчиняє рейдерські дії на ряд будівельних та інших компаній України. Тепер вони мають прямий кримінальний зв’язок.

Назаренко, арешт якого не вдається правоохоронними органами, за підтримки своїх кримінальних організацій, буквально через тиждень штурмує одного з найбільших забудовників Києва…

9 вересня цього року компанією ИнтерГалБуд, на своїй сторінці було опубліковано звернення до президента України. У відкритому листі йшлося про дії псевдо активістів які вимагають кошти у розмірі 300 000 у.е. за кожний об’єкт будівництва, перешкоджаючи будівництву, та завдаючи збитки репутації компанії.

І якщо такі будівельні монстри просять допомоги у влади, що взагалі можуть зробити маленькі будівельні компанії та приватні забудовники з діями такої злочинної організації Назаренка

Результатом таких наїздів стає банкрутство компаній і недобудова житла, в наслідок чого, інвестори – прості люди, втрачають свої чесно зароблені кошти.

Проте це, навряд цікавить рейдера Назаренка.

І якщо говорити далі про будівництво, то всі ми на жаль знаємо про банкрутство такого велетня як УкрБуд, Войцеховскього, крах банку Аркада. Скільки вкладників втратили свої кошти. І як від цього страждає економіка України.

Але таким як Назаренко цікава тільки власна нажива. І мало турбує те, що в наслідок рейдерських наїздів на будівельні компанії України, зупиниться ще один гігант.

Лише уявіть, скільки вкладників втратить свої кошти. Проте навряд чи це якимсь чином  цікавить нашого депутата..

І до речі, попереду вибори. Цікаво, на які більш безглузді і жорстокі кроки піде Назаренко після виграшу на виборах, вирішувати лише вам.

Ще раз наголошую, я в жодному разі не сумніваюсь, що є багато справжніх патріотів та добровольців в лавах ВО «Свобода», яких можуть використовувати в «темну» такі як Назаренко. Тому маю надію що мій матеріал відкриє очі адекватним людям та вони зроблять свої висновки.” – Зазначив Бондаренко

Більше подробиць на відео:

Залишити відповідь