ХРЕСТОВИЙ ПОХІД ОЛІЙНИКА

ХРЕСТОВИЙ ПОХІД ОЛІЙНИКА

Політологи прогнозують участь у майбутніх президентських виборах більш ніж 30 кандидатів. Кого тільки не ставлять у списки претендентів на посаду голови держави і гаранта Конституції України — співаків, шоуменів, давно списаних у сміття політиків.

Нещодавно про свій намір стати президентом України оголосив колишній депутат Володимир Олійник, який нині переховується ввід українського правосуддя в Росії. Про це він оголосив в ефірі пропагандистського шоу «60 минут», яке виходить на телеканалі «Россия-1».

Повіривши (або зробивши вигляд, що вірить) у відомості останніх соцопитувань, за якими 14% виборців в Україні не визначилися зі своїм кандидатом, Олійник чомусь вирішив, що вони голосуватимуть саме за нього.

Так і сказав: «Я боротимуся за ці 14%! А далі й більше, щоб ми навели лад в країні. І це буде за підтримки людей і Господа Бога!»

Очевидно пан Олійник, протягом 8 років будучи народним депутатом, так і не вивчив Конституцію, згідно з якою кандидатом в депутати може бути зареєстровано особу, яка, зокрема, останні 5 років проживає на території України. Москва поки що до складу України не входить. Зате до Бога приписатися не забув.

До слова: Володимир Олійник за свою політичну кар’єру побував в кількох партіях від націоналістичних до проросійських: УРП «Собор», БЮТ, Партії регіонів. На виборах 1999 року підтримував Петра Симоненка, у 2004 році був довіреною особою кандидата в президенти В. Ющенка і навіть кричав на мітингах “Зека геть!”

З 2014 року живе у Москві. Разом з Януковичем, Азаровим та іншими утікачами є співорганізатором «Комітету порятунку України», штаб-квартиру якого розташовано у Москві.

Залишити відповідь