ПРО “НОВІ ОБЛИЧЧЯ”

ПРО “НОВІ ОБЛИЧЧЯ”

Дехто, мов мантру, повторює, що нам потрібні нові обличчя в політиці. Та ще й молоді, освічені й енергійні. Так, наче зараз ці обличчя «старі». Але давайте поглянемо хоча б на склад нинішнього Кабінету міністрів.

Іванна Орестівна Климпуш-Цинцадзе, Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції, 47 років, освіта вища, закінчила Інститут міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка, ніколи не була в політиці до 2014 року.

Ольга Василівна Трофімцева, в. о. Міністра аграрної політики та продовольства, 32 роки, освіта вища, доктор аграрних наук, до 2016 року ніколи не була в політиці, має досвід керівної роботи в Німецької асоціації молочної промисловості та низці комерційних компаній Німеччини.
Павло Анатолійович Клімкін, Міністр закордонних справ, 51 рік, освіта вища, закінчив Київське відділення Московського фізико-технічного інституту, з 1993 року – на дипломатичній роботі. Один з кращих дипломатів світу. В політиці з 2010 року (перший заступник Міністра закордонних справ).

Володимир Володимирович Омелян, Міністр інфраструктури, 40 років, освіта вища (Національний університет «Львівська політехніка»), у політиці з 2014 року.

Євген Миколайович Онищук, Міністр культури, 46 років, освіта вища, закінчив Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені Івана Карпенка-Карого, Народний артист України, до 2016 року в політиці не був.

Вадим Олегович Черниш, міністр з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб, 47 років, освіта вища (Національна юридична академія України ім. Ярослава Мудрого), до 2015 року в політиці не був.

Оксана Сергіївна Маркарова, в. о. Міністра фінансів, 42 роки, освіта вища (Києво-Могилянська академія та університет Індіана (США), досвід роботи в міжнародних інвестиційних групах, практика в Світовому банку. До 2015 року в політиці не була.

Ірина Василівна Фріз, Міністр у справах ветеранів, 44 роки, освіта вища (Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури), до 2014 в політиці не була.

Генадій Григорович Зубко, Віце-прем’єр-міністр України, 51 рок, освіта вища, закінчив Київський політехнічний інститут; Київський інженерно-будівельний інститут; Північно-Західний університет, Іллінойс, Чикаго; Національний університет «Києво-Могилянська академія»; Києво-Могилянську бізнес-школу. До 2014 року в політиці не був.

Ігор Олександрович Жданов, Міністр молоді та спорту, 51 рік, освіта вища (Київський державний університет імені Тараса Шевченка; курси молодих європейських лідерів по програмі Ради Європи в університеті Thames Valley[en] (Велика Британія). Кандидат політичних наук. До 2014 року в політиці не був.

Володимир Борисович Гройсман, голова Прем’єр-Міністр України, 41 рік, освіта вища (Вінницький інститут регіональної економіки та управління, Міжрегіональна академія управління персоналом, Національна академія державного управління при Президентові України). Один з найкращих міських голів (Вінниця) України за всю її історію. До 2014 року в політиці не був.

Висновок: більша частина нинішнього уряду – не просто молоді, а – дуже молоді обличчя. Практично усім – до 50 років.

А якщо комусь не подобається їхня робота, то треба визнати – не у віці та освіті справа.
І далеко не факт, що інші «молоді» будуть кращі.

ПАВЛО ПРАВИЙ

До слова: а от хто стане членами “команди” можливого президента України Володимира Зеленського – таємниця за сімома печатками. Сам кандидат за 6 днів до другого туру виборів на цю тему мовчить.

Залишити відповідь