Що треба знати коли продаєш волосся

Що треба знати коли продаєш волосся

Ви вирішили продати своє волосся швидко і дорого? Тоді ви звернулися за потрібною адресою. Але для початку, потрібно зрозуміти чи підійдуть ваші локони і як дорого їх зможуть оцінити в салоні. Ми розберемо, що необхідно робити, щоб пасма оцінили по достоїнству.

Підготовка до продажу

І так, рішення прийнято, ви збираєтеся продати своє волосся. Через кілька місяців вони досягти потрібної довжини, але чи буде цього достатньо?

Існує перелік вимог, яких бажано дотримуватися задовго до дня Х. В першу чергу, необхідно забезпечити їх здоров’я і якість:

 1. Термічні кошти укладання та сушіння
  Як мінімум за 3 місяці необхідно відмовитися від користування феном і плойками. В ідеалі виключити їх користування на період відрощування і зовсім. Вони пересушують і ушкоджують структуру, роблять волосся ламким і слабким.
 2. Басейн
  Здавалося б, нічого страшного, але використання шапочки для басейну дозволить захистити локони від впливу хлору на структуру волосся.
 3. Доглядова косметика
  Правильно підібрані шампунь, кондиціонер і маска для волосся допомагають зберегти природний блиск і фортецю. Обов’язково виключаються склади з сульфатами, які надають ламкість і сухість.
 4. Харчування
  Ні для кого ні секрет, що збалансоване харчування запорука доброго здоров’я, в тому числі і волосся. Отримуючи достатню кількість вітамінів, мінералів і омега-3 можна досягти відмінного результату і блискучих прядок.
 5. Вода
  Тут варто уточнити, що важлива не тільки вода, якою миють волосся, але і кількість води, яку ви вживаєте щодня. Для кожного існує своя норма, в середньому 2 літри в день. Вона покращує стан організму, шкіри та волосяного покриву.

Ми купимо волосся за найвищою ціною в Києві і в інших містах України, а також підкажемо, який догляд буде найкращим.

День продажу

Перед тим як перейти до продажу, потрібно правильно зрізати волосся. Найчастіше все відбувається безпосередньо в салоні. Спеціаліст огляне довжину, попередньо підрівняє і відзначити потрібну кількість.

Продавати волосся краще відразу, після зрізу. Вони при цьому мають найкращий вид. Їх зав’язують в пучок або косичку для зручного зберігання. Також часто салони делають фотозвіт. Фотографії допоможуть покупцеві точно зрозуміти довжину, колір і структуру волосся. Салон при цьому отримає матеріал для свого просування.

Якщо ж ви все-таки вирішили зрізати волосся самі, то необхідно запастися терпінням і уважністю. Добре розчешіть їх і зберіть в тугий хвіст в кілька гумок. Використовувати при цьому варто тільки добре заточені ножиці, адже зріз повинен бути рівним і акуратним.

Зрізані волосся не потрібно мити або додатково чимось обробляти. Можна заплести їх в косичку для зручності. Якщо ви збираєтеся відправити покупцеві волосся поштою, то попередньо також необхідно детально показати матеріал замовнику. Нині навіть камера телефону може відмінно передати всі достоїнства.

Не продавайте свої волосся поки не дізнаєтеся нашу ціну, оскільки ми купимо волосся за найвищою ціною. Якщо ви зацікавлені в тому щоб у вас купили волосся звертайтеся в нашу компанію.

kuplyu-volosy.com

Залишити відповідь