Заправка картриджів Xerox на професійному рівні

Заправка картриджів Xerox на професійному рівні

Висока продуктивність, надійність та комфортність у використанні — це ті якості, які виділяють друкувальну продукцію компанії Ксерокс. Для повноцінного функціонування МФУ та принтерів час від часу проводиться заправка картриджів Xerox. Професійне обслуговування такого рівня техніки за доступними цінами пропонує компанія «Київ ІТ Сервіс».

Як проводиться заправка картриджів Xerox?

Спеціалісти сервісного центру мають багаторічний досвід роботи у цій галузі. Вони добре знають все особливості будови кожної моделі витратників бренду Ксерокс. Така обізнаність дає змогу швидко розбирати, заправляти та складати пристрою, економлячи ваш час. Процедура займає лише 15-20 хвилин. При цьому майстри ніколи не жертвують якістю, а навпаки:

  • ретельно обирають відповідний тонер;
  • проводять очищення усіх вузлів та деталей;
  • за потреби заміняють зношені запчастини;
  • очищують як тонерний бункер, так відсік для відходів;
  • виконують пробний друк.

У кожний витратних заправляється та кількість тонера, яка передбачена виробником, не менше. До того ж на всі проведені роботи надається гарантія. Такий привілей дає змогу клієнтам звернутися за допомогою до сервісного центру у разі виникнення проблем з технікою. Також це свідчить про те, що спеціалісти «Київ ІТ Сервіс» відповідально ставляться до своєї справи — заправки картриджів Xerox та інших відомих брендів.

Все буде гаразд, коли першокласний сервіс

Компанія докладає чималих зусиль, аби забезпечити кожному клієнтові високий рівень обслуговування. Саме тому майстер виїжджає на виклик безкоштовно, а після проведення заправлення відповідає на всі запитання, які цікавлять користувача. Окрім професійно виконаних робіт, сервісний центр надає:

  1. Постійні системи знижок, акцій та бонусів.
  2. Різні варіанти оплати: готівковий та безготівковий, а також кредит.
  3. Послугу виклику майстра у вихідний чи святковий дні (за попередньою домовленістю).
  4. Комплексне обслуговування оргтехніки.
  5. Ремонт друкувальної техніки.

Варто зазначити, що сервісний центр має чималий склад комплектувальних матеріалів, а також великий вибір тонерів різних кольорів від перевірених брендів. Це дозволяє майстрам швидко реагувати на кожний виклик клієнта. Завдяки наявності службового транспорту спеціаліст може заправити картридж Ксерокс у будь-якому районі Києва та околиці. Для цього йому знадобиться лише декілька годин.

Аби оцінити всі переваги співпраці з компанією «Київ ІТ Сервіс», варто докладніше ознайомитися з послугами та прайс-листами фірми. Далі лишається лише оформити замовлення (онлайн чи по телефону), і впродовж 3 годин ваша проблема з принтером буде вирішена. Висока кваліфікація працівників та сервісне обслуговування на європейському рівні працюють задля вашої друкувальної техніки.

Залишити відповідь