7 переваг аутсорсингу бухгалтерських послуг

7 переваг аутсорсингу бухгалтерських послуг

Багатьом малим підприємствам, новачкам і підприємцям важко найняти бухгалтера. Особливо з відповідними навичками підготовки фінансової звітності своєї компанії, управління операціями з банківськими рахунками, аналізу фінансових даних і підготовки вихідних рахунків-фактур.

Сьогодні ще складніше знайти кваліфіковану та відповідну людину за доступною ціною.

Більше 1/3 малих підприємств передають бухгалтерію на аутсорсинг. Цікаво, що більшість невеликих компаній, які працюють на аутсорсингу, не почуваються комфортно вести бухгалтерський облік самостійно.

Незважаючи на те, що прийнято вважати, що бухгалтерський облік і бухгалтерія повинні вестися всередині підприємства. Але важливо запитати себе, чи є у вас необхідні навички та досвід для виконання цієї роботи. Крім того, чи має ваш персонал достатній досвід, щоб впоратися зі збільшенням бухгалтерських завдань. Таким чином, 62% малих підприємств вважають, що вони переплачують податки.

У зв’язку з цим ви можете передати бухгалтерські послуги компанії, яка має відповідні знання та кваліфікацію. А також яка компанія може виконати таку ж роботу більш якісно та економічно.

З цієї ж причини багато виконавчих директорів помітили різні позитивні сторони аутсорсингу бухгалтерських і бухгалтерських послуг. Важливо, що аутсорсинг таких послуг не повинен мати жодних негативних наслідків для їхнього бізнесу, співробітників і клієнтів.

Тому ми хочемо показати топ-7 переваг, які клієнти компанії  АУДИТ-ІНВЕСТ https://audit-invest.com.ua/polnoe-kompleksnoe-soprovozhdenie вже відчули після того, як вирішили передати бухгалтерію та бухгалтерію аутсорсингу.

7 переваг аутсорсингу бухгалтерських і бухгалтерських послуг

1. Економні бухгалтерські послуги

Загалом більшість підприємств вважають аутсорсинг додатковими, а отже, непотрібними витратами для свого бізнесу. Це зовсім не правильне сприйняття. Насправді все навпаки.

Наші клієнти, які передають бухгалтерський облік на аутсорсинг, готові скоротити свої витрати, але, що найголовніше,  без зниження якості .

Економія, яку зазвичай забезпечує аутсорсинг, може бути досить значною, оскільки більшість компаній можуть пропонувати свої послуги за нижчими цінами (зазвичай через нижчу вартість робочої сили на місці).

Крім того, за допомогою аутсорсингу ви економите кошти на виплаті зарплати, податків, канцелярського приладдя та пільг для штатного або неповного робочого дня. Ви платите лише за те, що вам потрібно. Немає жодних втрат у продуктивності, пов’язаних із наймом штатних працівників.

2. Виключіть час і витрати на процеси найму

Якщо ви подивитеся на картинку, то процес найму — це сувора робота. Щоб керувати нею, потрібні ресурси, починаючи від створення стратегії найму й закінчуючи відбором кандидатів для співбесіди. Процес найму займає ваш діловий час, він коштує, і вам доведеться присвятити час або собі, або працівнику.

Багато компаній не враховують час, який вони витрачають на пошук професійного бухгалтера. І час так само співвідноситься з витратами. Необхідно враховувати економію від аутсорсингу бізнес-процесів.

3. Економія вашого часу

З ростом вашого бізнесу ви будете витрачати більше часу на управління своїми грошима та менше часу на розширення бізнесу. Таким чином, аутсорсинг таких адміністративних завдань, як бухгалтерія та бухгалтерський облік, допоможе вам зосередити свій час, енергію та ресурси на створенні бізнес-стратегій. Це принесе більше доходу, а також налагодить зв’язок і налагодить відносини з вашими клієнтами.

4. Експерти-бухгалтери та бухгалтери

Аутсорсинг може надати вам можливість найняти професіонала з вищим рівнем знань за доступною ціною.

Компанії, що надають бухгалтерські та бухгалтерські послуги аутсорсингу, повинні постійно вдосконалювати свої навички та кваліфікацію, щоб залишатися конкурентоспроможними на ринку. Уявіть собі, 50 людей працюють в одному офісі. Вони можуть легко поділитися новими тенденціями бухгалтерського обліку, рішеннями та інструментами. Крім того, великі бухгалтерські компанії мають ширший доступ до навчання та курсів, і вони постійно беруть участь у них.

Крім того, аутсорсинг бухгалтерської фірми дає вам доступ до команди бухгалтерів. Наприклад, у АУДИТ-ІНВЕСТ  компанія за фіксовану ціну отримує бригаду бухгалтерів. Не просто одна людина для вирішення різних видів завдань.

Розумно обираючи аутсорсингову компанію, ви можете бути впевнені, що ваш бухгалтерський облік знаходиться в руках надійної та досвідченої компанії.

5. Просте масштабування бухгалтерського обліку

Постачальники бухгалтерських послуг мають достатньо можливостей для значного масштабування ваших послуг без будь-яких затримок. Наприклад, якщо ваші бухгалтерські та бухгалтерські завдання перевищують кількість функцій для 1 співробітника, ви можете легко отримати додаткову робочу силу. Без необхідності проходити суворий процес найму.

Крім того, постачальники бухгалтерських послуг стягують оплату на погодинній основі. Це означає, що ви можете збільшувати або зменшувати кількість годин без будь-яких перерв.

6. Технології автоматизації

Більшість підприємств використовують програмне забезпечення для автоматизації бухгалтерського обліку, щоб заощадити час. Це заощадить час, але, що важливо, зменшить ризики. Автоматизація бухгалтерського обліку – це мінімізація людських помилок. По-друге, у програмному забезпеченні для автоматизації бухгалтери отримують звіти в реальному часі. Вони допомагають виявити можливі проблеми та вирішити їх на ранній стадії. По-третє, це зменшить ймовірність внутрішнього шахрайства.

Більшість постачальників бухгалтерських послуг мають високу кваліфікацію в таких інструментах автоматизації, як Quickbooks, Sage, Visma, Xero, Microsoft Dynamics, SAP тощо.

Якщо ваші бухгалтери все ще використовують тільки таблиці Excel – ви витрачаєте час і гроші.

7. Бухгалтер – ваш порадник

Хороший бухгалтер завжди порадить, як зробити бухгалтерський облік ефективнішим. Іноді він може працювати з кількома компаніями та запропонувати відмінний досвід іншого клієнта. Незалежно від того, чи йдеться про оподаткування, програмне забезпечення для бухгалтерського обліку чи навіть надання фінансових консультацій.

Коли вам варто передати бухгалтерію та бухгалтерію аутсорсингу

З нашого досвіду роботи з різними скандинавськими та західними компаніями, аутсорсинг бухгалтерії та бухгалтерського обліку, як правило, працює найкраще, коли:

  • Для малого бізнесу не потрібен бухгалтер на повний робочий день, але потрібна людина з більшими навичками, ніж може надати офіс-менеджер або портьє.
  • Компанія будь-якого розміру не може знайти штатного працівника з відповідними здібностями за доступну ціну.
  • Компанія, що розвивається, шукає можливості для розширення своїх бухгалтерських і бухгалтерських послуг у будь-який час.
  • Потрібні тимчасові послуги, наприклад, додаткова допомога зі звітами за рік або якщо штатний працівник йде у відпустку, декретну відпустку тощо.

Однак, навіть якщо ви наймете досвідчену та кваліфіковану людину, хтось (зазвичай виконавчий директор) все одно повинен буде брати участь у процесі під час затвердження рахунків-фактур, внесення депозитів, перегляду табелів тощо.

5 речей, на які варто звернути увагу перед аутсорсингом

Після того, як ви вирішили перейти на аутсорсинг, наступним кроком має бути вибір аутсорсингової компанії, яка чудово відповідатиме вашим цілям і завданням, але, що найважливіше, зможе відповідати вашим потребам і вимогам. Ми вважаємо, що при переданні бухгалтерських та бухгалтерських послуг на аутсорсинг якість виконання та ефективність має бути головним пріоритетом. Однак слід враховувати ще кілька важливих факторів.

1. Які бухгалтерські та бухгалтерські послуги вам потрібні

Готувати звіти на кінець місяця, баланси, послуги з нарахування заробітної плати, звітувати органам влади чи піклуватися про свою кредиторську та дебіторську заборгованості? Можливо, вам потрібен хтось, щоб підготувати вашу банківську звірку та аналіз або просто ввести дані в бухгалтерську програму? Що б це не було, ви повинні чітко розуміти, що робите ви особисто, за що відповідає ваш штатний персонал і що ви хочете, щоб робив хтось інший.

2. Конкурентний діапазон вартості.

У кожної бухгалтерської та бухгалтерської компанії є свої схеми оплати – деякі погодинно, інші щомісяця. Таким чином, ви можете вибрати термін оплати, який найбільше відповідає вашим потребам і бюджету, але не приймайте рішення лише на основі економічної ефективності.

3. Експертиза.

Переконайтеся, що компанія, яку ви хочете найняти, є досвідченою, професійною та має відповідну кваліфікацію. Пам’ятайте, що ви завжди можете запитати рекомендації у їхніх попередніх або існуючих клієнтів, звернути увагу на їхню репутацію на ринку, фінансову стабільність і, що найважливіше, на їхню здатність забезпечувати високу якість і стабільні результати.

4. Безпека даних.

На нашу думку, безпека даних відіграє важливу роль при аутсорсингу бухгалтерських послуг онлайн. Ця високоповажна фірма обробляє дані своїх клієнтів із максимально необхідною конфіденційністю та забезпечує безпеку кожної транзакції. Це важливо, тому що ви будете повідомляти їм не лише інформацію про грошові потоки, а й конфіденційні дані.

5. Гнучка угода про рівень обслуговування.

Постачальник бухгалтерських і бухгалтерських послуг повинен продемонструвати свою гнучкість і бажання відповідати вашим майбутнім потребам і вимогам. Ми настійно рекомендуємо ознайомитися з умовами перед підписанням договору, щоб ви знали, як розірвати угоду, якщо ви не задоволені їхньою роботою.

6 бухгалтерських завдань, які ваш бізнес може залучити завтра

  1. Бухгалтерія.
  2. Звітність перед органами влади та керівництвом.
  3. Послуги з оформлення заробітної плати.
  4. Кредиторська заборгованість (створення платежів).
  5. Дебіторська заборгованість (розслідування по боржникам).
  6. Нарахування заробітної плати

Бонусна порада:  якщо ви наймаєте бухгалтерську фірму з «великої п’ятірки» для проведення аудиту, вам слід продовжувати використовувати іншу компанію для своїх бухгалтерських і бухгалтерських функцій. Через незалежні правила та стандарти бухгалтерської професії фірма, яка проводить аудит, не може також вести бухгалтерський облік та бухгалтерію для однієї компанії.

Висновок

Існують значні переваги для клієнтів, які вирішили передати свої бухгалтерські завдання аутсорсингу. Починаючи з економічності і закінчуючи гнучкістю в плані контрактів або масштабування кількості функцій. Бухгалтерський облік і бухгалтерія є життєво важливою частиною бізнесу, але також складною. Це вимагає часу і спеціальних знань. Без досвіду бухгалтерського обліку може статися багато помилок, які можуть призвести до падіння вашого бізнесу або навіть до банкрутства.

Залишити відповідь