5 переваг банківського кредитування

Кредитування – доволі складний процес, а отримувати гроші і зовсім завжди краще так, щоб отримати від цього більше вигод, та менше втратити на відсотках, штрафах або інших платежах. Багато позичальників примудряються навіть договору кредитування не читати, не те що уважно вибирати умови. Тому потрібно знову і знову робити акцент на тому, що при кредитуванні немає нічого важливішого тверезої оцінки і зваженого аналізу того, що відбувається. Для більшості тих, хто користується послугами банків, кредитування не представляє таких великих проблем, як для тих, хто змушений звертатися до інших гравців кредитно-фінансового ринку: дрібним кредитним компаніям, кредитним спілкам, приватним кредиторам і т.п. як правило, величезні структури банків можуть забезпечити найкращі можливості і найлегші умови обслуговування споживчого кредиту.

5 переваг банківського кредитування

1. Банки мають найбільшу кількість грошей на ринку, що означає, їх ефективність економити на масштабах, тобто, вони можуть давати більше грошей під менші відсотки, і при цьому отримувати більше прибутку в розрахунку реальними грошима, ніж будь-які інші кредитні організації. Тому з банками легше мати справу: вони дають дуже великі суми під відносно невеликі відсотки, але не слід думати, що їх буде легко виплатити.

2. У разі виникнення форс-мажорних обставин, якихось неприємностей на зразок втрати роботи або джерел доходу, з банком можна домовитися про зміну умов кредитування. Ніколи цей процес не проходить легко і просто, для цього потрібні важкі переговори, але домогтися цього можна. Банк піде назустріч позичальникові просто заради того, щоб отримати назад свої гроші. Це дає можливість домагатися відмінних результатів у використанні кредиту готівкою, навіть якщо в процесі щось пішло не так, як передбачалося.

3. Банки дають можливість користуватися широким вибором варіантів кредитування. Ми до цього так звикли, що вже навіть не замислюємося, що всі інші кредитні організації, а тим більше, приватні кредитори, в принципі не можуть запропонувати нічого, крім однієї, найбільш підходящої для них схеми. Тоді як банк пропонує цілу лінійку продуктів, з яких можна вибрати найзручніший.

4. Навіть якщо у людини була проблемна заборгованість, яка призвела до суперечок з банком, після того, як гроші були повернуті, у цього позичальника навряд чи виникнуть які б то не було труднощі при спілкуванні з цим же банком. Особливо, якщо він надалі буде строго дотримуватися умов договору.

5. Найцікавіший момент і вигода кредитування в банку – можливість переуступки кредиту, перекредитування іншою установою. Ніхто, крім банків, не може викупити кредит в іншої організації. Це дуже вигідний елемент співпраці, який дозволяє вирішувати багато складних питань.

Джерело: https://vborg.com.ua

Залишити відповідь