ГЕНОЦИД, “КРАВЧУЧКА” І “КУЧМОВОЗ”

ГЕНОЦИД, “КРАВЧУЧКА” І “КУЧМОВОЗ”

Пенсіонер років 80 на зупинці. Ниє, наче ні до кого конкретно не звертаючись, про жебрацьку пенсію, геноцид, злочинну владу та Юлю. Особливо про Юлю. Тисячу юліну згадує і «вообщє де наші гроші».

А я згадую рік 1991. Те, як цей майбутній дідусь разом з іншими подібними широкими лавами крокували голосувати. За Кравчука. За колишнього другого секретаря ЦК КПУ, що відповідав за «єдино правильне ленінське вчення», який вивіз з України на Москву 84 з гаком мільярдів рублів, а потім повісив все, що забрала Москва, на державу Україна.

У 1991 році в колишніх країнах «соціалістичного табору» колишніх комуністів гнали з влади поганими віниками, а у нас обирали у владу. А їм було абсолютно паралельно до України і народу. Пригадуєте, як колишній парторг «Південмашу» Кучма в ролі першого міністра питав в депутатів що йому будувати – капіталізм чи соціалізм. Йому було все одно.

Потім цього пофігіста дідусі з бабусями обрали президентом. Аби не «бандери» при владі. Пригадуєте «міцних господарників» з числа колишніх комуняк? Пригадуєте, до чого вони довели Україну у 90-х роках?

Один лише приклад: у 1992 році прем’єр-міністр України Леонід Кучма запропонував, а другий Леонід – президент Кравчук пропозицію підтримав, передати кораблі Чорноморського морського пароплавства офшорним компаніям. 28 суден взагалі списали, а з решти 227 на офшори пішло 160.

Кравчук особистим указом створив компанію «Бласко-ЧМП», яке й перегнало «наліво» сухогрузи, контейнеровози, пасажирські лайнери, буксири, танкери, лісовози, рудовози…

У 1997 році океанський риболовний флот віддали “в оренду”. Орендарі заробляли, а всі збитки лягали на державу Україна. Лише 18 років потому, у 2016 його вдалося повернути і він вперше приніс хоч невеликий, але прибуток.

А ви на тлі діяльності цих двох «міцних господарників» слухайте Гнапа з його «розслідуванням» офшорів «Рошена», де Діма аж 3 тисячі доларів виявив.

Як апофеоз керування цієї «солодкої парочки» – два «транспортних засоби» — «кравчучка» на двох колесах і солідний «кучмовоз» на чотирьох, з якими українці швендяли по блошиних ринках. Пригадуєте?

Ви «Юліну тисячу» у 2008 році згадали? Погана у вас пам’ять. Юля тисячу ту виплатила (правда далеко не всім) якраз напередодні світової фінансової кризи, про настання якої Вона знала. В результаті ті 6,4 мільярди так крутонули інфляцію, яку посилила криза, що хліб за півроку з 2.60 до 3.35 подорожчав. Памятаєте?

Юля, я вам скажу це ваащє. Під її мудрим кермуванням Україна посіла 2 місце у світі за тяжкістю наслідків від світової економічної кризи 2008 року. Це ж треба додуматися набратися більш ніж 7 мільярдів кредитів в доларах, знаючи, що в результаті кризи ціна долара підскочить і Україна через ті кредити без штанів залишиться.

За вікном економічна криза вирує, а Вана кредити бере щоб пенсії платити. Усі нормальні уряди під час економічної кризи знижують курс національної валюти і скорочує соціальні виплати, а Вана підвищує.

У 2008 році – з 5,05 за долар курс штучно опустили до 4.84. Уже за півроку в результаті цієї безумної політики курс скаконув до 7.70. А з ним і ціни.

Навіть тодішній міністр фінансів Пинзеник не витримав і подав у відставку, оголосивши що Вана веде Україну у прірву. Ми досі наслідки тих кредитів, тієї «тисячі» і тієї «міцної гривні» вибльовуємо.

Якщо Кучма з Кравчуком крали кораблі (газові схеми з Москвою залишаємо за дужками), то Юля з Толіком Гриценком — зброю. Перелік того, що було списано у ті часи, коли Вана була прем’єром, а він міністром оборони займає 45 сторінок.

Літаки, ракети, електрогенератори, автомобілі, автомати десятками тисяч. Лише танків Т-72 списали за ціною 40 тисяч(!) доларів 198 штук.

А списання 9 тисяч біноклів за ціною від 57 до 132 гривень? На придбання яких у 2014-2015 роках ми власні гроші волонтерам жертвували?

А потім були веселі хлопці з Донецька. Хто їх до влади привів? Ну да, дідусь не пригадує. У них усіх на це пам’ять коротка. Старість.

На момент коли Янукович втік, вони з Азаровим, Клименком, Вілкулом, Бойком, Королевською та іншими «ефективними менеджерами» так докерувалися, що в українських «засіках» не залишилося грошей. Від слова «зовсім». На казначейських рахунках числилося трохи більше 100 тисяч гривень. Це на 40 мільйонів українців.

Зате залишили за собою близько 10 мільярдів, взятих у борг доларів. На додачу до того, що взяли Кравчук, Кучма, Ющенко і Тимошенко.

Чую, чую, як бабусі з дідусями кричать, що зате пенсія при Януковичі була 100 доларів, а зараз…

Так от вам про пенсію. Уже в 2012 році грошей на виплату пенсій не було. І гривня почала падати. Що робили Янукович з найкращим у світі прем’єром Азіровим?

Вони робили те саме, що і Тимошенко. Вони брали в кредит долари, продавали на міжбанку, а виручені гривні пускали на пенсії. А ще на утримання «долара по вісім». Взимку 2013-2014 років щоб тримати курс долара Азіров «спалював» мільярд доларів щотижня. Пригадуєте, хто тоді головою Нацбанку був? Ні? Ви лише Гонтарєву пам`ятаєте?

Тепер ми віддаємо ті колосальні кредити. Віддаємо за рахунок ваших пенсій і наших зарплат. От чому вони такі малі. Набратися кредитів повісити їх на цілі покоління українців, аби платити пенсії – це крута політика.

Про те, що хлопці і дівчата з Донецька та Луганська організували «Русскую весну», в результаті якої Україна втратила 20% промислового потенціалу і тупо мільярди гривень готівки, яка зберігалася в банках Донбасу помовчимо.

Як і про те, що нині ми змушені витрачати на війну по 6 мільйонів доларів щодня. І десятки мільярдів гривень на військо. От чому ваші пенсії такі малі.

Ми зараз на жилах, рвучи на клапті м’язи, вилазимо звідти, куди нас з 1991 року опус кали «міцні господарники». За яких ви, крокуючи по граблях, голосували з року в рік.
Невже це так важко зрозуміти? Невже для цього треба багато розуму, люди?

Кравчук, Лазаренко, Марчук, Дурдинець, Симоненко, Кінах, Кучма, Мороз, Азаров, Тимошенко, Ющенко, Червоненко, Шандра, Янукович, Тігіпко, Пустовойтенко, Арбузов – кожен з них або партійний, або комсомольський квиток мали і з СРСР вийшли. Кожен собі гріб. Зараз ми той куліш гіркий, який вони зварили їмо.

Динаміку зовнішнього боргу України за 2017-2018 тут не показано, але він став ще меншим. Ну, а хто його накопичував і коли – ви самі бачите.

А вони вам з телевізора розповідають, як буде гарно, коли ви їх знову оберете у владу. Як вони вам допоможуть. Ага. Кишені ваші почистити. А ще є в армії багато нерозпроданого та ще й нового майна. І кораблі ще є. І газові схеми з Путіним треба відновлювати…

До слова: єдиний український президент, статки якого за термін перебування на посаді не зросли, а зменшилися — Петро Порошенко. За відомостями авторитетного журналу «Форбс» його статки у 2013 році — 1,6 мільярдів доларів; на кінець 2017 року — 589 мільйонів доларів.
При цьому лише на відновлення системи протиповітряної оборони Києва (яку свого часу розкурочили Тимошенко та Гриценко) Порошенко витратив 600 мільйонів гривень.

Павло Бондаренко

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *