ЯК ТИМОШЕНКО “В НАРОД ХОДИЛА”

ЯК ТИМОШЕНКО “В НАРОД ХОДИЛА”

Юлія Тимошенко практично не приховує свою проросійську позицію. Відомо, що вона не голосувала ні за визнання Російської Федерації агресором, ні за інші, дратівливі для Кремля законопроекти. Але під час візиту в Херсон стався один інцидент, зафіксований журналістами, який свідчить: Юлія Влодимирівна в черговий раз перевзулася…

У місті для Тимошенко місцевий осередок «Батьківщини» організував низку зустрічей з її прихильниками, основною з яких було побачення на площі Свободи. Після коротенької промови зі сцени із звичними «Ми поборемо цю банду» та «Хочу дати вам надію», Тимошенко спустилася «до народу», який – треба відзначити – був завбачливо відділений від свого кумира масивною металевою огорожею.

Свого часу депутат Кармазін поміж іншого, звинуватив Тимошенко в тому, що вона назвала українців “біомасою”, мовляв була така фраза “біомасса мне поверит”. Так це чи ні – питання до Кармазіна, але ось вам знімок. Люди прийшли на зустріч з Тимошенко. Подобається?

Як то кажуть, відчуйте різницю…

Утім, така «повага» з боку претендентки на посаду президента не засмутила «електорат», який складався переважно з пенсіонерів. Навряд чи вони усвідомили ганебність свого становища. Один з них і звернувся до лідерки «Батьківщини» (на фото):

«Юлия Владимировна, я попрошу Вас, надо прекратить эту клоунаду – войну с Россией, эту братоубийственную войну, прекратить это братоубийство».

Цей мужик, який назвав криваву війну на Донбасі “клоунадою”, скоріше за все, раніше голосував за Симоненка або Януковича. Тепер він любить Тимошенко…

Замість того, аби осадити неадекватного «громадянина України», Тимошенко коротко погодилася з ним: «Надо», – й пішла собі далі.

«Не мы эту войну начинали», – вигукнув ще один любитель Тимошенко.

Цей вигук вона проігнорувала, зробивши вигляд, що не розчула.

Прикметно, що зразу після цього численні охоронці майбутньої «рятівниці України» швидко, вміло і рішуче відтіснили журналістів від Тимошенко й ті уже не чули про що вона спілкувалася з «електоратом».

“Леді Ю” завжди готова поспілкуватися з народом. Але коли той за гратами і під пильним поглядом бодігардів

Заради справедливості треба відзначити, що останнім часом Тимошенко дещо підкоригувала свою позицію. Відтепер вона теж трохи визнає Росію агресором, про що кілька днів тому заявила на форумі в Києві:

«Ми хочемо, щоб наші діти не ходили на фронт і не були змушені віддавати життя в такій несправедливій, абсурдній війні, яку почала проти нас країна-агресор Російська Федерація».

Але навряд чи цей чоловік, який вважає загибель у війні з агресором кращих українських чоловіків «клоунадою» і готовий «брататися» з росіянами, знає про черговий поворот у світосприйнятті пані Тимошенко.

Він вірить, що вона якимось дивом припинить війну, а яким – його не хвилює. Такі люди вважають, що з Путіним можна «домовитися», не думаючи, на яких умовах він згоден «домовлятися». Такі люди загалом хочуть не закінчення війни, а відновлення старих стосунків з Москвою, щоб «дружба» та «адиннарод».

Тут може ховатися пояснення і лаконічної відповіді одному пенсіонеру і ігнорування вигуку про “не ми починали” іншого. Заявити, що вони не праві й обізіати Росію агресором – це втратити їх, та тих, хто стояв поруч як потенційних виборців. Краще так – між крапельок. голосочок до голосочка – дивишся – принаймні у другий тур можна пролізти завдяки і патріотично налаштованому “електорату”, який чомусь вбачає в Тимошенко “свою”, і зовсім іншим виборцям, які досі не визнають Україну як таку, але сподіваються на “Юліну тисячу” і те, що вона відбере в олігархів їхні гроші та роздасть їм.

Власне, як помітили журналісти, чимала частка електорату Тимошенко – це старі прихильники комуністів і Партії регіонів, які знайшли собі нову надію отримати «покращення життя вже сьогодні». Про що й свідчить знімок, на якому парасоля, що її колись безкоштовно роздавав Янукович органічно влилася у натовп фанів Тимошенко. Утім, не такий вже численний…

Прихильники “Нового курсу” Ю. В. Тимошенко. Нє, ну а шо…

Автор: ПАВЛО  ПРАВИЙ

До слова: пані Тимошенко поїхала собі – “стихійно намальовані народом” плакати можна викинути…

Залишити відповідь