Як знайти житло для оренди: 8 речей, які вам потрібно знати

Як знайти житло для оренди: 8 речей, які вам потрібно знати

Навіщо комусь орендувати житло, якщо він може купити житло на кілька сотень доларів більше на місяць (у деяких випадках іпотечний платіж може бути меншим, ніж орендна плата )?

Існує безліч причин, чому хтось вирішить орендувати будинок, а не купувати його. Основними причинами, з яких вони обирають оренду, є відсутність достатньої суми для початкового внеску, недостатньо високий кредитний рейтинг, проблеми викликані війною розв’язаною росією.

Навіть якщо ви зараз не зацікавлені у власному житлі й віддаєте перевагу його оренді, вам не обов’язково продовжувати жити в таких тісних приміщеннях. Ви завжди можете орендувати будинок! Оренда будинків дає вам переваги володіння (більше простору, подвір’я та усамітнення, якщо назвати декілька) без необхідності турбуватися про ремонт або застрягати на тому самому місці десятиліттями.

Якщо вам цікаво, як знайти житло для оренди, ви знаходитесь у правильному місці, тому що у нас є кілька чудових способів знайти житло для оренди.

Як знайти будинок для оренди поблизу вас

1. Запитайте друзів, сусідів і членів родини

Іноді найкращий спосіб знайти житло в оренду — запитати людей у ​​вашому колі спілкування, чи є у них якісь підказки. Можливо хтось знає про суборенду або кому потрібен співмешканець.

Є люди, які здають оренду в суборенду, не отримавши дозволу від орендодавця. У ситуації суборенди переконайтеся, що їх договір дозволяє суборенду. Якщо ви цього не перевірите, ви можете переїхати, а через два тижні бути “вигнаним”.

2. Перевірте 100realty.ua

100realty.ua — це  сайт, де ви можете шукати будинки для оренди —  ви завжди зможете знайти будинки, які здаються в аренду, якщо це те, що ви розглядаєте.  Портал «Столична нерухомість» 100realty.ua це інформаційно-аналітичний портал, присвячений ринку нерухомості Києва. На сайті налічується більше 80 000 актуальних оголошень про продаж та оренду нерухомості.Коли ви користуєтеся цим сайтом, ви можете вводити різноманітні критерії пошуку, зокрема:

 • Місто
 • Вид оренди
 • Тип нерухомості (будинок на одну родину, квартира, таунхаус тощо)
 • Кількість спалень
 • Кількість санвузлів
 • Діапазон цін на оренду (подобово, тиждень, місяць)
 • та інше

Сайти нерухомості, можуть бути чудовим способом пошуку житла для оренди. Ви захочете скористатися основною функцією пошуку, щоб шукати будинки у вашому районі. Тоді ви можете налаштувати критерії пошуку на основі основ, як зазначено в оренді, але ви також можете використовувати інші фільтри, зокрема:

 • Тривалість оренди
 • Домашні тварини дозволені/не дозволені
 • Дохід обмежений
 • Без застави
 • Які зручності включено (якщо є)

3. Найміть агента з нерухомості

Агенти з нерухомості знаються не лише на питаннях купівлі чи продажу будинків — вони можуть допомогти вам знайти житло для оренди в будь-якому районі (іноді це єдиний спосіб знайти житло для оренди в районах метро). Ви можете знайти офіс нерухомості, який також пропонує послуги з управління майном. Агент може переглянути об’єкти нерухомості, якими вони керують, на наявність вакансії або навіть запитати підказки в інших офісах.

Ще одна чудова перевага найму агента з нерухомості полягає в тому, що він має багато зв’язків. Отже, хоча в офісі може не бути вакансій, вони можуть мати клієнтів, які переїжджають, але не обов’язково хочуть продати свій будинок.

4. Перегляньте місцеві газети оголошень

Ми можемо використовувати Інтернет 99% часу для всього , але це не означає, що газета не повністю застаріла! Люди все одно будуть використовувати місцеву газету для реклами оренди житла. Що цікаво у використанні газети, так це те, що ви не обмежені лише місцевою газетою.

5. Проїдьте через потрібний район

Недільні поїздки не тільки для огляду визначних пам’яток! Наступного разу, коли ви підете на прогулянку, пройдіться навколо районів, які вас цікавлять; Ви можете знайти таблички «Оренда будинку».

Це добре працює в університетських містечках, поблизу лікарень або торгових центрів, вузлів громадського транспорту та навіть туристичних місць (поруч із пляжем, горами, тематичними парками тощо).

6. Використовуйте соціальні мережі

Соціальні мережі є значною частиною нашого життя, і, ймовірно, так і залишиться. З усіх цих учасників у вашому районі є хтось, хто хоче орендувати свій будинок. Ви можете знайти ці оренди, приєднавшись до місцевої групи оренди або місцевої спільноти ( понад 620 мільйонів груп !).

Перебуваючи в цих групах, ви можете опублікувати публікацію із запитом потенційних клієнтів або переглянути групу за допомогою функції пошуку. Щоб знайти оренду на ринку, ви можете скористатися вкладкою «Категорії» та знайти категорію «Оренда» або скористатися функцією пошуку.

Примітка: Вам потрібен обліковий запис для доступу до груп або торгової площадки.

7. Перевірте місцеві дошки оголошень

Якщо ви не хочете реєструвати обліковий запис Facebook і не бажаєте намагатися “прополювати” рекламу на сайтах, наступне найкраще – це дошки оголошень. Майже в кожному поштовому відділенні, бібліотеці, будинку культури чи продуктовому магазині буде дошка оголошень, де мешканці будуть розміщувати оголошення про різні речі, в тому числі про оренду будинків!

Однак ми рекомендуємо вам бути обережними, коли запитуєте про ці оголошення, як заради вашої безпеки, так і заради гаманця .

8. Домовтеся з власником нерухомості, яка здається в оренду

Додатки та сайти для оренди є чудовим місцем для пошуку оренди на вихідні, але чи знаєте ви, що можна шукати довгострокову оренду?

Ви можете знайти господарів, які пропонуватимуть щомісячні знижки, але якщо ви спробуєте забронювати оренду під час «не сезону», ви можете зв’язатися безпосередньо з власником будинку, щоб домовитися про угоду. Це не буде довгостроковим рішенням, але воно може дати вам кілька додаткових місяців, щоб знайти щось більш постійне.

Знати, як знайти житло для оренди, — половина успіху

Найбільша проблема під час пошуку житла для оренди полягає в тому, щоб знати, як знайти будинки для оренди, які відповідають вашому бюджету, знаходяться в безпечному місці та мають функції та зручності, які є найважливішими для вас і вашої родини. Є мільйони орендованих не тільки будинків. Якщо ви не можете знайти відповідний будинок, ви можете скористатися іншими чудовими варіантами, такими як квартири, квартири, таунхауси, кімнати.

Немає значення, в якій структурі ви живете; єдине, що справді має значення, це те, що ви можете назвати домом.

Залишити відповідь