НЕ УКРАЇНА ЇХ ЦІКАВИТЬ

НЕ УКРАЇНА ЇХ ЦІКАВИТЬ

Пригадуєте який крик здійнявся коли СБУ перешкодило операції НАБУ, тобто за заявою громадянки затримала особу яка вимагала в громадянки хабар і виявилася (яка несподіванка!) співробітником НАБУ? 

Крик стояв від Сяну до Дону. Кожна всепропадла лементувала як влада намагається закрити «єдиних чесних борців з корупцією». Дійшло до стурбованості збоку іноземних посольств…

Аж от «Цензор» опублікував інтерв’ю з Євгеном Шевченко – колишнім бійцем батальйону «Донбас», про якого самі «донбасівці» чомусь говорять що він насправді прес-секретар екс-комбата Семенченка і що він не був у жодному бою. І от з’ясувалося що пан Шевченко – агент НАБУ. Штатний чи позаштатний – з інтерв’ю не збагнеш, але факт наводиться. А ще з’ясувалося, що саме пан Шевченко, під час затримання працівниками СБУ нелегала Саакашвілі власним авто перекрив дорогу і тим завадив працівникам СБУ виконувати свої прямі обов’язки.

Тобто виконувати працівникам СБУ свої обов’язки перешкоджав співробітник НАБУ! Яка реакція на це громадських активістів, борців за справедливість і опозиційних нардепів? Відповідь – вона відсутня.

Я щось пропустив? НАБУ у нас уже над законом? У всьому? Чи таки існують окремі обмеження? Можна дізнатися – які саме? Можна пояснити, чому дії СБУ з затримання громадянина який подвійно здійснював злочин – вимагав хабар, плюс – провокував на хабар як працівник силового відомства, що КПК кагбе кваліфікує, так от чому це затримання – жахливий наїзд на боротьбу з корупцією і зрив операції іншого силового відомства, а блокування транспорту СБУ транспортом агента НАБУ – дурничка що не вимагає уваги? У чому різниця?

Як пояснити такі різні реакції чимось іще, крім подвійних стандартів?

А це ще не останнє питання про яке борцуни мовчать. Наприклад – досі не обрано аудитора НАБУ, опозиційні депутати роблять все можливе аби обрати або – зручного їм, або – ніякого. Другй рік у нас НАБУ не проходить аудиту. Яка реакція борцунів? Нульова. Що ними керує? Бажання аби агенція чесно боролася з корупцією і її гарно контролювали, чи бажання мати власну силову структуру, аби давити на владу?

Хоча, питання всі ці – дещо наївні. Великий борець за права знедолених в Україні і чоловік діджейки, що переймається емпатією до росіян, нардеп Сірожа Квартирний в ефірі каналу NewsOne заявив що вигнання екс-президента Януковича було проведене з порушенням юридичних норм! Мати Божа, вигнання? Точно?

А хіба службова особа і головнокомандуючий Янукович В. Ф. в складний для країни і суспільства час, не самочинно покинув свій службовий пост і не сховався у країні, яка здійснила збройну анексію українських територій? Хіба не називалися такі особи у всі часи дезертирами і зрадниками? Нардеп Сірожа знає щось іще?

Видання, чия назва тісно пов’язане з нардепом Сірожею, яке тривалий час було у нас рупором європейськості, теж не далеко впало. У топ-новини воно винесло вість: «Поклонська просить порушити кримінальну справу проти Порошенка».

43-й рік… Лорд Хау-Хау вимагає у британської прокуратури порушити кримінальну справу проти Чьорчіля, а «Time» робить це топ-новиною. Уявляєте собі таке? Я – ні.

Здається, достатньо інформації аби зрозуміти, що їм потрібно. Боротьба з корупцією – чи антикорупційна структура як інструмент політичної боротьби. Законність для всіх – чи своїм усе, а ворогам закон.

Україна – чи їхнє місце в Україні.

Дмитро “Калинчук” Вовнянко

 


Продажа металла в Киеве. Трубы профильные квадратные металлические
Арматура, металлопрокат – сортамент.

https://www.ssc.org.ua/profilnaya-truba
https://www.ssc.org.ua/truba-profilnaya-50h50
https://www.ssc.org.ua/metal/sortament_stalnyh_trub.html


 

Залишити відповідь