Економічні новини України і світу – все, що стосується нашої країни.

Економічні новини України і світу – все, що стосується нашої країни.

Розглядаємо події 10 – 16 січня 2018 рр.

ПАСИВ. У Львівській та Волинській областях протестувальники перекрили кілька доріг на в’їзд до Польщі на знак протесту протии змін до Податкового кодексу.

 Зміни до Податкового кодексу передбачають, що без мита до України можна ввозити товари сумою до 150 євро (в аеропортах – до 1000 євро) і вагою до 50 кг. Однак ці норми діють для тих, хто був відсутній в Україні більше 24 годин і в’їжджає в країну не частіше одного разу протягом 72 годин.

АКТИВ. Заборгованість підприємств-боржників перед НАК “Нафтогаз України” за використаний природний газ зменшилася на 605 млн гривень.

ПАСИВ. Міністерство торгівлі Сполучених Штатів Америки ввело мито щодо виробників вуглецевої і легованої катанки з України. Міністерство торгівлі Сполучених Штатів Америки ввело мито щодо виробників вуглецевої і легованої катанки з України

АКТИВ. Завдяки Угоді про вільну торгівлю з Канадою протягом 10 місяців 2017 року Україна експортувала товарів на майже 37 млн доларів.

ПАСИВ. Незалежне дослідження американського детективного агентства Kroll підтвердило, що нині державний “ПриватБанк” був об’єктом численних махінацій, що призвело до збитків банку в сумі 5,5 млрд доларів. Раніше екс-власник нині державного “ПриватБанку” бізнесмен Ігор Коломойський повторно в судовому порядку заблокував forensic audit (судовий аудит) фінустанови.

АКТИВ. Кабінет міністрів прийняв постанову про виділення 294 мільйонів грн на виплати сім’ям постраждалих та загиблих учасників Евромайдана.

ПАСИВ. В Україні подорожчають цигарки. Ухвалюючи бюджет 2018 рік, парламент і уряд домовилися про підвищення ставок акцизу на сигарети в середньому на 29,7%.

АКТИВ. Російський монополіст “Газпром” не збирається оскаржувати рішення Стокгольмського арбітражного суду в спорі з українським “Нафтогазом”.

ПАСИВ. Зовнішній економічний борг України складає 83% ВВП.

АКТИВ. Протягом 2017 року нафтовидобувна компанія “Укрнафта” сплатила до бюджетів всіх рівнів податків на суму близько 10,5 млрд грн, скоротивши податковий борг на 10 млн гривень.

ПАСИВ. Курс євро на міжбанку о 12:30 перевищив 35 гривень.

АКТИВ. Країна за п’ять днів, з 1 по 5 січня 2018 року, повністю вибрала квоти на експорт пшениці і кукурудзи в країни Євросоюзу в поточному році – 1035 тис. тонн і 1125 тис. тонн відповідно.

ПАСИВ. Дефіцит зовнішньої торгівлі України товарами за 11 місяців становив 5,21 млрд доларів.

АКТИВ. Кошти Фонду гарантування вкладів на початок року склали понад 14,3 млрд гривень.

ПАСИВ. Світовий банк надіслав Верховній Раді та Адміністрації президента України лист з попередженням про неприпустимість прийняття закону про антикорупційний суд в його нинішній редакції.

ПАСИВ. Дії керівництва, наглядової ради та власників неплатоспроможного банку “Хрещатик” призвели до 2,5 млрд гривень збитку фінустанови. Про це йдеться в повідомленні Фонду гарантування вкладів фізосіб за підсумками аналізу неплатоспроможності банку.

Слідкуємо. Рахуємо. Заробляємо. І до зустрічі за тиждень!

Дмитро “Калинчук” Вовнянко


 

 

Широкий ассортимент металлопроката, арматуры и труб

Залишити відповідь