Особливості пасажирських та вантажних перевезень по Європі

Особливості пасажирських та вантажних перевезень по Європі

Міжнародний трансфер з України до Європи сьогодні користується неабиякою популярністю. Головне – знайти компанію, яка б гарантувала індивідуальний та відповідальний підхід до здійснення перевезень, а також вигідні ціни, безпеку та комфорт для всіх пасажирів чи вантажу.

Транспортна компанія Євро-Тревел працює вже протягом 10 років, займається міжнародними пасажирськими та вантажними перевезеннями, пропонує кілька напрямків Європою та здійснює рейси на регулярній основі.

Давайте детальніше розберемося в усіх особливостях перевезень пасажирів та вантажів: яка є різниця між ними, як здійснюється міжнародний трансфер тощо?

Як здійснюється пасажирські перевезення

Отож, як відбуваються пасажирські перевезення з України до країн Європи? Для цього перевізник використовує сучасні та швидкі автобуси, наприклад Mercedes Sprinter і Mercedes Vito. Транспорт, який використовується для перевезення пасажирів, відрізняється:

  1. Наявністю кліматичного контролю. Влітку обов’язковою умовою є кондиціонер, а взимку обігрівач. В комплексі вони забезпечують комфортний мікроклімат в салоні.
  2. Зручними салонами, м’якими кріслами, просторими проходами.
  3. Наявністю відділення для багажу.
  4. Плавним та швидким рухом. Однією з переваг пасажирських перевезень мікроавтобусом є можливість якомога швидше дістатися до пункту призначення. Це дозволяє гарантувати дотримання розкладу та вчасне прибуття.
  5. Наявністю wi-fi безпосередньо в салоні. Він роздається всім пасажирам на безкоштовній основі. Це дозволяє під час поїздки бути на зв’язку з рідними та близькими людьми. Більш того, вам не потрібно буде приєднуватися до роумінгу. Перебуваючи в автобусі, ви зможете подзвонити чи написати повідомлення, використовуючи wi-fi.

Особливості транспортування вантажу  за кордон

Часто компанії перевізники займаються також міжнародним транспортуванням вантажів автомобільним транспортом. Це дозволяє якомога швидше доставити усе необхідне. Головне завчасно підготувати вантаж, зібрати всю необхідну документацію для проходження митного контролю.

Перевезення вантажів здійснюється такими ж автобусами, що і пасажирське. Різниця полягає лише у тому, що вантаж попередньо закріплюють, аби убезпечити його від пошкоджень та падіння. Компанія має гарантувати, що об’єкт перевезення буде доставлений у зазначений час цілим та неушкодженим.

Щодо вартості вантажних та пасажирських перевезень, вона буде залежати від різних факторів. До уваги береться напрямок, індивідуальні вимоги (наприклад, об’єм вантажу, наявність з пасажиром тварин тощо), типу транспорту, на якому здійснюється поїздка. Головне обирати компанію, яка гарантує прозоре чисте ціноутворення без прихованих та необґрунтованих платежів, непотрібних додаткових послуг тощо.

Залишити відповідь