Дачний переїзд під ключ: правила, етапи, особливості

Дачний переїзд під ключ: правила, етапи, особливості

Перевезти речі на дачу не так просто, як це може здатися, якщо, звичайно, мова не йде про набір посуду, постільну білизну та інші дрібниці, які легко поміщаються в багажник автомобіля. При потребі вивозу будівельного сміття в Тернополі звертайтесь до компанії Remontuem.

Кожен, хто хоч раз у житті переїжджав, знає, наскільки хвилюючим та тяжким може бути цей захід. Ґрунтовний переїзд на дачу, пов’язаний з доставкою меблів, техніки та інших речей домашнього вжитку, відбувається зазвичай з двох причин:

  • При купівлі дачі , коли потрібно освоювати та обставляти нову територію.
  • При сезонному проживанні за містом , коли на дачі планується провести приблизно півроку, живучи з усіма зручностями, але можливості залишити там речі на зиму немає через злодюжки (не всі дачні ділянки добре охороняються).

В обох випадках, переїзд вимагатиме часу на підготовку та сил на здійснення задуманого.

Рекомендації для правильного дачного переїзду

Якщо ви плануєте займатися капітальним ремонтом дачного будиночка, переїжджати краще в два етапи. На період ремонтних робіт слід брати із собою лише найнеобхідніше для життя в одній із кімнат, плюс – будматеріали.

Коли основна робота буде зроблена, можна перевозити і все інше, щоб обставити будиночок повністю, приділяючи час і останнім штрихам.

Як краще перевозити речі?

Підготовляючи речі до транспортування вантажниками , важливо враховувати наступні моменти:

  • Якщо така можливість існує, то великі меблі варто розібрати, обгорнувши кожен елемент щільною плівкою, а для фурнітури виділивши окрему коробочку підписану або пакет.
  • Рухливі елементи нерозбірних конструкцій бажано зафіксувати за допомогою мотузок або скотчу (краще брати будівельний, що не залишає слідів), поверх обтягнути плівкою або міцною тканиною.
  • З посудом доведеться повозитися, якщо тільки ви не використовуєте на дачі пластикові тарілки, що не б’ються, і склянки; кожен керамічний виріб потрібно обернути папером, а потім скласти все у міцні коробки.
  • Техніку найзручніше перевозити в «рідній» упаковці з елементами з пінопласту, але її не прийнято зберігати довше року, тому можна використовувати улюблену всіма пухирчасту плівку, яка і від подряпин захистить, і від несильних ударів.
  • Що б ви не пакували, не лінуйтеся підписувати тару, а предмети укладайте так, щоб їх було зручно виймати; подбайте про те, щоб весь одяг та текстиль були акуратно складені.

Коли все прибрано в коробки та пакети, важливо правильно занурити речі у машину. Згадайте про знайому з дитинства гру «Тетріс». Дійте за тим же принципом, намагаючись укласти вантаж компактно і досить щільно, щоб на тряській заміській дорозі пожитки не гуляли, ризикуючи при переїзді розбитися або деформуватися.

  • Спочатку укладайте найбільш громіздкі та міцні предмети, а на завершення – тендітний вантаж та речі першої необхідності.

Важливо: заздалегідь вирішіть, де і що в будинку стоятиме і лежатиме, щоб, розвантажившись, одразу розподілити житла по потрібних кімнатах.

  • Спочатку заносите меблі, а потім – все інше. Найдальшу кімнату заповнюйте насамперед.
  • Потім збирання меблів, встановлення та підключення побутової техніки та освітлювальних приладів. Залишиться лише повісити фіранки, покласти затишні килимки та заповнити шафи та ящики привезеними речами. Нарешті, після вологого прибирання, можна застеляти ліжка та ставити на кухонні полиці посуд.

Потрібна допомога?

Хочете заощадити час та сили, відкриваючи дачний сезон? Є перевірений спосіб! Компанія  надасть послуги вантажників для переїзду на дачу. Ми не тільки підготуємо і зберемо ваші речі, запакуємо і покладемо в машину, але й проробимо всю роботу по зворотному збиранню меблів, її розміщенню в будинку і так далі.

Ми готові частково або повністю взяти на себе цей клопіт, щоб ви могли витрачати свій час і сили на більш приємні заняття, наприклад, приготування шашлику та підготовку лазні до початку сімейного відпочинку.

Ми беремо на себе відповідальність за збереження кожної вашої речі, що чітко прописується у договорі. Наші послуги обійдуться вам недорого, а професіоналізм та акуратність співробітників приємно здивують. Зв’яжіться з нами за вказаним на сайті номером, щоб дізнатися деталі та зробити замовлення!

Залишити відповідь