РОСІЯНИ ОБСТРІЛЯЛИ ЗАВОД “ТИТАН” В КРИМУ

РОСІЯНИ ОБСТРІЛЯЛИ ЗАВОД “ТИТАН” В КРИМУ

Анекдот про бомбардування Вороніжа може виявитися не таким уже й фантастичним. Масова евакуація населення, отруйна хмара над Північним Кримом, яка вбила усю рослинність на десятки кілометрів. Це наслідки обстрілу окупаційними військам и Російської Федерації заводу «Титан» в Армянську.

За відомостями Головного управління розвідки Міністерства оборони України, 13-19 серпня підрозділи ЗС РФ в ході відпрацювання прикриття адміністративної межі з Херсонською областю проводили стрільби в районах розташування відстійників відходів хімічного виробництва титанового і содового заводів.

У результаті неточної стрільби снаряди накрили Армянськ, зокрема, влучили у технологічні ємності відстійників. Це і стало причиною викиду отруйних речовин, – заявив речник МО України Олександр Мотузяник.

У Міноборони зазначають, що російське окупаційне командування намагається приховати масштаб екологічної проблеми і уникнути відповідальності за її виникнення, шляхом розповсюдженням у ЗМІ помилкових і перекручених повідомлень, які дезінформують суспільство про реальний стан екологічної небезпеки в Криму.

В мережу потрапили моторошні кадри дерев, які цілковито позбулися листя й мертву траву на території навколо Армянська. Влада окупованого Криму терміново евакуювала 5 тис. дітей. Дорослі мають рятуватися хто як знає.

Автор: Павло Правий

До слова: нині завод “Титан” не працює – роботу призупинено на 2 тижні. Разом із тим спеціалісти попереджають, що на підприємстві серйозно порушується технологія виробництва – через брак прісної води використовується солона, що може призвести до непередбачуваних наслідків.

Залишити відповідь