Росія націоналізувала ще один завод Порошенка

Росія націоналізувала ще один завод Порошенка

Уряд Російської Федерації націоналізував Севастопольський морський завод, який належав президенту України Петру Порошенко.

З метою “организации эффективной работы по повышению загрузки и развитию организаций Крымского федерального округа”. 

До слова: раніше (з 2015 року) завод перебував на балансі Севастопольської міської ради. Тепер він буде підпорядкований безпосередньо Мінпродторгу РФ. Скоріше за все, це є такою собі “помстою” Кремля за те, що президент України не хоче “домовлятися” про вирішення ситуації з Кримом та Донбасом на умовах Росії.

Інших важелів впливу ані на Україну, ані на країни Заходу, які все міцніше стискають санкційну удавку, Путін вже не має. Недаремно це розпорядження уряду Російської Федерації вийшло невдовзі після оголошення Білим домом чергового санкційного списку, який загрожує конфіскацією коштів найближчого оточення Путіна і його самого в сумі більш ніж 1 трильйон доларів.

Нагадаємо також, що інші комерційні активи в Росії, які належали Петру Порошенку, а саме Ліпецька кондитерська фабрика, були фактично “віджаті” росіянами у 2014 році, а потім, навесні 2017 року корпорація “Рошен” закрила фабрику й офіційно. 

Залишити відповідь