ШПИГУНИ СМЕРТІ: Тимошенко звинуватила Порошенка у державній зраді

ШПИГУНИ СМЕРТІ: Тимошенко звинуватила Порошенка у державній зраді

Отже, давайте так. Народний депутат України і претендент на посаду президента України Ю. В. Тимошенко звинуватила діючого президента у державній зраді. Саме так виглядає її гучна заява у пресі.

Давайте поглянемо і розберемо ці звинувачення без емоцій. Лише по суті. Читаємо текст з акаунту Тимошенко в мережі Фейсбук:

«Порошенко хоче в принципі не проводити вибори президента. Зараз розпочався глибокий переговорний процес із тими, хто нібито очолює “ЛНР-ДНР” – тобто, по суті, з людьми, які сьогодні окупували частину України. Порошенко хоче ініціювати початок великої війни. Він хоче, щоб були захоплені додаткові території України. Він хоче, щоб усе горіло. На цьому він хоче вводити воєнний стан і не проводити вибори у принципі. Це вкрай небезпечний план, який поки що Петро Порошенко думає реалізувати в Україні. Я хочу попередити Порошенка: якщо, не дай Боже, він піде таким шляхом – по суті, початку нової військової ескалації для того, щоб зберегти свою владу і не проводити виборів – про це знатиме весь світ, про це знатиме український народ, і ми не дамо вам цього зробити! Про це сьогодні говорила в ефірі програми Доброго ранку, Країно на телеканалі «UA: ПЕРШИЙ».

Що бачимо? Бачимо ми не просто звинувачення президента у державній зраді. Тимошенко не припускає, не передає якісь чутки, не використовує застереження типу «є така інформація». Вона упевнено стверджує. «Зараз розпочався глибокий переговорний процес…» і далі по тексту.

Справа дуже серйозна. Треба терміново збирати засідання Верховної Ради, викликати Тимошенко і вимагати, аби вона негайно надала докази злочину президента. Повторюю – ДОКАЗИ.

Хто веде переговори, де, коли проходили зустрічі, які питання на них обговорювалися, і далі за процедурою.

Якщо Тимошенко має докази, вона, як депутат і громадянин України, має надати їх парламенту і Генеральній прокуратурі. Бо держава в реальній небезпеці: гарант територіальної цілісності України, верховний головнокомандувач змовився з ворогом.

А якщо ні? Якщо, крім гучної заяви, жодних доказів надано не буде – тоді справа повертається іншим боком.

Якщо Тимошенко у звичному для себе стилі просто збрехала, тоді уже її дії підпадають під визначення державної зради та підривної діяльності на користь Російської Федерації.

Уявімо собі (а такі чутки ходять), що Путін після закінчення Чемпіонату світу з футболу готує широкомасштабне вторгнення в Україну. Уявімо собі (не дай Бог), що таке вторгнення відбудеться.

Тоді виходить, що зараз пані Тимошенко діє на користь Путіна. Будь-які дії Москви частина українців, які вірять Тимошенко (а таких – будемо відверті – чимало) трактуватиме не як агресію, а як результат змови Порошенка.

Нащо гинути на фронті, відбиваючи атаки ворога, якщо в тилу зрада і цього ворога привів головнокомандувач?

Уже багато сторіч армії світу, ведучи війну, прагнуть посіяти у супротивника недовіру до командування його військами і до органів державної влади. Для цього існують структури, які ведуть інформаційно-пропагандиську війну.

Про це ще Сунь Цзи писав.

«Полководець – це опора, яка підтримує державу. Якщо його знання міцні, держава обов’язково буде сильною. Якщо в опорі з’являться тріщини, держава невідворотно ослабне».

Цим по факту і займається зараз Тимошенко – створенням тріщин в опорі держави.

«Коли… армії в розгубленості і сумнівах, виникає небезпека, що удільні князі скористаються ситуацією. Це називається «зруйнована армія наближає до перемоги іншого».

З початком вторгнення російських військ, через заяви Юлії Володимирівни частина українців (в т. ч. військовослужбовців) втратять довіру до президента як верховного головнокомандувача, а заразом і до Міністра оборони, начальника Генерального штабу та військових начальників як підлеглих президента.

Втрата довіри веде до невиконання наказів і взагалі ігнорування законів, в т. ч. військового часу. В результаті керівництво армією і держави втрачає управління і країна гине:

«Коли закони взагалі не виконуються, якщо викладаєш щось народу, народ тобі не підкоряється».

Оце, панове, і називається підривною діяльністю. Це називається розкладанням військ та тилу в умовах війни. Читайте Сунь Цзи.

Отже, питання руба: докази. Якщо Тимошенко їх не надасть, то її треба позбавляти депутатської недоторканості й притягати до кримінальної відповідальності. Якщо Тимошенко не надасть доказів, це означатиме, що вона відверто стала на бік ворога.

Якщо Тимошенко не надасть доказів – будь-який нормальний українець має припинити з нею будь-які стосунки, включно з вітаннями. А тим більше, підтримувати на виборах. Власне, якщо “по уму”, то зараз на Майдані має стояти стотисячний мітинг з вимогою розібратися з заявою Тимошенко.

Бо інакше ми поринемо у хаос. Надто звикли деякі наші політики безкарно брехати, розколюючи суспільство, вносячи недовіру до держави та її очільників. В умовах гібридної війни, що її веде проти нас режим Путіна.

До слова: Сунь Цзи ділив шпигунів на 5 категорій. Особливо цікавою для нас в контексті скандальних дій Тимошенко є четверта категорія шпигунів:

“Коли я пускаю в хідь якийсь обман, я даю знати про це своїм шпигунам, а вони передають це супротивнику. Такі шпигуни називаються шпигунами смерті”. 

Автор: ПАВЛО ПРАВИЙ

Залишити відповідь