ТОП 4 кращих МФО, що видають займи на карту в Україні

Мікрофінансові компанії, що працюють через Інтернет, користуються величезною популярністю серед громадян України. Вони дають можливість отримати в борг невелику суму. При цьому позичальникові досить відповідати мінімальним вимогам. Крім цього, мікрокредитні організації здійснюють свою діяльність цілодобово, а для оформлення позики не потрібно нікуди йти. У цій статті ми склали невеликий рейтинг позик на карту, і зробимо огляд найкращих українських МФО по схваленню і лояльному відношенню до клієнтів.

Дінеро

Дана мікрокредитна компанія здійснює свою діяльність протягом декількох років. Її послугами скористалася величезна кількість громадян. Особливість даної МФО полягає в тому, що вона працює повністю в автоматизованому режимі, тобто без участі людини. Подані анкети розглядаються автоматично. Система приймає рішення на підставі величезної кількості параметрів. Час розгляду займає кілька секунд.

Отримати тут можна суму до 15000 гривень. Гроші надаються на термін до місяця. При цьому ставка становить всього від 0 %.

Манівео

Тут отримати позику можна всього за 10 хвилин. Для цього достатньо відповідати мінімальним вимогам. Гроші, до 20000 грн, переводяться на картку клієнта. При цьому кошти надаються на термін до місяця, а процентна ставка становить до 1,5%. Для нових клієнтів пропонують позики під нуль відсотків.

Грошик

Мікрокредитна компанія пропонує клієнтам досить великі суми. Тут можна отримати як короткострокові, так і довгострокові займи на карту протягом декількох хвилин, практично кожному бажаючому, який досяг повноліття. Клієнту достатньо заповнити коротку онлайн заявку, відправити її на розгляд і дочекатися рішення. Відповідь буде надана вже через п’ять хвилин. Як правило, він завжди позитивний.

Даний сервіс пропонує отримати в борг практично кожному суму до 15000 гривень. Кошти надаються на термін не більше, ніж на пів року. Ставка не перевищує 1,5%.

Гроші Всім

Тут оформити позику можна на досить вигідних умовах. Сервіс здійснює свою діяльність протягом декількох років. Для отримання позикових коштів досить відповідати мінімуму вимог. Тут також необхідно зайти на сайт і заповнити заявку, після чого відправити її на перевірку і дочекатися рішення.

Відповідь відома вже через кілька хвилин. Він практично завжди позитивний. Сервіс пропонує до 15000 грн. Термін не більше місяця. Ставка починається з нуля відсотків

Джерело інформації: https://creditfaq.com.ua/

Залишити відповідь