ВЕНЕСУЄЛА У ВОГНІ. Урядові війська давлять людей бронемашинами. США готують вторгнення

ВЕНЕСУЄЛА У ВОГНІ. Урядові війська давлять людей бронемашинами. США готують вторгнення

Загальний страйк у Венесуелі. 1 травня розпочалася організована опозицією “Операція Свобода”. Країна на межі іноземного військового вторгнення.

Останніми днями двоє протестувальників загинули. Увесь світ облетіли кадри відео, на якому бронемашини вірних президенту Мадуро силовиків цілеспрямовано чавлять беззбройних людей (обережно – насильство, 18+) https://twitter.com/i/status/1123252665859936256

Десятки осіб затримано. Режим поки що тримається, хоча повідомлялося про начебто готовність Мадуро до втечі.

Є також інформація про прибуття до Венесуели двох літаків з російськими військовими, які нібито взяли на себе персональну охорону президента Мадуро.

Останні новини: президент США Дональд Трамп готовий віддати наказ про військове вторгнення до Венесуели. Про це повідомив держсекретар США Майк Помпео:

“Президент був кришталево виразним і неймовірно послідовним. Військові дії можливі. Якщо це те, що потрібно, – це те, що Сполучені Штати зроблять”.

З інтервенцією треба поспішати, адже процес розпаду країни може набути незворотнього характеру й Південна Америка отримає власний “Афганістан”.

До слова: економічна ситуація у Венесуєлі настільки важка, що країна, яка посідає перше місце у світі за запасами нафти, змушена купувати її в Нігерії – не вистачає коштів на організацію власного видобутку.

До економічного краху й голоду призвела популіська політика попередніх років.

Залишити відповідь