ВСЬО ПРОПАЛО: БУКМЕКЕРИ ЗНАЮТЬ ІМ`Я МАЙБУТНЬОГО ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

ВСЬО ПРОПАЛО: БУКМЕКЕРИ ЗНАЮТЬ ІМ`Я МАЙБУТНЬОГО ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

Сенсаційна, хоча й очікувана новина з`явилася рівно за 60 днів до виборів президента України.

Судячи з усього Порошенко переможе. Принаймні так вважає найбільша й найавторитетніша букмекерська контора Європи Bwin.

Для тих, хто не в курсі: у букмекерів чим нижчий коєфіцієнт ставок – тим вірогідніша перемога того, на кого робляться ставки. Отже ми бачимо, що Порошенко уже випереджає свого основного конкурента – Юлію Тимошенко. Далі з величезним відривом йде Зеленський. Шанси решти оцінюються як більш ніж мізерні.

Перевага Порошенка ще невелика, але для Тимошенко це катастрофічна звістка. Справа в тому, що ще 21 січня розрив був на користь Тимошенко, причому як для ставок – серйозний: 2,5 проти 3,5 у Порошенка (дивимося таблицю).

Що ще цікавого? Третій фаворит – Зеленський відстає від першої пари і теж суттєво. І головне: ставки на Тимошенко та Зеленського не змінилися. Це свідчить про стагнацію їхніх рейтингів. А Гриценко суттєво втратив у довірі букмекерів.

Наскільки праві букмекери? Зазвичай вони не помиляються – це їхній бізнес, правильно виставити коефіцієнти. Інакше втрачаються гроші. Букмекери заробляють на ставках. Звичайно бувають виключення, але виключення ліш підтверджує правило.

ПАВЛО  ПРАВИЙ

До слова: найбільша й найавторитетніша українська букмекерська контора “Favbet” також змінила фаворита президентських перегонів. Якщо на початку січня ним була Тимошенко (коефіцієнт 2,5 проти 3 у Порошенка), то зараз безумовним фаворитом є діючий президент (1.9 проти 2,35 у Тимошенко). Коефіцієнт Зеленського впав з 2,8 до 4,7. Далі практично з нульовими шансами – Гриценко з коефіцієнтом 15.

Контора “Парі-матч” коефіцієнти на перемогу Тимошенко та Порошенка виставила однакові – 2,30. Третім йде Зеленський – 4,50, далі – Гриценко (9,00), Бойко (15,00). Але фішка в тому, що мфсяць тому “Парі-матч” безумовним і ждиним фаворитом вважала Тимошенко.

Єдиною букмекерською конторою, яка ще вірить в перемогу Тимошенко, є російська
1xbet. Коефіцієнт на її перемогу – 2,08, на перемогу Порошенка – 2,235. Третім і так само безнадійно йде Зеленський (4,50), далі – Вадим Рабінович (8), Гриценко (9), Бойко (15).

Чи надовго збережуть росіяни такі котирування – питання відкрите.

Залишити відповідь