ЖЕРТВИ НЕВИДИМОЇ ВІЙНИ

ЖЕРТВИ НЕВИДИМОЇ ВІЙНИ

Хочете бачити простий механізм неоголошеної війни проти України і роль, яку грають наші «корисні ідіоти»? Дивіться.

Є версія, що спалах кору в Україні не є випадковим. Що його – скажімо так – завезли з однієї «братської» держави. Спеціально. Це не так. Російським спецслужбам цього не треба було робити – українці самі успішно впоралися.

2018 рік за прогнозами МОЗ був роком циклічного спалаху захворюваності на кір у світі. Усе, що потрібно було російським спецслужбам – відповідним чином налаштувати сотні тисяч «корисних ідіотів».

Сотні тролів почали інформаційну диверсію в соцмережах: не проводьте щеплень дітей – це небезпечно для життя; влада завезла неякісну вакцину; влада злочинно краде на щепленнях, підсовуючи українцям замість вакцини підробку тощо, тощо, тощо…

Це все підхоплюють наші мамусі з петеушною освітою – донечки тих, хто банки з водою від телевізора заряджав. Пригадуєте, як минулого року цілу кампанію проти щеплень в соцмережах розгорнули? Саме в той момент, коли Україна стояла на порозі циклічного спалаху не це захворювання. Совпадєніє? Нє думаю(с)

Маємо результат:

1. Величезні фінансові втрати – лише восени минулого року ЮНІСЕФ за кошти з держбюджету України додатково закупила 392 тис. доз вакцини від кору. Це попри більш ніж мільйон теж додаткових доз, придбаних на початку року. Одна доза обійшлася платникам податків у 156,23 грн. Не важко порахувати, що лише остання партія 392000 Х 156,23 = 61 млн. 242 тис. грн.

Це окрім витрат на лікування, лікарняні та інші непрямі втрати.

2. Колосальні репутаційні втрати, адже ворожі тролі не сплять і вливають у вуха матусям просту думку: «злочинна влада» не здатна впоратися з кором. Або навіть «злочинна влада сама викликала епідемію, щоб на цьому заробити». І заклик: міняймо «злочинну владу».
На кого? В Москві навіть не приховують цього. Пригадуєте, як Путін відверто оголосив, що робить ставку на будь-кого, крім Порошенка?

Так виглядає лише одна інформаційна атака у тій незримій інформаційній війні, що її проти нас ведуть спеціально найняті і навчені диверсанти. Ті, кого ми називаємо «тролями».

На перший погляд – вони усі білі й пухнасті: на їхніх сторінках виключно фото кішечок-собачок або милі світлини діточок. Бувають такі, хто маскується під патріотів і навіть військових.

Їхній розрахунок на те, що завжди знайдуться малограмотні, невдоволені невдахи, які навіть насолоджуються негативом й смакують будь-яку невдачу або погану новину й розносять по кутках, як лінива невміла господиня – сміття.

Надто багато у нас тих, хто просто не здатен мислити. Чудове живильне середовище для вирощування «зради», а за нею й зрадників, що готові продати батьківщину за додаткову пайку.

ПАВЛО  ПРАВИЙ

До слова: не лише на українців було здійснено атаку – на Європу та США також.

“Тему вакцинації тролі та боти використовували як «яблуко розбрату», каже Марк Дредзе з Університету Джона Гопкінса.

«Граючи по обидва боки, вони підривають довіру суспільства до вакцинації, піддаючи нас усіх ризику інфекційних захворювань», – сказав він(https://www.bbc.com/ukrainian/press-review-45297715).

«Значна частина онлайн-дискурсу щодо вакцин може бути сформована зловмисниками, що мають приховані завдання», – каже Девід Бронятовський з Університету Джорджа Вашингтона (там само).

Сліди ведуть до акаунтів, пов’язаних з Агентством інтернет-досліджень у Санкт-Петербурзі.

На змімку: так виглядає класичний троль з Ольгіно (РФ) – він “працює” одразу в 10 акаунтах у різних соцмережах. Маскуючись під “звичайного громадянина” він сіє зневіру, страх, недовіру до влади, песимізм…

Залишити відповідь