Чому не можна голосовати за Ірину Верещук – Бондаренко (ВІДЕО)

Чому не можна голосовати за Ірину Верещук – Бондаренко (ВІДЕО)

Вибори будь яку тверезомислячу людину спонукають узнати про кандидатів якомога більше,  чим вони дихають, минуле, кваліфікацію, світогляд, політичні уподобання (чи нема там «руского міра») зв’язки, наявність «зашкварів», тощо. – розповідає на своєму Ютуб-каналі блогер Ярослав Бондаренко.

Як людина відповідальна я на протязі 2020 року вивчав тих хто заявляв про своє бажання балотуватись в мери мого рідного міста Києва. І тепер я маю повне уявлення, що з себе представляє той чи інший кандидат.

На протязі всього цього часу я ділився з моїми глядачами своїми дослідженнями та розслідуваннями. Тепер на передодні виборів я хочу підбити підсумки та згадати основні моменти які варто звернути увагу виборцям стосовно того чи іншого кандидата.

Сьогодні пройдемось по кандидатці від «Слуги Народу» Ірині Верещук.
Отже поїхали

 • Минуле

Ключові фактори на які варто звернути увагу це те:

 1. Зв’язок з Тарасом Козаком – власником каналів Медведчука. Королем контрабанди на західній митниці.
 2. Зв’язок з російськими пропагандистами з видання «Рускій Репортер» Лейбіним та Ахмедовою, яка називала Верещук подругою. До сьогодні Верещук в переписці підтримує цей зв’язок, підтверджено сайтом «Миротоврець».
 3. В інтерв’ю російським сайтам відзначилась відвертою маніпулятивною, властивою медведчуківськми спікерам, ватною риторикою.
 4. Часті виступи майже прописка на каналах медведчука – ЗІК, 112, НьюзВан
 5. Є інформація, що її громадянський чоловік Михайло Кухаренко був серед “альфівців”, які 18 лютого 2014 року спалили будинок Профспілок.
 6. Також її чоловік, зараз – зам. керівника ЦСО «А» СБУ, пов’язаний з російською ФСБшною «Альфою» та продуктом ФСБ – сектою Аллатра, де вже засвітилась і Верещук.
 • Професійність
 1. Як зазначають мешканці маленького прикордонного містечка Рава-Руська, де Верещук була мером – «Не дай бог». Не зроблено нічого доброго. Натомість Верещук спіймана на махінаціях з зімельними ділянками та роздачі землі своїм чисельним родичам.
 2. Варто згадати про те що Верещук не знає Київ. Наприклад на питання в якому напрямку Пріорка вона відповісти не змогла. Потім заявила що вона не Гугл Мепс щоб знати де Пріорка.
 3. Також згадаємо «зашквар» з тролейбусами. Як вона заявила, що Києву необхідно закуповувати більше «електричних тролейбусів» замість «дизелів». Але потім зробила протилежну заяву, що «Тролейбуси з автономним ходом є в Запоріжжі, Чернівцях, Івано-Франківську, Одесі та Житомирі. На жаль та на диво, їх немає в Києві». Чим повиселила користувачів мережі.

Політичні погляди.

 1. Неодноразово виступала проти вступу України в НАТО
 2. Розповідала про зовнішнє керування України «Заходом»

Також варто згадати як Верещук оконфузилась з використанням фейка прес-секретаря Путіна – Пескова, що нібито Петро Порошенко вітав Путіна з «днем росії».

Отже однозначно не дай бог нам такого мера – резюмує Ярослав Бондаренко

Залишити відповідь