ДМИТРО ВОВНЯНКО (“КАЛИНЧУК”): ЮЛЯ ЗНОВУ ОБІЦЯЄ КОМУНІЗМ

ДМИТРО ВОВНЯНКО (“КАЛИНЧУК”): ЮЛЯ ЗНОВУ ОБІЦЯЄ КОМУНІЗМ

Мене нечувано збурила наведена нижче реклама ВО “Батьківщина”. Чому? Бо попри разючу очевидність сказаного, насправді ця реклама – нахабна брехня в очі тисяч громадян, які, на жаль, цього не розуміють. Я готовий поклястися, що ані роботи ані гідної з/п політсила Тимошенко молоді не дасть і молодь їхатиме з України так само як їхала – не менше. За будь-якого президента.

Чому? Дуже просто.

Почнемо з першого – з роботи. Вітаю всіх – роботи в Україні до біса. Захдимо на сайти Work.ua і бачимо неймовірну кількість незайнятих вакансій. Є робота? Є. Але ця робота не влаштовує громадян зарплатнею, умовами роботи, географічним положенням, тощо. Так?

Питання, як це готова виправити Юлія Володимирівна? Завести в країну гроші, які надали б можливість підприємцям безболісно кредитуватися і тим створювати нові й нові робочі місця? Заведе інвестиції?

Коли уже люди зрозуміють, що політика, який обіцяє щось “дати”, треба гнати геть ломаками…

Відповідь – нереально!

Єдиний засіб яким Юль-Володимирівна справді може завести інвестиції – це підписати з Москвою безумовну і остаточну капіталяцію, остаточно злити Москві ВЕСЬ Крим і ВЕСЬ Донбас (а не ту третинку, яку Росія завоювала зараз) і прийняти Путіна в Києві, аби під трибуною з нею і ним, замість маршу коробок десантникиів і нацгвардійців як зараз, натовп дуркуватих грицьків і цицястих марічок вжарював б гопака. Перед панами…

Бо наразі, поки під нашим східним кордоном танки Москви, жодна притомна корпорація до нас не зайде. Головна причина того, що до нас не йде інвестор не та, що в нас корупція (вона скрізь є), а та що ми – в зоні ризику. У нас діючий фронт який щомиті може запалати по-дорослому. Навіть якщо ми звільнимо окуповані терни – Москва з танками нікуди не подінеться. А якщо розколеться – за нашим східним кордоном постане взагалі хаос. Дике поле. Це – наше прокляття. Інвестувати в таку країну ніхто не хоче.

Нхто не хоче інвестувати в країну, де інвестиційні зобов’язання нічого не коштують – і тут найбільші питання як раз до Юлії Володимирівни. Це вона виставила Україну ненадійним партнером, коли виперла з Чорноморського шельфу компанію Vanco, а по ходу з нею – кілька американських і британських компаній, які вже там працювали. Це Юль-Володимирівна спершу продавила приватизацію ОПЗ, а потім сама ж скасувала її результати, бо не сподобалися. Хто буде працювати з ТАКОЮ владою?

Робота буде створюватися, але повільно і поступово – як зараз. Дива не буде. А тепер – з/п.

За західним кордоном України існує така країна Польща. З погляду багатьох наших громадян там УЖЕ є і робота, і гідна з/п. За логікою – пересічний поляк мусить лишитися вдома і балдіти від умов проживання в своїй країні. Так?

А нічого подібного. При тому що перевищення народжуваності над смертністю у Польщі у 2017 р. склала 22 тис. осіб, населення Польщі зросло лише на 7,3 тис. А 14,7 тис. осіб з Польщі просто виїхали.

Насправді – більше, ті 7,3 тис зростання частково забезпечені еміграцією з України, Білорусі, Росії, тощо. У Польщі з 38,6 мільйонів населення, працездатне населення становило 45,6%. Очевидно – пересічний поляк стрімко старіє.

Значна частина населення щороку виїздить до Британії, Ірландії, Німеччини, США, тощо. Виїзджають у першу чергу найкращі працівники і… молодь. Ота сама, аби утримати яку, ніби, треба “гідних з/п”.

Правда така. “Мало” для щастя треба лише жебракові. Людина ж з гарним достатком чим більше має – тим більше хочеться. Нація стає тим багатшою чим професійніша її робоча сила – а отже на Заході та сила може заробляти більше.

Відтак – вона виїздить туди де краще. Що там казати, якщо пересічний американець за життя місце проживання міняє двічі, якщо нема роботи там де живеш – їдеш туди де робота є. Кинуті містечка, розорені підприємства, безробіття – в США це теж є. Забули?

Агов, українці! Скільки з вас готові їхати в Хмельницьку область якщо роботи нема у Запоріжжі? Щось мені підказує, що настільки мобільні громадяни їдуть зразу у Європу – там в будь-якому разі краще. І іхатимуть далі.

І процес цей – не зупинити, доведено Польщею. Не зупинити, допоки Захід не насититься емігрантами настільки, що почне висталяти для них обмеження як зараз це робить Британія. Процес уже поступово іде.

Тож висновок. Обіцяка ВО “Батьківщина” – цілковитий абсурд і обдурення громадян. Обіцяти залишити молодь в Україні роботою (яка невідомо звідки візьметься) і гідною з/п (для кого гідною?) це те саме, що обіцяти по квартирі кожному люмпену, або… землю кожному селянинові. Як у 1917 р.

Чистий більшовизм – лише у новій обготці.

Це вже другий “комунізм” який нам обіцяє політсила Юлії Тимошенко. Перший був – обіцянка скасувати борги за комуналку (читай, гасло – “за комуналку не плати – Юля спише!”). Мені вже всерйоз цікаво, українці настільки забули чим закінчуються обіцянки комунізму?

Чи таки пригадають?

ДМИТРО ВОВНЯНКО (“КАЛИНЧУК”)

Залишити відповідь