Як вибрати двоспальний матрац

Як вибрати двоспальний матрац

Вирішивши купити матрац для двоспального ліжка, людина обов’язково думає про те, як вибрати оптимальну модель, яка б підійшла для обох людей, що будуть спати на матраці. Матрац повинен забезпечити належний комфорт обом. Якщо Ви шукаєте якісний матрац для себе та своєї половинки, тоді слід перейти на сайт магазину «Mebli CITY» та вибрати модель, що найбільше підійде під Ваші потреби.

Габарити двоспальних матраців

Двоспальні ліжка можуть мати стандартні та нестандартні розміри. Стандартні ліжка передбачають ширину матрацу – 140, 160, 180 та 200 см, а довжину – 180, 190, 195 або ж 200 см. Деякі виробники розширюють лінійку нестандартними розмірами. Слід також зауважити, що висота ліжка може у деяких випадках обмежити вибір матраца.

Основа матраца

Матраци можуть мати пружинну основу, або ж без пружин. Вибір моделі залежить від умов використання та фінансових можливостей. Більш витривалими для пари вважають вироби з латексу. Якщо фінансові можливості дозволяють, тоді краще зупинитись на моделі з натурального латексу, особливо це стосується пар, які мають значні відмінності у будові тіла. Необхідної пружності виробу надають шари кокосу. Моделі без пружин зі штучного латексу відрізняються своєю невисокою ціною, але слід зауважити, що строк придатності у таких виробах значно коротший.

Вага має значення

Загальну вагу, яку витримує матрац, слід вираховувати з загальної ваги пари. Важливо знати, що виробники дещо завищують граничні значення навантаження. Наприклад, якщо для дівчини вагою 60 кг придбати односпальний матрац із рівнем допустимого навантаження у 110 кг, тоді такий виріб оптимально підійде для використання, однак для тієї ж дівчини двоспальна модель для двох осіб буде недостатньою.

Прекрасною альтернативою для двоспального матраца є моделі з блоками незалежних пружин, що дозволяють виробу підлаштовуватись під вагу людини, що спить на певній частині матраца. Також є моделі матраців, що мають різну підтримку у лівій та правій частині матраца. Подібні вироби ідеально підходять для пар, чия вага значно відрізняється.

Крім виду наповнювача та ваги партнерів, під час вибору двоспального матраца слід врахувати:

  • необхідність наявності ортопедичного та анатомічного ефекту;
  • потрібний рівень жорсткості;
  • фінансові можливості.

Якщо пара бажає придбати матрац з ортопедичним ефектом, тоді краще обрати модель з незалежним пружинним блоком, яка буде підтримувати спину обох осіб у правильному положенні й відтворювати вигини тіла під час сну. Також можна обрати моделі без пружин, які оснащені поперечним зонуванням.

Рівень жорсткості моделі слід вибирати, виходячи з вподобань людини. Сьогодні на ринку представлені моделі матраців із різною жорсткістю сторін, що дозволяє людям із різними вподобаннями підібрати матрац, який підійде якнайкраще.

Інтернет-магазин «Mebli CITY» пропонує якісні матраци для двоспальних ліжок. Тут представлені моделі з різними наповнювачами, чохлами. Кожен має можливість підібрати оптимальну модель під свої потреби за доступними цінами.

Залишити відповідь