ПРО ФРАНКА, 70 КІЛОМЕТРІВ КОВБАСИ ТА ХРУНІВ ДВОХ ВИДІВ

ПРО ФРАНКА, 70 КІЛОМЕТРІВ КОВБАСИ ТА ХРУНІВ ДВОХ ВИДІВ

На сайтах, де прославляють Зеленського й переконують українців, що він є величезним щастячком зросту 166 сантиметрів (вибачайте, після того, як він став президентом, тепер його зріст 170) український парламент називають «свинарником» й вимагають його заміни.

Чомусь люди, які голови мають аби в них їсти, переконані, що наступний парламент буде «народним». Ага. Буде.

Справа в тому, що депутатів обирають люди. А люди в нас керуються не інтересами держави, нації і навіть не інтересами власної родини. Люди в нас готові продати душу за кіло гречки.

Свого часу Іван Франко кілька разів намагався стати членом парламенту Австро-Угорщини. Але марно. Українські селяни тупо продавалися полякам. Правда, не за гречку, а за ковбасу.

Підраховано, що за час виборів 1895 року українські селяни на окрузі, де кандидатом був Іван Франко, з’їли 70 кілометрів «Краківської», яку їм постачали суперники Франка.

До речі. Цих, які продавалися за ковбасу, в Галичині називали «хрунями», тобто свинями. Так що не лише наші парламентарі заслуговують на образливе визначення. В нас два види свиней.

Уже відомо, що в списках «Слуги народу» повно людей Ахметова, Коломойського, Тимошенко, Пінчука, Кличка, Рабиновича і навіть Порошенка. Всі прикупили місце для своїх людей у тій помийниці, яка – судячи з того, що відбувається – слугує лише для одного: набити кишені «команди Зе». Ціна питання – від 2 до 5 мільйонів американських грошей в залежності від місця у списку.

Чим все закінчиться? Закінчиться прогнозовано: створенням коаліції на базі «Слуги народу». Коаліції, яка розпочне активно тирити ті крихти, які накопичено за попередні 5 років. Тирити жадібно й швидко, бо хрунів багато, а ресурсів мало.

А потім, коли ті, хто зараз моляться на Зеленського, порівнюють його з Ісусом Христом й закликають цілували сліди його ніг, почнуть сичати й плюватися віз самої згадки про колишнього кумира – тоді почнеться процес розпаду.

Під обурливе рохкання хрунів обох видів, Зеленський і його «молода енергійна команда» сядуть в чартерні літаки й відбудуть на красиві далекі острови, де на офшорних рахунках чекатимуть видобуті з хрунів мільйони.

А хруні парламентського типу, відклавши з вкраденого 5 мільйонів, готуватимуться шукати собі хрунів сільського типу, які з пачку гречки й кільце «Краківської» знову оберуть їх у той «свинарник». Або шукатимуть нову партію, щоб знову купити собі можливість тирити.

Я не знаю, яке рішення прийме Конституційний суд, бо це – український Конституційний суд. Мені не відомо, чи скасують позачергові вибори, якщо навіть Конституційний суд прийме логічне й усім – окрім кретинів – зрозуміле рішення. Але точно знаю, що майбутній склад парламенту може бути таким, що люди блюватимуть.

До слова: задля справедливості. Історики кажуть, що раніше свиней «хрунями» не називали. Це було прізвище одного галицького політика – Микити Хруня, який постійно зраджував своїх виборців. Потім це слово перейшло на любителів ковбаси. А уже пізніше хрунями стали називати улюблених українцями свійських тварин.

Джерело: https://pavlopraviy.blogspot.com/2019/06/70.html

Залишити відповідь