Про мостові крани та кран-балки

Багато власників підприємств прагнуть інвестувати в надійне обладнання та техніку, котрі оптимізують технологічний процес і розширять їх бізнес. На багатьох промислових підприємствах, транспортних вузлах і великих складах установка мостового крана може істотно спростити виконання підйомно-транспортних робіт за рахунок автоматизації підйому, швидкого переміщення та розвантаження великогабаритних вантажів.

кран-балка

Мостові крани також можуть допомогти зробити технологічні процеси безпечнішими та ефективнішими для працівників. Таку кранову техніку можна успішно використовувати для підйому та переміщення різноманітних матеріалів як на відкритих майданчиках, так і в спорудах, і навіть в екстремальних умовах – в мороз і спеку, в пожежонебезпечних і вибухонебезпечних приміщеннях, з хімічно агресивними і небезпечними матеріалами тощо.

Звичайно, такі фактори як висока температура, виділення хімічних речовин або пар, пил або надмірна вологість, вимагають додаткового захисту і установки спеціальних компонентів для продовження терміну служби кранової машини. Ускладнені або небезпечні умови експлуатації впливатимуть на вартість кранів мостового типу.

Крани мостові мають кілька різновидів, з яких найбільш дешеві за ціною – кран-балки (при аналогічних технічних параметрах). Фактично кран-балки підвісні й опорні – це класичні мостові однобалочні крани, тільки максимально спрощені та полегшені. Комплектація їх залежить від особливостей і маси вантажів, які необхідно піднімати та переміщати, режиму роботи (інтенсивності підйомно-транспортних робіт) і умов експлуатації.

Стандартна основна комплектація мостового крана і зокрема кран-балки:

  • прогінний міст, на якому закріплюється вантажопідйомний механізм (ручний або електричний таль);
  • кінцеві балки з ходовими колесами, що забезпечують переміщення моста по підкранових шляхах;
  • ручний (механічний) привід або електродвигун, що приводить міст до руху;
  • підвісний пульт управління.

За бажанням замовника для забезпечення додаткової безпеки на мостові крани можуть бути встановлені такі пристрої:

  • система радіоуправління;
  • обмежувач вантажопідйомності;
  • кінцеві вимикачі пересування крана та таля;
  • термозахист двигуна підйому;
  • світлова і звукова сигналізація.

Детальніше ознайомитися з особливостями сучасної кранової техніки, а також уточнити актуальні ціни на мостові крани різних типів, можна на сайті провідного українського виробника – Київського заводу підйомно-транспортного обладнання за адресою https://kzpto.com.ua

Залишити відповідь