Про плани “порятунку України” від компанії з “Батьківщини”

Про плани “порятунку України” від компанії з “Батьківщини”

Проглянув плани “порятунку України” від компанії з “Батьківщини” на чолі з видатним українським патріотом і економічним генієм паном Яворівським. Саме проглянув – на більше воно не заслуговує.

Відтак, маю питання не до групи товарсчей, які се писали та підписували, а до їхнього “електорату”. Люди, ви що, серйозрно хочете бачити їх при владі?
Ви серйозно хочете у владу осіб, які написали, що за 3-4 роки(!) подвоять ВВП в країні, де економіка орієнтована на експорт, при цьому УКРІПИВШИ гривню у 2,5 рази?

Ви серйозно вірите в цю маячню, яка крутіша за обіцяний Саакашвілі трильйон долярів від Трампа і побудову раю за 70 днів? А вони самі вірять у свої дикі фантазії, які суперечать елементарним законам економіки?
За 3-4 роки навіть Китаю, за гігантських іноземних інвестицій ьа ждебрацької зарплатні робітників подвоїти економіку не вдавалося.

Якщо вони дійсно вірять в те, що написали – їх на відстань польоту ракети “Грім-2” не можна підпускати до влади. Бо вони є феєричними кретинами. А якщо знають, що несуть пургу – тоді висновок один: вони свідомо брешуть.
ВАМ брешуть, шановні любителі Юлі Володимирівни.
Вони ВАС за ідіотів мають.

У зв`язку з чим прийміть мої найщиріші вітання.
Продовжуйте вірити тимошенкам-кармазінним-яворівським-піскунам.
Вони “врятують”…
Житимете, мимов у Христа за пазухою – кожен при власному свічному заводику…
Лише пустіть їх до влади.

Павло Бондаренко

Залишити відповідь