ПРО “ЗБАГАЧЕННЯ НА ВІЙНІ”

ПРО “ЗБАГАЧЕННЯ НА ВІЙНІ”

Порошенко заробляє на війні. Знайома фразочка? А давайте не повіримо на слово політичним горлопанам, га? Хоча б раз не повіримо й перевіримо те, про що вони волають. Давайте подивимося, хто дійсно заробляє на війні і чи заробляє. Поїхали.

Найбільші кошти крутяться, звісно, в озброєнні. Це мільярди. Відомо, що Порошенко у власності мав лише 2 підприємства, які могли постачати озброєння/військову техніку: автозавод «Богдан» та суднобудівний завод «Кузня на Рибальському».

«Кузню» Порошенко продав, щойно пішли військові замовлення (бронекатери типу «Гюрза-М» та «Кентавр». Щоб не було конфлікту інтересів. Продав кому? Брату? Свату? Ні. Новий власник заводу – Сергій Тігіпко.

З бронемашинами також не склалося. На Черкаському автозаводі «Богдан» дійсно протягом 2014-2015 року було розроблено ББМ «Барс» кількох модифікацій. Але в серію вони досі не пішли й армія їх не купує.

Тобто, суворо кажучи, Порошенко витратив кошти на розробку цієї машини, які навіть не «відбив». Гарний такий «бізнес на крові».

Зате армія та Нацгвардія отримує сотні броньованих машин виробництва Кременчуцького автозаводу: KrAZ Spartan, KrAZ Cougar, KrAZ-MPV Shrek One тощо. Крім цього Кремечуцький автозавод поставив українській армії поставлено більш ніж 1200 автомобілів на суму 1,6 млрд гривень.

Нагадати, хто власник КрАЗу? Нагадую – Костянтин Жеваго, депутат Верховної Ради України, з 2006 по 2014 рік входив у фракцію партії «Батьківщина».

А як там щодо харчів? Може, тут Порошенко заробляє свої мільярди? Ні – інші особи. Наприклад, одним з найбільших постачальників ЗСУ є ТОВ «Військторг», з якою наприкінці минулого року укладено договір на 107 мільйонів.

Власники – Андрій Усенко та Валентин Почвар. Їх програма «Наші гроші» пов’язує з діячами колишньої Партії Регіонів, зокрема Юрієм Іванющенко й, звичайно, вбачає в цьому «зраду».

Але і у Порошенка є на чому нажитися, постачаючи харч у війська. Корпорація «Рошен». І тут – нарешті! Зрада! Наші «недорогенькі» давно уже з’ясували, що саме на постачанні цукерок в армію Порошенко набиває кишені.

Наприклад, на цьому скрині бачимо, що шоколадок «Чайка» армійці закупили аж 48 штук. І ще 48 – «Оленок».

А ще купили 20 коробок «Скотч текіли», наприклад. Сайт censor.net не постидався викласти цю «зраду». Про всяк випадок, зверніть увагу, що ті 20 коробочок цукерок куплено безпосередньо для Генштабу та Міноборони.

Звичайні презенти до свят «недорогенькі» видають за «зраду». Не поспішають і про ціну повідомити чомусь.

Цікаво, що за роки війни Порошенко “збагатився” з 1,6 мільярди доларів у 2014 році до 950 мільйонів у році 2018, втративши дві кондитерські фабрики та суднобудівний завод в Севастополі. Щоб так його критикани збагачувалися.

До речі, ці ж таки «журналісти» не постидалися зазирнути до рота курсантам, що навчаються в Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, повідомивши що (жах який!)

«… для неї нещодавно закупили не тільки 606 кг сьомги по 330 грн. за кг загальною вартістю у 199,9 тис. грн., а й також 190 кг засоленого філе сьомги по 450 грн. за кг і 82 кг сьомги холодного копчення по 392 грн. за кг» (https://censor.net.ua/r3083248)

Очевидно, з точки зору наших деяких «викривателів», тисячі майбутніх офіцерів в академії мають харчуватися перловкою та кількою пряного посолу. Цим же мають частувати й іноземні делегації.

Але це вже інша історія, яка до заробляння Порошенком на війні стосунку не має й цілком стосується теми совісті деяких осіб, які називають себе журналістами.

ПАВЛО ПРАВИЙ

До слова: коли восени 2018 року Порошенко за власні кошти придбав для ЗСУ 305 снайперських гвинтівок Зброяр Z-10 (вона ж UAR-10), маса «викривателів» завила, що це, мовляв, не військова зброя, а мисливські карабіни. Насправді UAR-10 є військовою модифікацією, офіційно прийнятою на озброєння ЗСУ. В усьому світі цей тип зброї відноситься до легких снайперських гвинівок й перебуває на озброєнні багатьох армій світу.

Ну, і звичайно ж це, як й інші закупівлі Порошенком зброї та спорядження для армії – це піар. Наприклад систем ППО на півмільярди гривень.

Тілько ось чомусь ніхто з «борців» не поспішає так попіаритися. Переважно гроші витрачають на виступ по телевізору (340 тис. грн хвилина) з обіцянками знизити-підвищити-відібрати-поділити та розповідями як Порошенко на війні збагачується.

У Порошенка (як і в будь-якого державного діяча) багато гріхів можна знайти. Реальних. Брехати навіщо?

Залишити відповідь