Що являють собою вагові дозатори

Що являють собою вагові дозатори

Сучасне вагове обладнання відрізняється декількома позитивними особливостями. Серед них високий рівень міцності, великий вибір різних варіантів вантажності, а також величезна різноманітність конструкцій. Сьогодні можна знайти вагові системи різного цільового призначення. І однією з них є ваговий дозатор. Він застосовується у промисловості, причому незалежно від спеціалізації підприємства. Виготовлення харчових продуктів, фасування будівельних матеріалів, виробництво комбікормових сумішей – вагові дозатори є обов’язковою частиною автоматичних ліній, пов’язаних із виготовленням та упаковкою будь-якого продукту. Залежно від констуркції, вагові дозатори можуть бути розраховані на рідкі, сипкі та газоподібні матеріали.

Ми розповімо про те, що собою представляють ці пристрої, а купити їх в Україні так, щоб ціна і якість вас порадували можна через каталог Keli – https://keli.ua/weighing-indicators.

Вагові дозатори: повний набір комплектуючих у каталозі Keli

Таке обладнання, як ваговий дозатор використовується для того, щоби точно відміряти заданий обсяг продукту. Він використовується на підприємствах із високим рівнем автоматизації виробничого процесу. Вагові дозатори зазвичай включають тензометричні датчики, а також індикатор, який відповідає за обробку даних з давача і відправлення сигналів про початок і завершення подачі продукції. Ці пристрої використовується для пакування та дозування різних матеріалів.

Як правило, вагові дозатори є унікальними конструкціями, які збираються із комплектуючих під конкретні завдання. При цьому враховуються особливості виробничого процесу, максимальні навантаження, тип робочого матеріалу.

Купити ваговий дозатор під ключ через каталог в Україні

В Україні можна купити все, що необхідно для складання вагового дозатора будь-якого цільового призначення через каталог компанії Keli. Ціна буде дуже вигідною, адже йдеться про продукцію від виробника. Keli є загальновизнаним лідером у сфері виробництва ваговимірювального обладнання, тому в одному каталозі ви зможете підібрати абсолютно всі комплектуючі для дозаторів.

Зверніть увагу, що крім деталей можна замовити виготовлення вагових дозаторів для промисловості з будь-якою спеціалізацією під ключ. Приклади вже виконаних проєктів можна побачити на веб-сайті. Ціна такої послуги – договірна.

Залишити відповідь