И НАС ТОВАРИЩ ПУТИН В БОЙ ПОШЛЕТ…

И НАС ТОВАРИЩ ПУТИН В БОЙ ПОШЛЕТ…

Поки українці готуються до великодневих свят, у Кремлі готуються до чергового наступу «на Киев». Принаймні, аналітики помітили всі ознаки підготовки активних бойових дій з боку ДНР та ЛНР.

Інформація про те, що у маріонеткових «республіках» готують широкомасштабну примусову мобілізацію, ходила з початку року. И ось наприкінці минулого місяця уже українська військова розвідка повідомила про те, що у самопроголошених формуваннях проходить підготовка до мобілізації. Чоловікам розсилаються повістки із загрозами в разі неявки «притягти до кримінальної відповідальності».

Терористичні формування ЛНР-ДНР планують довести чисельність особового складу з 38 до 50 тисяч «багнетів».

Стало також відомо, що в останній день березня на Донбас зайшов черговий, 75-й «гуманітарний конвой» з Росії у складі 40 наглухо тентованих тягачів КАМАЗ і спостерігачам місії ОБСЄ перевірити вантаж бойовики не дозволили. Як не дозволили перевірити що було у вантажі попереднього конвою.
Українські вояки давно уже помітили, що після прибуття чергового конвою дії бойовиків в зоні ООС набирають інтенсивності.

Що цього разу замислили в Кремлі — стане зрозуміло за кілька тижнів, коли просохне степ і багно та тала вода не заважатимуть руху бойової техніки. Не виключено, що пішла гра навколо умов введення миротворчого контингенту й Путін готує якісь провокації та шантаж предусім західних політиків.

До слова: військові експерти підкреслюють, що навіть 50 тисяч бойовиків відверто недостатньо для широкомасштабного наступу на виконання оперативних завдань. Однак у Москві можуть спробувати відносно локальні наступи з метою отримання хоча б якоїсь перемоги. Наприклад, ліквідації Світлодарської дуги, витіснення українських підрозділів із здобутих узимку позицій навколо Стаханівсько-Первомайського угрупування терористів, чи наступу на Авдіївку.

З іншого боку, по ту сторону лінії фронту можуть чекати й наступу ЗСУ. Далеко не таємниця, що мізерні сили «армій» ЛНР-ДНР просто не здатні утримати 400 кілометрів фронту, і їх намагаються підсилити.

Абсолютно не виключено, що «мобілізація» — це насправді лише прикриття для заходу на Донбас додаткових підрозділів російської армії, перевдягнених у «ополченців». А от які завдання вони виконуватимуть – питання залишається відкритим…

Залишити відповідь